Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, jeśli paru chłopa tłumaczy człowiekowi jak zdjąć plastik z silnika, to coś w tym jest. ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Nie mam numeru. Nie wiem czy tam przez ten filc rurki od nagrzewnicy i klimatyzacji nie przechodzą. Jeżeli tak to trzeba będzie je rozpinać, więc musisz jechać do warsztatu na odessanie czynnika z klimatyzacji. 

A jaka jest nazwa tej części? Jak to się nazywa? Wie ktoś może?

Opublikowano

Osłona ściany grodziowej ewentualnie wygłuszenie ściany grodziowej.

Opublikowano
W dniu 16.03.2022 o 21:35, pelonek1 napisał:

Forum nie na takie tematy, jednak bardziej grzecznościowo i z szacunkiem jest napisać moje z małej litery a Niego z dużej, nawet jak pisze się w internecie :wink: Te drugie już Nelson przeedytował :thumbup1:

Mnie tak przynajmniej uczono.

tak zwana netykieta Internetu. 

Opublikowano

Hej! Wybaczcie lenistwo ale jak najprostszym sposobem dolozyc apple car play do 3g basic? Gdzies kiedys obil mi sie taki modul ale nie wiem czy to daje rade...

Opublikowano

Szybkie pytanie:

Czy jak mam bagażnik otwierany el. z pilota to czy można zamontować np w NaviPol zamykanie z pilota?:eusathink:

Zaznaczam że przycisku zamykania nie ma przy klapie bagażnika. Tylko jest możliwość otwierania z pilota i z (drzwi kierowcy-przycisk otwierający)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
7 minut temu, NelsonPL napisał:

Szybkie pytanie:

Czy jak mam bagażnik otwierany el. z pilota to czy można zamontować np w NaviPol zamykanie z pilota?:eusathink:

Zaznaczam że przycisku zamykania nie ma przy klapie bagażnika. Tylko jest możliwość otwierania z pilota i z (drzwi kierowcy-przycisk otwierający)

Trzeba dołożyć moduł, nie wiem czy Marcin takie oferuje. Musisz go zapytać.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
57 minut temu, Muskel1 napisał:

Szybkie pytanie:

Czy jak mam bagażnik otwierany el. z pilota to czy można zamontować np w NaviPol zamykanie z pilota?:eusathink:

Zaznaczam że przycisku zamykania nie ma przy klapie bagażnika. Tylko jest możliwość otwierania z pilota i z (drzwi kierowcy-przycisk otwierający)

Masz sedana , nie było elektrycznej klapy w sedanie . Nie da się tego zrobić . W zawiasach klapy masz sprężyny i one otwierają klapę jak naciśniesz przycisk klapy , nie ma tam żadnej elektryki :wink: .

Opublikowano
12 minut temu, mariusz36 napisał:

Masz sedana , nie było elektrycznej klapy w sedanie . Nie da się tego zrobić . W zawiasach klapy masz sprężyny i one otwierają klapę jak naciśniesz przycisk klapy , nie ma tam żadnej elektryki :wink: .

Ach rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi na ten fakt. Dla mnie automatycznie wszystkie są Avanty:decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, mariusz36 napisał:

Masz sedana , nie było elektrycznej klapy w sedanie . Nie da się tego zrobić . W zawiasach klapy masz sprężyny i one otwierają klapę jak naciśniesz przycisk klapy , nie ma tam żadnej elektryki :wink: .

Nie do końca tak. Mogę otwierać bagażnik pilotem nie naciskając nic przy klapie.

Opublikowano

Bo pilot zwalnia zamek a sprężyny ciągną klapę do góry.

Opublikowano
13 minut temu, NelsonPL napisał:

Nie do końca tak. Mogę otwierać bagażnik pilotem nie naciskając nic przy klapie.

Kolega @Muskel1już Ci napisał jak to działa, od siebie mogę tylko dodać, że najlepiej to podejść do auta, otworzyć klapę i przyjrzeć się jak to działa i dlaczego, więcej na przyszłość zapamiętasz :wink:

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Nie do końca tak. Mogę otwierać bagażnik pilotem nie naciskając nic przy klapie.

Ty wiesz jak działa sprężyna? Czy też potrzebny poradnik z obrazkami?

Opublikowano
1 godzinę temu, Tomek_091019 napisał:

Ty wiesz jak działa sprężyna? Czy też potrzebny poradnik z obrazkami?

Spokojnie, już wszystko wiem. :)

Opublikowano

Co to jest adapter?

Chce zamówić z Niemiec coś takiego:

Die einfache Nachrüstlösung auf LED-Kennzeichenleuchten.
Lieferumfang:
- 2x LED-Kennzeichenleuchten
- Adapterkabel
- Schaumstoffrohr
- Kabelbinder
- Einbauleitung

Artikelnummer:

8K0052110

Jest podane na stronie że podobno pasuje do modelu: A4 2008-2012

Jest to podświetlanie LED rejestracji. Podobno można zamontować do mojego modelu.

Czy sposób samego montażu jest banalnie prosty? I czy nie będzie żadnych komunikatów spalonej żarówki itp przy zamontowaniu tego.

Zaznaczam że jest to z oficjalnego sklepu ASO-Audi z Niemiec. (cena 50Euro)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

kup sobie na allegro za 30zł i beda swiecic tak samo

Opublikowano
35 minut temu, Dev napisał:

kup sobie na allegro za 30zł i beda swiecic tak samo

Nie interesują mnie jakieś chinski zamienniki... Tylko czesc z ASO :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
55 minut temu, NelsonPL napisał:

Co to jest adapter?

to taka przejściówka abyś mógł podłączyć te ledy do swojego , bo obecnie masz inne wtyczki . Na allegro przeważnie są oryginalne i tak jak pisał @Dev nie warto przepłacać :wink:

Będziesz u Marcina w Krakowie to Ci to ogarnie - ma takie ledy .

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

kup sobie na allegro za 30zł i beda swiecic tak samo

Ło Panie! Ty chyba nie śledzisz wątku Dev, że śmiesz proponować koledze Nelsonowi barachło z Allegro. ?

Opublikowano
16 minut temu, mariusz36 napisał:

to taka przejściówka abyś mógł podłączyć te ledy do swojego , bo obecnie masz inne wtyczki . Na allegro przeważnie są oryginalne i tak jak pisał @Dev nie warto przepłacać :wink:

Będziesz u Marcina w Krakowie to Ci to ogarnie - ma takie ledy .

Nie opłaca mi się jechać do Marcina po te Ledy.

200zl u niego kosztują + Mój czas, itd Lepiej mi zamówić z Niemiec. Wyjdzie na to samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.