Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wklej jakie masz całe kodowanie.


C38B0F40-4D1B-4A2B-B1CF-19D152A20233.jpeg.5de73f393702c5c8084e4962c1161e98.jpeg

499C6CF7-1217-4D51-8209-0C4B40CDCC4C.jpeg.1f8afff28c65de42a85d99bde640dff9.jpeg
 

Może się mylę ale w polifcie chyba miałem bez 3 bita oryginalnie...

Edytowane przez Norbas

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zmień w Byte 4 z 5C na 5E

Opublikowano

Po tym kodzie w ogóle nie działa ;) 

Opublikowano

Jak nie masz pamięci foteli, to nawet się nie męcz, nie będzie to działać zadowalająco. 

Opublikowano

Może zmiana sterownika od lifta pomoże ... bo to co można w przedlifcie zakodować i jak to lustro się opuszcza  to jakis żart ??

Opublikowano

Ale w polifcie też działa to tak sobie nie wiem czy tak ma być ale nie wraca lusterko samo przy wrzuceniu na D albo P tylko jak się opuści przy R to tak zostaje dopóki nie przestawi się joystika na pozycje środkową 

Opublikowano

Lusterko wraca albo po przestawieniu gałki, albo po zgaszeniu silnika lub podczas osiągnięcia prędkości ok. 15 km/h przy jeździe na przód, czyli z momentem automatycznego zaryglowania zamka centralnego. 

Opublikowano
13 minut temu, marky2552 napisał:

Ale w polifcie też działa to tak sobie nie wiem czy tak ma być ale nie wraca lusterko samo przy wrzuceniu na D albo P tylko jak się opuści przy R to tak zostaje dopóki nie przestawi się joystika na pozycje środkową 

Powyżej 15kmh wraca na pozycje albo po zmianie przycisku lusterek w pozycje 0 ;)  U mnie jest problem albo nie problem a wada ze idzie tylko z kilka cm w dół 

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Lusterko wraca albo po przestawieniu gałki, albo po zgaszeniu silnika lub podczas osiągnięcia prędkości ok. 15 km/h przy jeździe na przód, czyli z momentem automatycznego zaryglowania zamka centralnego. 

To jest teoria. A praktyka jest taka, że po pierwsze opada za mało żeby to było przydatne, a po drugie zawsze wraca odrobinę niżej niż było. 

Opublikowano
3 minuty temu, Hohe napisał:

To jest teoria. A praktyka jest taka, że po pierwsze opada za mało żeby to było przydatne, a po drugie zawsze wraca odrobinę niżej niż było. 

W B8 polifcie nie miałem z tym problemu. Działało jak należy.

Opublikowano

Również nie miałem problemu w polifcie ?

Opublikowano

A nie bylo to tak, że wraca do właściwej pozycji (nie za nisko, nie za wysoko) tylko wtedy gdy się miało w fotelach pamięć ? :eusathink:

Opublikowano
43 minuty temu, KoJ@K napisał:

A nie bylo to tak, że wraca do właściwej pozycji (nie za nisko, nie za wysoko) tylko wtedy gdy się miało w fotelach pamięć ? :eusathink:

Dokładnie tak jest. Dlatego napisałem parę postów wyżej, że bez pamięci foteli szkoda sobie tym zawracać głowę. 

Opublikowano

Wierzę, że w polifcie jest inaczej. Tak na marginesie. 

Opublikowano
18 godzin temu, KoJ@K napisał:

A nie bylo to tak, że wraca do właściwej pozycji (nie za nisko, nie za wysoko) tylko wtedy gdy się miało w fotelach pamięć ? :eusathink:

U mnie wraca a pamięci nie mam. 

Opublikowano

Polift ma inaczej, pewnie sterownik ma inny software ;) 

 

Opublikowano

Wracać wraca, tylko nie za każdym razem idealnie równo na to samo miejsce.

Opublikowano
Teraz, KoJ@K napisał:

Wracać wraca, tylko nie za każdym razem idealnie równo na to samo miejsce.

Bo w polifcie należy zmienić w kodowaniu Byte 4 z 5C na 5E wtedy pracuje jak należy:wink:

Opublikowano

Nie zależnie od tego czy jest pamięć czy nie ?

Opublikowano

Ja miałem 5C w polifcie  oryginalnie i było git ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.