Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, tomek1_1001 napisał:

Witam Kolegów, jaki najciekawszy zestaw polecicie pod felgę 17" w a4 b6, myślałem o przodzie 6 tłoczek brembo 17z i tył jednotłoczek z T5 lub s4 b6. Jakie tarcze i klocki podejdą? Jakieś ciekawsze alternatywy? Czy jest tutaj ktoś, kto przygotowałby taki pełny set, zregenerowany p&p?

@rs dziadek ogarnie temat 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, mam B6 1.9 Q i przód po swapie na 320mm
Widziałem u marawela na YT że włożył na tył do Paska chyba z A6C6 302mm na adapterach.
Mam rysunek techniczny takiego adaptera, podpowie mi ktoś czy da się to założyć na auto?
Obecnie mój setup to 320/245 i chcę poprawił tył bo i tak się kończy i też żeby optycznie to wyglądało. :)) Jeśli ktoś coś ma na sprzedaż to również jestem ciekam.

Opublikowano

Tyłu z A6c6 do siebie nie założysz,chyba że wyrzeźbisz elektryczny ręczny w aucie. Załóż 288mm z b7/exeo 

Opublikowano
46 minut temu, Ivanek napisał:

Witam, mam B6 1.9 Q i przód po swapie na 320mm
Widziałem u marawela na YT że włożył na tył do Paska chyba z A6C6 302mm na adapterach.
Mam rysunek techniczny takiego adaptera, podpowie mi ktoś czy da się to założyć na auto?
Obecnie mój setup to 320/245 i chcę poprawił tył bo i tak się kończy i też żeby optycznie to wyglądało. :)) Jeśli ktoś coś ma na sprzedaż to również jestem ciekam.

Jak chcesz mam zestawy 300mm oraz 330mm P&P. Pisz pw coś dobierzemy.

Opublikowano
W dniu 22.12.2020 o 18:44, pila24 napisał:

Tyłu z A6c6 do siebie nie założysz,chyba że wyrzeźbisz elektryczny ręczny w aucie. Załóż 288mm z b7/exeo 

Przecież zostają zaciski z 245mm i zakładam to na tarcze 302mm, nie potrzebuje żadnego elektrycznego ręcznego. 

W dniu 22.12.2020 o 19:00, Wandej napisał:

Jak chcesz mam zestawy 300mm oraz 330mm P&P. Pisz pw coś dobierzemy.

300mm na tył? 

Napisałem pw 

Opublikowano

Jest duża różnica na przodzie między 320 a 345 w hamowaniu ? 

Opublikowano
Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Jest duża różnica na przodzie między 320 a 345 w hamowaniu ? 

W mieście nie ma różnicy. Autostradowo można odczuć mniejsze puchnięcie. Osobiście odczułem jeszcze różnicę modulacji. 320 hamowało liniowo, im mocniej wciskaliśmy pedał tym mocniej brały. 345 na górze biorą delikatnie a jak wdusisz to wgryzają się w tarcze fest.

Opublikowano
28 minut temu, afroo. napisał:

W mieście nie ma różnicy. Autostradowo można odczuć mniejsze puchnięcie. Osobiście odczułem jeszcze różnicę modulacji. 320 hamowało liniowo, im mocniej wciskaliśmy pedał tym mocniej brały. 345 na górze biorą delikatnie a jak wdusisz to wgryzają się w tarcze fest.

Aa rozumiem, bo mam szanse w dobrej kasie dorwać pełen swap i się zastanawiam czy brać :whistling:

Opublikowano
16 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Aa rozumiem, bo mam szanse w dobrej kasie dorwać pełen swap i się zastanawiam czy brać :whistling:

W jakim stanie ?

Opublikowano
10 minut temu, Dev napisał:

W jakim stanie ?

Tarcze klocki maja przelatane nie całe 8kkm a zaciski świeżo pomalowane proszkowo 

Opublikowano

Tarcze do przetoczenia

Opublikowano
2 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Tarcze klocki maja przelatane nie całe 8kkm a zaciski świeżo pomalowane proszkowo 

jesteś pewny ze mają taki przebieg ??

Opublikowano
32 minuty temu, dlugiacm napisał:

jesteś pewny ze mają taki przebieg ??

Wątpię żeby akurat ten typ chciał w balona mnie zrobić,  sam jade po ten set wiec zobaczę sobie to jeszcze na miejscu 

Opublikowano
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Wątpię żeby akurat ten typ chciał w balona mnie zrobić,  sam jade po ten set wiec zobaczę sobie to jeszcze na miejscu 

Jaki prajs ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Jaki prajs ?

Na priv 

Opublikowano
5 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Na priv 

nie mam prrrrryyyy

pisz tutaj zadna tajemnica

Opublikowano
12 minut temu, Dev napisał:

nie mam prrrrryyyy

pisz tutaj zadna tajemnica

1500 :dance2:

Opublikowano
6 minut temu, Tkoczu_ napisał:

1500 :dance2:

co jest w tym zestawie ?

Opublikowano

Zaciski,jarzma,osłony, tarcze(brembo) a klocki(TWR jeżeli dobrze pamietam) 

Opublikowano

1,5 tysiaka to jest cena za przód i tył z tarczami i klockami?

Edytowane przez rs dziadek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.