Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dużo, z tego co pamiętam to chyba wystarczylo 10-15cm rurki prostej.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej B8 po wystrzale kurtyny i poduszki kierownicy nie odpala auto przyjechało z usa przy próbie odpalenia tylko cyka  ktoś wie może w czym może być problem ? 

Opublikowano
52 minuty temu, marky2552 napisał:

Hej B8 po wystrzale kurtyny i poduszki kierownicy nie odpala auto przyjechało z usa przy próbie odpalenia tylko cyka  ktoś wie może w czym może być problem ? 

Przy aku masz bezpiecznik pirotechniczny. Bedzie do wymiany takze lacznie z kurtyna i poduszka

Opublikowano

Zrobiłem tam zworkę na chwilę grubym przewodem aby 100 metrów do garażu wjechać i samochód odpalił ale wiadomo że muszę to wymienić bo zworka była na chwilę dzięki za podpowiedź gdzie szukać ??

Opublikowano

Internety wypluły...

WWW.OLX.PL

1000 zł: 1 000 zł: Sprzedam kierownice czteroramienna do AUDI A4 B8 LIFT. Łopatki, multifunkcja. Obszyta alcantara i...

 

Opublikowano

Moja Piękność oczywiście posiada Audi Music Interface do systemu MMI 2G High (foto 1) Jestem bardzo z tego zadowolony bo koszt takiej zabawki to ponad 1000zł:dance2:

Dwa pytania::cygaro:

1 Wiem że z np pendriva odtwarza bez problemu muzykę w formacie WMA

Jaki format jeszcze może odtwarzać?  Chodzi mi o najlepszą jakość dźwięku np FLAC itp W jakim formacie radzicie wrzucać muzę na dyski przenośne?

2. Do czego służy ten kabelek? (foto2):cygaro:

Dwa inne kabelki jak na fotce, oczywiście mam.

Music Interface (3).jpg

Bez tytułu666 (2).jpg

Opublikowano
12 minut temu, NelsonPL napisał:

Moja Piękność oczywiście posiada Audi Music Interface do systemu MMI 2G High (foto 1) Jestem bardzo z tego zadowolony bo koszt takiej zabawki to ponad 1000zł:dance2:

Dwa pytania::cygaro:

1 Wiem że z np pendriva odtwarza bez problemu muzykę w formacie WMA

Jaki format jeszcze może odtwarzać?  Chodzi mi o najlepszą jakość dźwięku np FLAC itp W jakim formacie radzicie wrzucać muzę na dyski przenośne?

2. Do czego służy ten kabelek? (foto2):cygaro:

Dwa inne kabelki jak na fotce, oczywiście mam.

Music Interface (3).jpg

Bez tytułu666 (2).jpg

1. Wrzuć na pendrive FLAC to się przekonasz czy odtwarza czy nie, ale wydaje mi się, że dopiero 3G+ takie odtwarza. 2G powinno odtwarzać

.mp3

.wma

.asf

.m4a

.m4b

.aac

.mpg

.mpeg 

2. To złącze do urządzeń Apple (iPod, iPhone).

Opublikowano

TPMS Malfunction co to znaczy ?  Robię na mmi jakiś reset czy ki chu* ? znika ikonka i za chwilę to samo,  w vcds tego nie znalazłem 

Opublikowano

Usterka układu tpms. Resetowanie nic nie da. Podłącz pod komputer i sczytaj błędy. Może któryś czujnik padł.

Opublikowano

Nie mam czujników w tych kołach 19" a vcds nie łączy się z tym sterownikiem chyba że w tych kołach 18" na których przyjechał z usa są czujniki ?

Opublikowano

Mam na myśli czujniki ABS. W B8 masz pasywny system tpms. Sterownik ABS oblicza prędkość obrotową każego koła i porównuje je ze sobą. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
Godzinę temu, marky2552 napisał:

TPMS Malfunction co to znaczy ?  Robię na mmi jakiś reset czy ki chu* ? znika ikonka i za chwilę to samo,  w vcds tego nie znalazłem 

cisnienie w kołach sprawdzałes ?

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

cisnienie w kołach sprawdzałes ?

Gdyby to była wina ciśnienia to komunikat mówiłby o uzupełnieniu. U kolegi jest usterka w tekście, więc coś się raczej wysypało. Tak podejrzewam przynajmniej.

Opublikowano

Aaaa to w ABS nie ma żadnego błędu 

Ciśnienie jest w kołach 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Gdzieś jest na 100% błąd zapisany skoro masz komunikat o usterce tpms. Wykonaj pełny autoscan i wrzuć go w odpowiednim dziale technicznym. 

Opublikowano

Pełny autoskan pokazuje tylko błędy Airbag bo kurtyna po wytrzale i poduszka kierownicy i nic więcej vcds nie pokazuje dziwna sprawa 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Jaką wersją vcds? 

Opublikowano

21.9 nie pytaj skąd ? 

Opublikowano

W jakim stanie jest akumulator?

Opublikowano

Aku ładowane 2 dni prostownik pokazuje że naładowany auto na nim odpala normalnie ,ale aku jeszcze oryginał tam siedzi. Auto przyjechało na lawecie 2 dni temu ale aku było rozładowane do zera 

Edytowane przez marky2552

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.