Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 15.03.2022 o 18:38, michu10 napisał:

Jeżdżę na rotor 9j et 33 + 245/35/19w sedanie + Eibach (-30 mm) jak koledzy piszą, na 'hopce' czy dużym załadunku potrafi przytrzeć. osobiście uważam, że 245 to minimum jakie można założyć naciąg nie pasuje do tego koła

Audi_a4_B8_rotor.jpg

Zrobię małą aktualizację.

Przypomnę mój setup: pompei 9x19 et33, opona 235/40, prokit.

Po lewej Conti SportContact 3, po prawej mój nowy Nokian Powerproof. Dla niespostrzegawczych: nokian mimo tego samego rozmiaru jest ze 2cm szerszy i ma grubszą ściankę przez co inaczej się na feldze układa. Efekt jest taki, że na Conti przycierało mi tylko przy pełnym załadunku i komplecie pasażerów, a na Nokianie przyciera na szybszych hopkach jak juz zawias dobija nawet jak jade sam :D fakt faktem, że po geometrii kolo jest nieco mniej polozone ale to tak tylko mowie, ze rozbieznosci w rozmiarach opon zdarzaja sie dosc duze.

obraz.thumb.png.df442a173384da002cefe1363dfdae80.png

obraz.png.e6c2c3f5f4ae75ca6dc1cbb8f806c169.png

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, luk330 napisał:

Zrobię małą aktualizację.

Przypomnę mój setup: pompei 9x19 et33, opona 235/40, prokit.

Po lewej Conti SportContact 3, po prawej mój nowy Nokian Powerproof. Dla niespostrzegawczych: nokian mimo tego samego rozmiaru jest ze 2cm szerszy i ma grubszą ściankę przez co inaczej się na feldze układa. Efekt jest taki, że na Conti przycierało mi tylko przy pełnym załadunku i komplecie pasażerów, a na Nokianie przyciera na szybszych hopkach jak juz zawias dobija nawet jak jade sam :D fakt faktem, że po geometrii kolo jest nieco mniej polozone ale to tak tylko mowie, ze rozbieznosci w rozmiarach opon zdarzaja sie dosc duze.

obraz.thumb.png.df442a173384da002cefe1363dfdae80.png

obraz.png.e6c2c3f5f4ae75ca6dc1cbb8f806c169.png

zrób foto całego boku bo chcę zobaczyć jak to auto wygląda na pro kicie na tych felgach bo mam te same parametry tylko że ja mam 225 opony :grin: 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Mam takie pytanko :cygaro:

Zaświtało mi w głowie coś takiego jak wymiana tylnego wydechu na podwójny.:kawa:

Jak to wygląda i ile takie coś może kosztować? Oczywiście nie używki itp

Tylko coś konkretnego. Do tego planuje dyfuzor z ASO.:cygaro:

 

Opublikowano

skoro szukasz tylko nowego no to pytaj w ASO, jak już tam zapytasz to zapewne plany się zmienią :grin:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

skoro szukasz tylko nowego no to pytaj w ASO, jak już tam zapytasz to zapewne plany się zmienią :grin:

Przecież w ASO to tylko pierdoły zamawia, resztę już robi w wysokiej klasy autoryzowanym warsztacie mirka :grin:

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Mam takie pytanko :cygaro:

Zaświtało mi w głowie coś takiego jak wymiana tylnego wydechu na podwójny.:kawa:

Jak to wygląda i ile takie coś może kosztować? Oczywiście nie używki itp

Tylko coś konkretnego. Do tego planuje dyfuzor z ASO.:cygaro:

 

Dyfuzor 8K0 807 521 A -. 309 zł 

Listwa dyfuzora 8K0 807 833 - 313 zł 

Wydech prawy 8K0 253 609AP -2650 zł 

Lewy wydech 8K0 253 609AN - 2650 zł 

Wydech środkowy 8K0 253 409P - 2790 zł 

Do tego wieszaki złączki i osłona termiczna . Nie warto brać nowego 

 

 

 

 

 

Opublikowano
33 minuty temu, karolek_ust napisał:

Dyfuzor 8K0 807 521 A -. 309 zł 

Listwa dyfuzora 8K0 807 833 - 313 zł 

Wydech prawy 8K0 253 609AP -2650 zł 

Lewy wydech 8K0 253 609AN - 2650 zł 

Wydech środkowy 8K0 253 409P - 2790 zł 

Do tego wieszaki złączki i osłona termiczna . Nie warto brać nowego 

Odpowiedź NelsonPL:

Już przemyślałem i tego nie instaluje. Sam dyfuzor za ponad  1000zł z ASO starczy.  :kawa:

 

 

 

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

:grin:

nie trzeba być orłem żeby to przewidzieć, skoro bzdetne lampki kosztują 600pln to układ wydechowy będzie kosztował majątek, o ile przy nowym aucie takie ceny nie szokują to przy takim starociu już to czuć

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

:grin:

nie trzeba być orłem żeby to przewidzieć, skoro bzdetne lampki kosztują 600pln to układ wydechowy będzie kosztował majątek, o ile przy nowym aucie takie ceny nie szokują to przy takim starociu już to czuć

Tu nie chodzi o kasę.:)

Stać mnie by to zamontować.

Jednak po namyśle stwierdziłem, że mi to nie potrzebne.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja, mając tyle siana co Ty, wymieniłbym auto. Jeździsz dwunastolatkiem i pchasz w niego miliony. No chyba, że to sentyment. 

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Tu nie chodzi o kasę.:)

Stać mnie by to zamontować.

Jednak po namyśle stwierdziłem, że mi to nie potrzebne.:cygaro:

:doh:

Miszcz... 

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tu nie chodzi o kasę.:)

Stać mnie by to zamontować.

Jednak po namyśle stwierdziłem, że mi to nie potrzebne.:cygaro:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
21 godzin temu, marky2552 napisał:

zrób foto całego boku bo chcę zobaczyć jak to auto wygląda na pro kicie na tych felgach bo mam te same parametry tylko że ja mam 225 opony :grin: 

Trzymaj :-) sorki za brudne auto, wczoraj kropilo i nie mialem kiedy umyc.

20220330_180148.jpg

20220330_180158.jpg

Opublikowano

Dzięki, dosyć dobrze to wygląda ale myślałem że trochę wyżej będzie na pro kit ? ale wydaje mi się że opona na profilu 40 jest trochę balonowiasta ja chyba pójdę w 235/35 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Ktoś poleci w okolicy Łodzi warsztat który wyważy mi porządnie koła? Tylko na prawdę porządnie, bo przy większych prędkościach trzęsie budą i cgce wykluczyć koła…

Opublikowano
17 godzin temu, marky2552 napisał:

Dzięki, dosyć dobrze to wygląda ale myślałem że trochę wyżej będzie na pro kit ? ale wydaje mi się że opona na profilu 40 jest trochę balonowiasta ja chyba pójdę w 235/35 

Jak dla mnie za duży balon, ale na pewno wygodniejsze do jazdy. Ostatecznie (zacząłem ten mini wątek) u mnie padło na 245/35 Bridgestone Potenza - wizualnie moim zdaniem sztos, ale jeśli chodzi o komfort jazdy - walec niemiłosierny : D

IMG_20220331_125942.jpg

IMG_20220331_125912.jpg

IMG_20220331_125925.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Wodzowicz napisał:

 

 

 

IMG_20220331_125925.jpg

Dostałeś pieczątkę na przeglądzie bez problemu....?

Opublikowano
15 minut temu, pawel72689 napisał:

Dostałeś pieczątkę na przeglądzie bez problemu....?

Czemu nie? :-) Wszystko w granicy.

Opublikowano

Czas to trochę ogarnąć.

Czy ta gumowa czesc (1)  jest wymienialna?

Jeśli możecie to podajcie numery katalogowe tych części...  

20220405_081015.jpg

20220404_180715.jpg

Opublikowano
25 minut temu, NelsonPL napisał:

Czy ta gumowa czesc (1)  jest wymienialna?

Jeśli możecie to podajcie numery katalogowe tych części...

Tak , ta uszczelka jest wymienialna . To jest uszczelka komory silnika nr. 8T0 823 723 A 

Jakbyś sobie ją ściągnął to pod spodem masz numer .

Ty tak kupiłeś to auto ?  Pytam bo jeśli teraz Ci się to robi to znaczy że zamieszkał w Twojej ślicznotce jakiś gryzoń i powinieneś coś z tym zrobić . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.