Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A to wyglądają dokładnie tak samo jak kiedyś  moje w B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie pytanie kierownica nie wraca do pozycji 0 podczas jazdy chodzi ciężko , jak skręcam i puszczę kierowcę to zostaje w tej samej pozycji . Zbieżność była robiona więc albo magiel albo pompa miał ktoś doczynienia . Pompy nie słychać by jęczała . Może @Dev coś powie on zna się na zawieszeniach itp w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś tylko zbieżność czy całą geometrie przodu ?? Bo kąt pochylenia koła ma tu spore znaczenie.

Ewentualnie kończące się dolne sworznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie, bo mam wnętrze w kolorze moor braun wiadomo kierownica jest w kolorze brązowym a potrzebuję poduchy kierownicy, znalazłem jedną jedyną poduchę do tej kiery ale jest to kierownica 4 ramienna czyli dziadkowa, fajnie było by kupić trójramienną w kolorze brąz ale można sobie tylko pomarzyć , mogę też kupić czarną trójramienną ale nie chce zepsuć wyglądu wnętrza. 

 

Jak myślicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie wnętrza tak jak jest teraz z tyłu na deskę i kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Elhape napisał:

Robiłeś tylko zbieżność czy całą geometrie przodu ?? Bo kąt pochylenia koła ma tu spore znaczenie.

Ewentualnie kończące się dolne sworznie. 

 

Geo zrobiona całą przód tył kompletnie , sworznie nowe górne wahacze też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marky2552, z jakich modeli kierownica jest kompatybilna z B8 FL? Pójdź tym tropem, może C7 lub coś z A8 będzie miało w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 10:59, karolek_ust napisał:

Panowie pytanie kierownica nie wraca do pozycji 0 podczas jazdy chodzi ciężko , jak skręcam i puszczę kierowcę to zostaje w tej samej pozycji . Zbieżność była robiona więc albo magiel albo pompa miał ktoś doczynienia . Pompy nie słychać by jęczała . Może @Dev coś powie on zna się na zawieszeniach itp w B8

Po zbieżności masz problem czy wcześniej już był ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 19:31, marky2552 napisał:

Panowie co powiecie, bo mam wnętrze w kolorze moor braun wiadomo kierownica jest w kolorze brązowym a potrzebuję poduchy kierownicy, znalazłem jedną jedyną poduchę do tej kiery ale jest to kierownica 4 ramienna czyli dziadkowa, fajnie było by kupić trójramienną w kolorze brąz ale można sobie tylko pomarzyć , mogę też kupić czarną trójramienną ale nie chce zepsuć wyglądu wnętrza. 

 

Jak myślicie ? 

Zmieniaj na czarna ;) jaki masz kolor osłony manetek ? Jak czarny to tymbradziej czarna kiera nic nie zepsuje. Jak masz brąz to do wymiany osłona i będzie lux ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona manetek jest brązowa ale za to same manetki są czarne ? znalazłem kierownicę trójramienną w kolorze brąz z A6 C7 tylko nie ma do niej poduszki ?‍♂️ 

Screenshot_20220511-202428_Gallery.thumb.jpg.37c872994ca7721aedf9e6e03cc0fb12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj osłonę i kiere i będziesz zadowolony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Norbas napisał:

Po zbieżności masz problem czy wcześniej już był ? 

Wcześniej też chodziło ciężko ale teraz czuć bardziej ale od zbieżności już trochę jeździłem , problem zaczął się  zawieszeniem prędzej już pisałem że auto tańczyło rzucało zmieniłem gwint , wahacze , łożyska , hamulce i było dużo lepiej ale teraz męczy mnie to że auto nie wraca i strasznie dziwnie się jeździ bo znów jest takie tańczące i nie wiem czy to nie wina właśnie przekładni że rzuca itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś sobie na kobylkach auto i sprawdź luzy na kołach... nie wracanie może brać się z zardzewiałego krzyżaka przed maglownicą... Otworzysz maskę i jest praktycznie na widoku do sprawdzenia... potem zostaje pompa a na końcu magie. Jak ktoś ogarnia zawieszenia to dość szybko znajdzie winnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Podnieś sobie na kobylkach auto i sprawdź luzy na kołach... nie wracanie może brać się z zardzewiałego krzyżaka przed maglownicą... Otworzysz maskę i jest praktycznie na widoku do sprawdzenia... potem zostaje pompa a na końcu magie. Jak ktoś ogarnia zawieszenia to dość szybko znajdzie winnego 

Luzów nie ma , muszę poszukać ten krzyżak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 10:59, karolek_ust napisał:

Panowie pytanie kierownica nie wraca do pozycji 0 podczas jazdy chodzi ciężko , jak skręcam i puszczę kierowcę to zostaje w tej samej pozycji . Zbieżność była robiona więc albo magiel albo pompa miał ktoś doczynienia . Pompy nie słychać by jęczała . Może @Dev coś powie on zna się na zawieszeniach itp w B8

Może chłopaki co ustawiali zbieżność, zablokowali w tym celu magiel i zapomnieli odkręcić jak należy. W maglownicy od dołu samochodu jest śruba do kasowania luzu, spróbuj ją trochę odkręcić i sprawdź czy się poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Langista napisał:

Może chłopaki co ustawiali zbieżność, zablokowali w tym celu magiel i zapomnieli odkręcić jak należy. W maglownicy od dołu samochodu jest śruba do kasowania luzu, spróbuj ją trochę odkręcić i sprawdź czy się poprawia.

Blokują tylko kierownicę nie blokują magla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wydruk z ustawiania geometrii? Opon nie zdziera? Bo źle ustawiona geometria to też skutkuje tańczącym autem po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany duża rzeźba żeby przejść z led na neon z tylu w b8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Norbas napisał:

Pany duża rzeźba żeby przejść z led na neon z tylu w b8 ? 

musisz dodać dwa kable dodatkowe w klape i do BCM2 podpiac i zmienic kodowania , a lampy juz wychaczyles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... mam ochotę moje zmienić bo maja pajączki na kloszach... nie wiem czy od chemi czy lata robią swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...