Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj wyzywanie mnie od krętaczy jest tu totalnie nie na miejscu , 1000 ludzi u mnie auto robiło ,codziennie staram sie pomagać na forum i co jestem wyzywany od krętaczy ??? szczyt chamstwa !!! ,nie mam w swoim wychowaniu żeby kogos nawet o 1zł oszukać ale też ja nie dam sie naciągnąć ,dlatego jak masz tak pisac to sie 10x zastanów bo nie od dziś jestem na forum i wiele osób mogło by potwierdzić moją uczciwość .

napisze ci co i jak było z amorami :

kupilem je ,ale okazało sie ,że gwint u góry oraz odległość od blokowania jest inna ( zapewniano mnie że pasują ) pasowac na siłe pasowały ale ,że ten skok 4cm był inny więc poprostu było za sztywno nie dało sie jechać po dziurach ale nic nie stukało !!! nie wiem co zrobiłeś ,że u dziebie niby coś stuka (jakieś dowody masz ? bo ja mam 3 osovy które ze mna jechały z tymi amorami i oni ani ja nic nie słyszeliśmy z od kupna ich zrobiłem ze 100km i to po dziurach wiec stukanie tym bardziej powinno słychać ) więc nie sciemniaj i nie wypisuj bzdrur . coś ci nie halo widzę i chcesz mi je oddać a jak ci juz pisałem ja za tą kase już kupiłem inna rzecz to raz dwa , napsałem ci co i jak w pw ale widzę jak sie nie da to trzeba kogoś po wyzywac od kretaczy wogóle nie mając pojecia co sie pisze i do kogo ,jak bym ja był jakiś gówniarzem co ma 15lat i sie nie znał .bym wiedział że sa nie sprawne na złom bym je wywalił i nikomu bym nic nie powiedział tym bardziej zgłaszał gdzieś na forum bo to dla mnie dziecinada i nie poważne ,nic kasa poszła by w błoto i tyle ,nie namawiałem cie na kupno ,sam sie zgłosiłeś JA JETEM NA 100% PEWNY ,ŻE SĄ SPRAWNE I NIC NIE PUKAŁO NA CO MAM ŚWIADKÓW !!!!!! WIEC..... ,nie pasowało do to sklepu nowe sie kupuje !!! proszę mi nie wypisywać bzdur i tym bardziej oczerniać moje dobre imię ,sprawa dla mnie zamknietą ,nie mam czasu na głupoty wiec nie suszyć mi juz tym głowy.

kolego nie kompromituj sie kolega pisze ze stukaja, a nie ze nie pasuja....i nie gadaj od kogo ty je masz bo koles kupywal je od ciebie a nie od wlasciciela przed toba .

u mnie nic nie stuakły a ty jak nie masz nic innego do roboty ??? co to kolega jakiś i tylko cegiełke dodajesz ?

fidotp : No cóż.

Jak kupować to przez aledrogo.( nie ma problemu mógłym wystawić to tym bardziej miałbym dowód ,ze sprzedawałem pewne i sprawne.)

Kolo po prostu cham. , słucham ??? że jaki ?? .ludzie wezcie sie zastanówcie co piszecie bo to normalnie masakra jest . z kosmosu bieżecie te teksty bez zastawnowienia ? i tym bardziej znania kogoś jaki ktoś jest ?

przegladnij ponad 1000 moich postów ,ja komuś tak napisałem ? . żal normalnie.

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..ja tylko chciałem zapytać dlaczego kolega JawoR36 ma odblokowany dostęp do działu Kupie? no chyba ze tylko ma lub miał zablokowany dostęp do działu sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się umawialiście.

Prawda leży po obu stronach.

Moim zdaniem powinieneś przyjąć przesyłkę zwrotną i oddać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macietola do tej pory nic nie wysłał, leci w pręta od początku, że chce mu się mazać dla 5 dych, złodziej i tyle, wy***ać go z forum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj wyzywanie mnie od krętaczy jest tu totalnie nie na miejscu , 1000 ludzi u mnie auto robiło ,codziennie staram sie pomagać na forum i co jestem wyzywany od krętaczy ??? szczyt chamstwa !!! ,nie mam w swoim wychowaniu żeby kogos nawet o 1zł oszukać ale też ja nie dam sie naciągnąć ,dlatego jak masz tak pisac to sie 10x zastanów bo nie od dziś jestem na forum i wiele osób mogło by potwierdzić moją uczciwość .

napisze ci co i jak było z amorami :

kupilem je ,ale okazało sie ,że gwint u góry oraz odległość od blokowania jest inna ( zapewniano mnie że pasują ) pasowac na siłe pasowały ale ,że ten skok 4cm był inny więc poprostu było za sztywno nie dało sie jechać po dziurach ale nic nie stukało !!! nie wiem co zrobiłeś ,że u dziebie niby coś stuka (jakieś dowody masz ? bo ja mam 3 osovy które ze mna jechały z tymi amorami i oni ani ja nic nie słyszeliśmy z od kupna ich zrobiłem ze 100km i to po dziurach wiec stukanie tym bardziej powinno słychać ) więc nie sciemniaj i nie wypisuj bzdrur . coś ci nie halo widzę i chcesz mi je oddać a jak ci juz pisałem ja za tą kase już kupiłem inna rzecz to raz dwa , napsałem ci co i jak w pw ale widzę jak sie nie da to trzeba kogoś po wyzywac od kretaczy wogóle nie mając pojecia co sie pisze i do kogo ,jak bym ja był jakiś gówniarzem co ma 15lat i sie nie znał .bym wiedział że sa nie sprawne na złom bym je wywalił i nikomu bym nic nie powiedział tym bardziej zgłaszał gdzieś na forum bo to dla mnie dziecinada i nie poważne ,nic kasa poszła by w błoto i tyle ,nie namawiałem cie na kupno ,sam sie zgłosiłeś JA JETEM NA 100% PEWNY ,ŻE SĄ SPRAWNE I NIC NIE PUKAŁO NA CO MAM ŚWIADKÓW !!!!!! WIEC..... ,nie pasowało do to sklepu nowe sie kupuje !!! proszę mi nie wypisywać bzdur i tym bardziej oczerniać moje dobre imię ,sprawa dla mnie zamknietą ,nie mam czasu na głupoty wiec nie suszyć mi juz tym głowy.

kolego nie kompromituj sie kolega pisze ze stukaja, a nie ze nie pasuja....i nie gadaj od kogo ty je masz bo koles kupywal je od ciebie a nie od wlasciciela przed toba .

u mnie nic nie stuakły a ty jak nie masz nic innego do roboty ??? co to kolega jakiś i tylko cegiełke dodajesz ?

fidotp : No cóż.

Jak kupować to przez aledrogo.( nie ma problemu mógłym wystawić to tym bardziej miałbym dowód ,ze sprzedawałem pewne i sprawne.)

Kolo po prostu cham. , słucham ??? że jaki ?? .ludzie wezcie sie zastanówcie co piszecie bo to normalnie masakra jest . z kosmosu bieżecie te teksty bez zastawnowienia ? i tym bardziej znania kogoś jaki ktoś jest ?

przegladnij ponad 1000 moich postów ,ja komuś tak napisałem ? . żal normalnie.

Gościu, dostałem od Ciebie stukające amorki i chciałem grzecznie po cichu załatwić sprawe i Ci je odesłać na mój koszt. Wciskasz kit że nie masz pieniędzy, wykręcasz sie. Z mojej perspektywy jesteś oszustem a ja straciłem 200zł. Na końcu swojej wypowiedzi sugerujesz mi, żebym przebolał te 200zł i nawet nikomu nie napisał? No ciekawe czy Ty byś tak zrobił...

Dla mnie również sprawa zamknięta, chociaż jak Cie sumienie ruszy to numer konta masz :)

Pisze jeszcze raz wyraźnie, nie polecam interesów z użytkownikiem VP-TDI

Edytowane przez misiek9980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie polecam interesów z użytkownikiem VP-TDI

se możesz pisać , inni kupują i to nie raz i nikt nie nażekał .wogóle coś takiego co ty piszesz jest bez sensu ,co i jak napisałem wyżej ,bez sensowne dalsze komentowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co opis przedmiotu inny niż dostałem a jeśli chodzi o kompromis to ciężka sprawa ani kasy ani wymiany części

nie idzie się dogadać z gościem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym przestrzec wszystkich kupujących przed złodziejem o nicku odison. Ów człowiek sam napisał do mnie gdy założyłem temat o kupnie halogenów do B5 i zaproponował cenę w wysokości 60zł za stronę. Pieniądze przelałem w tym samym dniu. Czekałem tydzień po czym napisałem z prośbą o numer przesyłki gdyż było to dla mnie oczywistym, że ktoś kto sprzedaje zabezpiecza się przed wszelkimi niedomówieniami wysyłając przesyłką rejestrowaną. Niestety odison odpisał, że wysłał najtańszym listem w kopercie bąbelkowej co jest chamstwem gdyż wziął 20zł za wysyłkę :facepalm: Dokładnie tydzień temu w zeszłą środę napisałem do gościa co ma do powiedzenia na ten temat bo nic do mnie nie trafiło. Kontaktu brak. Teraz nie mam ani pieniędzy ani halogenów. Ostatnio zmienił imię z Krzysztof na Paweł i miasto z Wrocław na Helsinki :shock3: Nie wiem, koleś jest dłużej na forum niż ja i wali takie wałki. Jeśli odison łaskawie zechce przemówić w tym wątku to ogłaszam, że domagam się zwrotu pieniędzy w sumie 140zł, w przeciwnym wypadku sprawa trafia na policję. Koleś, za swój wałek odpowiadasz z art. 286 kk. Zastanów się czy na pewno chcesz mieć problemy.

Zgadzam się, że za złodziejstwo w jakiejkolwiek postaci należy piętnować, tępić i przede wszystkim karać. Ale sam byłem w podobnej sytuacji w związku zakupami internetowymi i dałem z siebie zrobić łosia... :facepalm: Jak czytam ten wątek to utwierdzam się w przekonaniu, że lewusy są wszędzie i nawet na Forum można ich spotkać. Niestety, zalecam daleko idącą ostrożność, bo jeśli chodzi o odzyskiwanie "źle" zainwestowanych pieniędzy to trochę od zeszłego roku się pozmieniało w kk i teraz kwota, powyżej której kradzież (zabór mienia itp.) kwalifikowana jest jako przestępstwo to 400 zł. Poniżej - wykroczenie. Także nie obiecujcie sobie zbyt wiele, bo w praktyce zarówno policja jak i prokuratura umarza tego typu sprawy (niska społeczna szkodliwość czynu :wink: ) bądź kończy je w trybie mandatowym, co akurat oszukanemu kasy nie zwróci. Ale nie oznacza to wcale, że namawiam Was do tego, żeby ignorować tego typu złodziejski proceder - wręcz przeciwnie! Ale w takim przypadku należy sobie skalkulować za i przeciw i ewentualnie pozew z powództwa cywilnego kierować bezpośrednio do sądu. Ale tu może okazać się niezbędna wcześniejsza, wykwalifikowana porada prawna... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ukarać mandatem jeśli nie odzyska się mienia bądź pieniędzy akurat, a transakcje takie jak wyżej nie są kwalifikowane jako kradzież a jako oszustwo i tu nie ważne na jaka kwotę wiec jest trochę nie tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ukarać mandatem jeśli nie odzyska się mienia bądź pieniędzy akurat, a transakcje takie jak wyżej nie są kwalifikowane jako kradzież a jako oszustwo i tu nie ważne na jaka kwotę wiec jest trochę nie tak jak piszesz

Ano w praktyce trochę jest jednak tak, jak piszę. Owszem, w prostej linii odniosłem sie do kradzieży, ale w przypadku oszustw internetowych (abstrahując od różnic w kwalifikacji prawnej kradzieży i oszustwa) i tak wyznacznikiem będzie właśnie wartość przedmiotu umowy. I możemy się spierać, ale fakt pozostaje faktem, że poniżej wspomnianej przeze mnie wartości zazwyczaj prokuratura umarza postępowania. W moim osobistym odczuciu tego typu działalność internetowa jest złodziejstwem w biały dzień i tak to określam. Trzeba zachować zdrowy rozsądek i ostrożność przy zakupach i tu się chyba ze mną zgodzisz... A poza tym widzę, że Kolega jest czujny :) i mnie wypunktował :decayed: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punktuje bo wiem jak to dziala od srodka a nie od zewnatrz ;-)

i moze kiedys tak umarzali , zamiatali, robili jak nie trzeba, ale teraz za byle gówno nas prokuratorzy punktuja wiec i robota rzetelna byc musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punktuje bo wiem jak to dziala od srodka a nie od zewnatrz ;-)

i moze kiedys tak umarzali , zamiatali, robili jak nie trzeba, ale teraz za byle gówno nas prokuratorzy punktuja wiec i robota rzetelna byc musi

He, he... Twoje zdjęcie w profilu jest bardzo sugestywne :grin: Ja też wiem jak to działa od środka, chociaż firma nie ta... :wink:

Edytowane przez trzacha197444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kogos nazwać oszustem trzeba być albo jakims małolatem albo naprawde deb^lem który myśli że coś zdziała i tylko żuca swoje hejty na forum bo myśli ze juz ktos sie wystraszy .ludzie na takie cos mają wys^ane albo poprostu sie kupiło coś tanio i sie myśli ,że bedzie sie miało nowe ,( nowe to w sklepie lub w aso ) .ktos kupuje bo chce zaoszczedzić a pożniej cos nie halo to ktos juz jest oszustem . oszust to ten co ci sprzeda i cie totalnie w ciula zrobi a nie ,że ci sprzeda coś co sie troche rózni ,dla 1 coś jest w bdb stanie a dla 2-giego to bedzie szajs bo oczekiwał lepszego ,nie pasuje do do sklepu i tyle ,kupujecie a4 b5 zgadzając sie z tym jakie czesci powinniscie kupować ,rynek wtórny od osoby prywatnej jest jaki jest , najlepiej kupowac przez odbiór osobisty pasuje to zabieraj nie to wypad ktoś inny kupi .proste i logiczne , zadne allegro czy olx bo to ten szit ,ludzie mają konta po zakladane na lumpów z pod sklepu wiec możesz szukać wiatru w polu w razie jak coś nie halo.

mozna kupić dobre uzywane czesci ale prosta zasada tanio nie zawsze oznacza że coś jest ok . nie kupowac rzeczy tzw nie sprawdzałem ale są dobre....

jak juz kupować to od sprawdzonych forumowiczów ,jest tu kilu takich ,a są tacy co omijać szerokim łukiem ich o oni mają juz chyba we krwi że mają na ludzi wys^ane i kupujac jesteś frajer poprostu i oni raczej nie mają sumienia .liczy sie kasa na swoje aktualne życie,poziom i potrzeby ,nie którzy mają długi inni rodzine na utrzymaniu a w pl wiadomo praca jak jest to za marne grosze ,żeby sie dorobić to trzeba coś przekręcić ,zakombinować .ludzie gnają z lawetami po tzw polifty i pozniej idzie to na graty po forach i po aukcjach. i jak wyzej nie którzy są ok ,co nie halo to na złom lub do pieca reszte co ok sprzedają . a nie którzy wszystko jak leci jest w bdb stanie ( tylko ile podziała ? ) ....

Edytowane przez a4b5-1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ma nie zdzialac? Masze pare wiekszych przekretow na tym watku opisanych, zakonczonych powodzeniem, jak ktos uparty to duzo zdziala, a jak ktos ma jak ty to da sie na kazdym kroku zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu napisze .nowe to w salonie. a jak nie pasuja ci do auta to nie moja wina . a amory ja kupilem od bej wiec jak to jego niech on zabierz glos . dla mnie to dziecinada zeby mnie zglaszac tu .totalnie nie powazne

Skoro "kolega" prosi to się wypowiem. Sprzedałem mu amorki za 80zł + wysyłka 20zł. Niestety wysłałem amorki od polifta z myślą że będą pasować do przedlifta ale okazało się inaczej za co jeszcze raz przepraszam. Zaproponowałem aby mi je odesłał a ja zwrócę kasę. Niestety powiedział że nie ma na to czasu ani ochoty płacić za paczkę. Wtedy zaproponowałem że ja przyślę kuriera na swój koszt a jemu zwrócę 100zł żeby nawet złotówki nie był stratny. Wszystko cacy otrzymałem dane do zwrotu kasy, zapewnienie że paczka leży naszykowana a tu nagle otrzymuję info od kuriera że był po paczkę ale nie została nadana. "Kolega" nie potrafił wyjaśnić dlaczego nie dał kurierowi przesyłki, a na moje pytanie po co w takim razie płaciłem za kuriera odpisał że "już więcej nic ode mnie nie kupi" :D Odpowiedź kolegi zostawię bez komentarza :) Teraz pozostaje pytanie czy kolega uszkodził amorki i bał się je odesłać bo wiedział że mu nie zwrócę za uszkodzony towar kasy, czy była to nieudolna próba wyłudzenia pieniędzy? Myślał że mu wyślę kasę a on mi nie wyśle amorków i będzie zarobiony dwa razy? Ocenę pozostawię Wam. Ja straciłem tylko 20zł za kuriera więc nie pisałem o tym bo szkoda czasu.

CIEKAWOSTKA nr 1 ja sprzedałem amory 1BA za 80zł a "kolega" sprzedał je potem jako 1BE za 200zł ciekawe w jaki sposób "kolega" skrócił ich skok do 1BE

CIEKAWOSTKA nr 2 1000 ludzi robiło u niego auto czyli średnio wychodzi że od 4 lat codziennie naprawia jedno auto i nie ma oddać 200zł?? Coś mi tu śmierdzi młodzieńczą fantazją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytac jego posty, dla mnie identycznie sie wypowiada jak slynny speckom i dzialalnosc podobna, tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...