Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tutaj jest problem z tą blachą bo gdzie jej byś nie zamontował to popsuje efekt gładkiego zderzaka :eusathink:

aktalne umiejscowienie to już wogole wygląda jak złomek :decayed:

images_q_tbn_ANd9_Gc_RBdp_Jai14_Gx_BFj_Wm_TAS86u_MQVBOkhprribc_Po_NBFjq_Bg_U_QQVp_Zw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kozak furkę zrobiłeś :) tak czytam i czytam o tej tablicy jak jeździłem A3 i byłem tam na forum to na taki zderzak ktoś zamontował taki mechanizm chowający sęk w tym że to było wciskane ręcznie ale na codzień z odkrytą blachą na spocik można schować :) po krótkim przeszukaniu znalazłem link do wideo proszę :)

Purchase this Hide Away Plate Holder from Swift Motorsports! - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów :grin:

u was to jest w ogóle wolna amerykanka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz mi ta lampka W8 to oryginał czy jakiś modzik z lampki a4 ? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma :decayed: ale dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma :decayed: ale dam radę.

musisz przerobić wtyczkę tzn, dodać jeden przewód pod diody, ja mam np, że zapala się z postojówkami, teamt jak najbardziej do ogarnięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie a przewód pewnie puściłes słupkiem?

dokładnie, tuż przy ori kablu do lampki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...