Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc to może być przyczyną. Podmień aku i sprawdź czy nadal jest błąd.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Okej coś pomyślę , ale tam takie aku duże siedzi że wątpię żeby ktoś takie miał 

Opublikowano
9 godzin temu, marky2552 napisał:

Okej coś pomyślę , ale tam takie aku duże siedzi że wątpię żeby ktoś takie miał 

W każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz.

Opublikowano
20 godzin temu, marky2552 napisał:

Okej coś pomyślę , ale tam takie aku duże siedzi że wątpię żeby ktoś takie miał 

Jaka pojemność i prąd rozruchowy? 

Opublikowano

Nie wiem szczerze jak mam to czytać ?

20220417_211658.thumb.jpg.25bbaa1c63462d0f9718afcf0f53fe64.jpg

Opublikowano

Pojemność 110 Ah, prąd rozruchowy 850 A wg. normy EN lub 520 A wg. normy DIN

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko belki dachowe Thule są takie same sedan i avant? bo mam do kupienia thule z sedana za niecale 300 zł i nie wiem czy podejdzie

Opublikowano
27 minut temu, dawid7737 napisał:

Panowie szybkie pytanko belki dachowe Thule są takie same sedan i avant? bo mam do kupienia thule z sedana za niecale 300 zł i nie wiem czy podejdzie

Avant ma relingi na dachu a sedan nie, więc raczej mają inne mocowania. 

Opublikowano
19 godzin temu, marky2552 napisał:

Nie wiem szczerze jak mam to czytać ?

20220417_211658.thumb.jpg.25bbaa1c63462d0f9718afcf0f53fe64.jpg

masz OE nr: 8K0 915 105 F

wg niego kupisz to co potrzebujesz

Opublikowano
W dniu 16.04.2022 o 22:25, Muskel1 napisał:

Gdyby to była wina ciśnienia to komunikat mówiłby o uzupełnieniu. U kolegi jest usterka w tekście, więc coś się raczej wysypało. Tak podejrzewam przynajmniej.

miałem ostatnio ten sam błąd w S5. vcds pokazał usterkę mechaniczną, po dopompowaniu kół i zapisaniu ciśnienia zgasło ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
23 minuty temu, jedrekx napisał:

miałem ostatnio ten sam błąd w S5. vcds pokazał usterkę mechaniczną, po dopompowaniu kół i zapisaniu ciśnienia zgasło ;)

Warto spróbować, najprostsza czynność.

Opublikowano

swoją drogą uciekło 0,5 bara przez 4 miesiące stania w ciepłym garażu..

Opublikowano

Ktoś wie może gdzie dostanę takie pierdolniki do kurtyny ? w etce nie ma 

 

20220419_212940.thumb.jpg.69f98ffa3e5e55ef0584e1b4a52f8492.jpg

Opublikowano

Też mam problem z tym całym TPMS

Ciśnienie sprawdzone.

Na szczęście jestem już umówiony na wymianę wahaczy, to przy okazji sprawdzą to na komputerze, czy nie ma jakiś błędów. Wkurzające to, bo wtedy nie działa system AutoHold:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
14 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś wie może gdzie dostanę takie pierdolniki do kurtyny ? w etce nie ma 

 

20220419_212940.thumb.jpg.69f98ffa3e5e55ef0584e1b4a52f8492.jpg

Nie ma w ETCE bo to przychodzi  z kurtyna od dostawcy.

Edytowane przez Sensor77

Opublikowano

jak by ktoś pytał to od seata pasują spinki do kurtyny wyglądają inaczej ale wchodzą bez problemu.

a tak btw. rozbierał ktoś tylną kanapę tam gdzie pas środkowy jest jak się do niego dostać bo jest wystrzelony a muszę go stamtąd wyjąć 

Opublikowano
5 godzin temu, marky2552 napisał:

 

a tak btw. rozbierał ktoś tylną kanapę tam gdzie pas środkowy jest jak się do niego dostać bo jest wystrzelony a muszę go stamtąd wyjąć 

Wyjmij sobie oparcie z auta i zdemontuj podłokietnik następnie z tyłu na krawędziach zacznij podważać wyjmakiem albo płaskim śrubokrętem. Materiał jest zakończony plastikiem nie za mocno pracuj z wyjmakiem żeby nie powyginać stelaża oparcia. Zacznij z miejsca po zdemontowaniu podłokietnika tam materiał trzyma się na zaczepach . Jak coś to pisz. 

PS: mam taki pas na zbyciu.

Opublikowano
15 godzin temu, pawel72689 napisał:

Wyjmij sobie oparcie z auta i zdemontuj podłokietnik następnie z tyłu na krawędziach zacznij podważać wyjmakiem albo płaskim śrubokrętem. Materiał jest zakończony plastikiem nie za mocno pracuj z wyjmakiem żeby nie powyginać stelaża oparcia. Zacznij z miejsca po zdemontowaniu podłokietnika tam materiał trzyma się na zaczepach . Jak coś to pisz. 

PS: mam taki pas na zbyciu.

A te zaślepki jak zdjąć i ten plastik co się składa kanapę coś tam już rozkminiłem ale nie chce urwać tych pierdolników. 

 

A pasy mam beżowe i takie chcę zostawić

20220422_202943.thumb.jpg.995ae543a12514a5bd815f4aa75a6b52.jpg

20220422_202951.thumb.jpg.a3c70235c0aede75b4c7bd325c177884.jpg

 

Opublikowano

Wyjmij siebie kanapę będzie łatwiej. Zdejmij najpierw poszycie od strony podłokietnika następnie dół i drógi bok. Następnie odchyl gąbke wtedy bedziesz widział mocowania zaglowkow- musisz nacisnąć plastikowe zabezpieczenie i wyciągnąć do góry. Powodzenia. 

Opublikowano

Dobra wyjąłem. Dzięki 

20220422_212256.thumb.jpg.b0734f5db978e09d62fb5aeb27d563f9.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.