Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 minut temu, Damianq napisał:

Panowie liczę na Waszą pomoc bo o ile B7 znam na wylot to w B8 mam trochę pytań. Chce kupić B8, z racji tego że benzyny w B8 są kiepskie a wszyscy chwalą 2.0TDI 143 więc poszukuje takiego auta. W moim mieście pojawiło się takie ogłoszenie:

WWW.FACEBOOK.COM

Войдите на Facebook, чтобы общаться с друзьями, родственниками и...

 

1. Jaki to automat? Warto się pchać w automat przy takim przebiegu? Wiem że w B7 w ośce wszyszcy odradzali Multi. Jak to jest w przypadku B8?

2. Co sprawdzić w takim aucie przy zakupie jeśli chodzi o diesla? Mam VCDS może ktoś podpowie w co wejść i jakie parametry sprawdzać, jakie są dopuszczalne itp. np wtryski czy DPF?

3. Co sądzicie o tym aucie?

Skrzynia jest multitronic. 267 kkm jeżeli dpf nie był czyszczony to może już nadawać się do czyszczenia. Musisz odczytać vcdsem w sterowniku silnika, w rozszerzonych blokach pomiarowych- ilość popiołu olejowego. Producent podaje, że przy osiągnięciu wartości 175ml dla tego silnika filtr nadaje się do wymiany lub czyszczenia. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
38 minut temu, NelsonPL napisał:

Wiesz dlaczego nie mozna zamawiać czesci z ASO z Niemiec? 

Kto mówi, że nie wolno? Możesz zamawiać skąd chcesz. Pokrywa kosztuje ok 100 € 

Ja najczęściej zamawiam u nich ale już Ci kiedyś to pisałem. 

WWW.AVP-SHOP.DE

Im AVP-AUTOLAND Webshop können Sie Original Audi, Volkswagen, Porsche, SEAT und...

 

Opublikowano
12 minut temu, Muskel1 napisał:

Skrzynia jest multitronic. 267 kkm jeżeli dpf nie był czyszczony to może już nadawać się do czyszczenia. Musisz odczytać vcdsem w sterowniku silnika, w rozszerzonych blokach pomiarowych- ilość popiołu olejowego. Producent podaje, że przy osiągnięciu wartości 175ml dla tego silnika filtr nadaje się do wymiany lub czyszczenia. 

Jakaś instrukcja gdzie i w jakie bloki wejść? Multi w B8 to też taka lipa jak w B7?

Opublikowano

Klikasz na rozszerzone bloki pomiarowe, następnie otwierają Ci się 2 okna, to mniejsze zawiera wszystkie bloki pomiarowe. Wyszukujesz z listy w tym oknie ilość popiołu i zaznaczasz. Nie wiem jak te multib B8, niech się iwypowiedzą inni, posiadający takie skrzynie.

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Kto mówi, że nie wolno? Możesz zamawiać skąd chcesz. Pokrywa kosztuje ok 100 € 

Ja najczęściej zamawiam u nich ale już Ci kiedyś to pisałem. 

WWW.AVP-SHOP.DE

Im AVP-AUTOLAND Webshop können Sie Original Audi, Volkswagen, Porsche, SEAT und...

 

Chciałem zamówić z ASO z Niemiec i się nie dało...

Opublikowano

Nie wszystkie ASO prowadzą sprzedaż online.

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Chciałem zamówić z ASO z Niemiec i się nie dało...

A PL ASO i kawka to już ble jest, musisz z Niemiec zamawiać?

W PL kupisz taniej, no ale jak kto uważa.

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

Chciałem zamówić z ASO z Niemiec i się nie dało...

Pisałem Ci wcześniej, że @_małyTM_ pracuje w sklepie VW we Wrocławiu i ma dostęp do oryginalnych części, w tym z ASO z Niemiec...

Opublikowano
Godzinę temu, george napisał:

Pisałem Ci wcześniej, że @_małyTM_ pracuje w sklepie VW we Wrocławiu i ma dostęp do oryginalnych części, w tym z ASO z Niemiec...

Rozumiem, ale chciałbym sam zamawiać, a nie liczyć na kogoś.

W ASO tu gdzie mieszkam, nie zawsze wszystko mają na stanie. Czeka się nieraz długo, jak łaskawie sprowadzą z Niemiec. Dojazd do nich to też 20-30km Po co tracić cenny czas.:cygaro:

Lepiej samemu zamówić i zaoszczędzić czas. Chyba lepiej zamówić w domu przed kompem niż jeździć do ASO.

Mile widziany link do ASO w Niemczech które prowadzi wysyłkę na Polskę.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

A benepol nie prowadzi sklepu?

Opublikowano
32 minuty temu, qujot napisał:

A benepol nie prowadzi sklepu?

Sprawdzałem. Tam też nie ma.:cygaro:

Szukam projektorów (Ringi)

Z przodu już mam i potrzebuje te same do tyłu z szeroką wtyczką.

Oczywiście muszą być nowe i oryginalne. nr katalogowy; 4G0052130A

Mam pytanie... Znalazłem takie w sklepie Audi w USA (ASO) --Koszt z wysyłką taki sam jak w ASO  by wyszedł zakup w Polsce. Czyli 650zł :dance2:(przeliczając po kursie dolara)

Pytanie brzmi czy w USA dadzą po numerze takie jakie mają być dwa i jak to długo by szło. W opisie pisze 1:4G0052130A  czyli rozumiem, że jedna para.:eusathink:

Ciężko mi to znaleźć i muszę chyba ze stanów ściągać bo nigdzie nie ma.

Ps. Oczywiście żadne używki OEM nie wchodzą w grę. Tylko nowiutkie oryginalne.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Przy zakupie z USA nie zapomnij o cle chyba 4,5% oraz vat 23% ;)

 

Opublikowano
8 godzin temu, Elhape napisał:

Przy zakupie z USA nie zapomnij o cle chyba 4,5% oraz vat 23% ;)

 

Możesz wyjaśnić jak przebiega to wszystko przy sprowadzaniu z USA?

Rozumiem że jak zapłacę kwotę tak jak jest na VW sklepie ASO czyli 147$ to juz jest wszystko? Płatność kartą MasterCard

Sam towar pisze że kosztuje 97$ po doliczeniu wysyłki pisze 147$

Rozumiem że to jest całość i nic więcej nie dochodzi?

Z innych krajów zamawiałem ale z USA jeszcze nie.:cygaro:

I najważniejsze, ile taka przesyłka idzie?(Atlanta)

 

 

 

 

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

@george dziękować ;)

@NelsonPL jak coś to mam 4G0052130A 655zł z wysyłką przy wpłacie na konto

Opublikowano

@NelsonPL tu masz z ASO w Niemczech, 103,50 € + 15,90 € wysyłka do PL

SHOP.AHW-SHOP.DE

Für eine überzeugend sportliche Performance: Die Einstiegs-LED projiziert das "Audi-Ringe" Logo...

 

Opublikowano

Ale widzę właśnie, że mają index G na końcu a nie A  i koćcówka 133 więc są na małej wtyczce.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ok 1.5 miesiąca idzie taka paczka z USA bo zamawiałem kiedyś lampy do B6 ze stanów 

Opublikowano
6 godzin temu, _małyTM_ napisał:

@george dziękować ;)

Nie ma za co. ;)

2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem ze nowe oryginalnie zapakowane, nie otwierane? :cygaro:

Jeśli tak to podaj stronę to kupię za tą kwotę co podałeś. Tylko takie mnie interesują. Żadne używane i podruby nie wchodzą w grę.

Po raz któryś piszę Ci... mały pracuje w ASO. Kupowałem od niego NOWĄ rączkę pod składane lusterkę i kolanko odmy. 

Opublikowano
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

 Jednak dziwak jesteś :polew:

Mocno dyplomatyczna opinia....

Opublikowano
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

 Jednak dziwak jesteś :polew:

Nieeeeee

no

co 

Ty 

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.