Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty to @NelsonPL jesteś jednak ... . Pisać "Moja" z dużej a "niego" z małej o czymś świadczy :facepalm:

Opublikowano

W zasadzie Nelson poprawnie napisał, ale to nie forum na takie tematy :hi:

Opublikowano
11 minut temu, Langista napisał:

W zasadzie Nelson poprawnie napisał, ale to nie forum na takie tematy :hi:

Forum nie na takie tematy, jednak bardziej grzecznościowo i z szacunkiem jest napisać moje z małej litery a Niego z dużej, nawet jak pisze się w internecie :wink: Te drugie już Nelson przeedytował :thumbup1:

Mnie tak przynajmniej uczono.

Opublikowano

Jaki jest kod koloru grafitowych rotorów? To będzie L8AU? Firma regenerująca felgi określiła to jako 'Audi titan', myślicie że to będzie to samo?

Opublikowano

Tak, szary tytanowy to L8AU

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie Audi L8AU Titan Grau Rad Touch Set 30ML RS4 RS5 Ttrs A3 A4 A5 A6 Tt A8 in der großen...

 

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Hej 

Jak się nazywają te dekory ?

Screenshot_20220317-185439_Gallery.thumb.jpg.e30f6bd2805ac1545348b4f8f1e865d0.jpg

Opublikowano

Misja wykonana. :drunk::dance2:

Pokrętła sam zamontowałem. Z tym od MMI było pierońsko ciężko. Przy okazji kupiłem porządne kąbinerki. (płaskie):cygaro:

Muskel1  -Dzięki za pomoc.:thumbup1:

20220317_181413 (2).jpg

20220317_182545 (2).jpg

20220317_182545 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
3 minuty temu, NelsonPL napisał:

Misja wykonana. :drunk::dance2:

Pokrętła sam zamontowałem. Z tym od MMI było pierońsko ciężko. Przy okazji kupiłem porządne kąbinerki. (płaskie):cygaro:

Muskel1  -Dzięki za pomoc.:thumbup1:

20220317_181413 (2).jpg

20220317_182545 (2).jpg

20220317_182545 (3).jpg

:hi::oklasky:

Opublikowano

Kolejna rzecz którą chcę wymienić. (foto)

Czy poradzę sobie z tym sam?

Jak to wymontować i czy musi być do tego kanał?

 

20200826_095453.jpg.8081e25bdf5cba8e541eaa2951696f9a.jpg

Opublikowano

Musisz pokrywę silnika zdjąć i zobaczyć czy od góry masz dostęp do wszystkich punktów mocowań. 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

Musisz pokrywę silnika zdjąć i zobaczyć czy od góry masz dostęp do wszystkich punktów mocowań. 

Jak zdjąć pokrywę silnika? Proszę o dokładny opis tak bym nic nie uszkodził.

Opublikowano

Wyręczę wszystkich strzelających sobie teraz w głowę.

 

@NelsonPL łapiesz za boki i mocno ciągniesz do siebie, wyskoczy z mocowań, nic nie połamiesz.

Opublikowano
7 minut temu, Langista napisał:

Wyręczę wszystkich strzelających sobie teraz w głowę.

 

@NelsonPL łapiesz za boki i mocno ciągniesz do siebie, wyskoczy z mocowań, nic nie połamiesz.

OK. czyli prosta sprawa. Jutro to wybadam. Mam nadzieje że sam sobie poradze z wymianą tej osłony. :cygaro:

Opublikowano
38 minut temu, Muskel1 napisał:

Musisz pokrywę silnika zdjąć i zobaczyć czy od góry masz dostęp do wszystkich punktów mocowań. 

Możesz mi podać numer katalogowy tej częsci do mojego auta?

Jaki jest jej koszt w ASO? Wiesz może?

Opublikowano
36 minut temu, NelsonPL napisał:

Jak zdjąć pokrywę silnika? Proszę o dokładny opis tak bym nic nie uszkodził.

dobrze widzę ?

Opublikowano
13 minut temu, NelsonPL napisał:

Możesz mi podać numer katalogowy tej częsci do mojego auta?

Jaki jest jej koszt w ASO? Wiesz może?

Nie mam numeru. Nie wiem czy tam przez ten filc rurki od nagrzewnicy i klimatyzacji nie przechodzą. Jeżeli tak to trzeba będzie je rozpinać, więc musisz jechać do warsztatu na odessanie czynnika z klimatyzacji. 

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie mam numeru. Nie wiem czy tam przez ten filc rurki od nagrzewnicy i klimatyzacji nie przechodzą. Jeżeli tak to trzeba będzie je rozpinać, więc musisz jechać do warsztatu na odessanie czynnika z klimatyzacji. 

OK. Podjadę do ASO  i tak bo muszę zamówić tą część. Podpytam co i jak z wymianą.

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że to forum zmienia się z technicznego na kabaret.:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.