Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od czego ten nieforemny wielokąt?

Opublikowano
Teraz, krzysiek_f napisał:

Od czego ten nieforemny wielokąt?

Od Q4

Opublikowano

małe to w srodku, somsiad w zeszłym tygodniu zanabył droga kupna

Opublikowano

Jezdzi spoko ale poszli w zlym kierunku miedzy innymi z kiera imo :) 

Opublikowano
W dniu 8.06.2022 o 13:43, Hugo napisał:

Taka sytuacja :wink:

FB_IMG_1654688458778.jpg

Coś tam działa z kiery ? 

Opublikowano
3 minuty temu, Norbas napisał:

Coś tam działa z kiery ? 

Też się nad tym zastanawiałem. Niestety nie wiem :wink:

Opublikowano
7 minut temu, Hugo napisał:

Też się nad tym zastanawiałem. Niestety nie wiem :wink:

Przyciski się podświetlają, ciekawe co dalej. Pasować to wcale nie pasuje. Już ta z B9 według mnie nie pasuje do wnętrza B8.

Opublikowano
6 minut temu, Wandej napisał:

Przyciski się podświetlają, ciekawe co dalej. Pasować to wcale nie pasuje. Już ta z B9 według mnie nie pasuje do wnętrza B8.

A kiera od B9 działa w B8 ?

Opublikowano
1 minutę temu, Rabbi napisał:

A kiera od B9 działa w B8 ?

Chyba działa. Ma kolega z forum w sedanie nardo. Robiłem mu hamulce do niej i mi utkwiło ze zakładał kiere od B9.

Opublikowano

Zapala się kontrolka ,,przekreślona literka ,,P,, --Nie działa przez to mi AutoHold

Hamulec ręczny działa poprawnie.

Macie jakiś pomysł? Wiązka od ABS jest OK--Sprawdzone.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
13 minut temu, NelsonPL napisał:

Zapala się kontrolka ,,przekreślona literka ,,P,, --Nie działa przez to mi AutoHold

Hamulec ręczny działa poprawnie.

Macie jakiś pomysł? Wiązka od ABS jest OK--Sprawdzone.

VCDS, taki mam pomysł. 

Opublikowano

Jak mam wyjąć ten kierunkowskaz stąd bo mnie po*ebie zaraz ? rozumiem że trzeba zdjąć ten plastik z drugiej fotki ale za uja nie chce zejść a śrubki odkręcone są

20220611_235651.thumb.jpg.92d5972f074aa0acc2d9f2970f729b65.jpg

20220611_234149.thumb.jpg.1f715763e79da64683c30919aff9f6d4.jpg

Opublikowano

Wyjąłem, ale powiem wam że nie jest wcale tak łatwo jak na tym filmiku ?

Opublikowano

Panowie, proszę o małą pomoc. 
 

Samochód dziś poinformował mnie o problemie z dpf, kontrolka świec żarowych zaczęła migać i stracił moc. Wykonałem procedurę wypalania filtra z pozytywnym wynikiem, jednak problem pozostał. 
 

Wywalił taki błąd:

5182 - Particulate Trap Bank 1 
          P2002 00 [175] - Efficiency Below Threshold
          MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 3
                    Mileage: 271014 km
                    Date: 2022.06.12
                    Time: 23:10:34

                    Engine speed: 1801.50 /min
                    Normed load value: 38.4 %
                    Vehicle speed: 46 km/h
                    Coolant temperature: 85 °C
                    Intake air temperature: 30 °C
                    Ambient air pressure: 990 mbar
                    Voltage terminal 30: 13.440 V
                    Unlearning counter according OBD: 40
                    Crankshaft speed (RPM): 1798.0 /min
                    Vehicle speed: 45.13 km/h
                    Exhaust gas vol.flow particulate filter: 406.9 mł/h
                    Particle filter: difference pressure: -12 hPa
                    Particle filter: soot mass calculated: 3.49 g
                    Exhaust gas temp.after pre-catalyst: 261.1 °C
                    Intake air temperature: 30.7 °C

Opublikowano

Wygląda na to, że wypalanie nie pomogło (sprawność poniżej progu). Jeżeli zapali się kontrolka, to zwykle bywa już za późno.

Opublikowano
8 minut temu, george napisał:

Wygląda na to, że wypalanie nie pomogło (sprawność poniżej progu). Jeżeli zapali się kontrolka, to zwykle bywa już za późno.

Finalnie ładnie zeszło z 47g na 3.2g

Opublikowano

Siemanko :)

Mam szybkie pytanie , macie jakieś sprawdzone żarówki do świateł wstecznych, które nie wywalają błędu? Bo właśnie mi jedna padła i trzeba by wymienić. Dzięki z góry!

Opublikowano
20 minut temu, reikeb napisał:

Siemanko :)

Mam szybkie pytanie , macie jakieś sprawdzone żarówki do świateł wstecznych, które nie wywalają błędu? Bo właśnie mi jedna padła i trzeba by wymienić. Dzięki z góry!

U siebie takie miałem 

73,40 zł  30%OFF | AGLINT 2 sztuk LED żarówki samochodowe 921 912 T15 T16 W16W błąd CANBUS bezpłatne Aluminium Parking Backup ogon światło cofania Xenon biały 12-24V

Zero błędów i naprawdę fajnie świeciły ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.