Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie jak w temacie . Kto zamierza zamienić Audi na inną markę i dlaczego, oraz kto wraca z innej marki do Audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem A3 i już wtedy powiedziałem, że tylko audi. Sprzedałem A3 i szukałem A4 ale, że kasy nie miałem wystarczająco to kupiłem Mazde 6.... Pojeździłem pół roku i wróciłem do Audi. I nigdy więcej zdrady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas probuje zmienic na BMW ale mi nie wychodzi....:)

Ale na ta chwile to praktycznie same audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem A3 TDI i zachciało mi się opla signum z 2004roku. Autko fajne, obszerne, funkcjonalne, moim zdaniem zawieszenie miał lepsze od audi, ale to co najważniejsze czyli silnik porażka. Miałem diesla DTI i co chwilę pojawiał mi się samochód z kluczykiem (check engine), palił mi ponad 10 litrów ropy przy 100km... Szybciutko wróciłem do sprawdzonego TDI. W cenie Signum kupiłem 3 lata starsze B6, ale warto było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi po glowie. 9-5 aero., vectra c v6 a pewnie kupie a6 2.8 q..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem moje Quatrro na Mondeo TDCI 130KM. Auto fajne, wygodne i obszerne, ale jednak brakuje mi tego czegoś:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygode z autami zaczynałem od VW Golf-a II potem było Golf III i Golf IV aż postanowiłem przeskoczyć o kilka poziomów wyżej i zakupiłem A6 C5 z 2003 roku i od tamtego czasu zakochałem się w Audi i napedzie Quattro tak że na inne auta nie zwracam uwagi :decayed: po A6 była A4 B6 sedan no i teraz mam A4 B6 avant quattro.

Kolejne będzie B8 za którym powolutku sie rozgladam ale juz chyba nie diesel ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem oplami a pozniej chcialem passata no ale nie trafilem w niemczech nic i kupilem a4 b5 i poczulem roznice :wink: no i teraz jest a4 b6 a nast bedzie a6 z Q ale mysle ze kiedys sprobuje bmw 5 f10 bo e60 to zygac sie chce na ten srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od samego poczatku audi a4 juz przez 5lat i wiem ze nigdy nie zmienie na nic innego,na zadna inna marke ,audi daje mi to czego oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po A4 B6 chciałem BMW 5 albo 3 2006r. ale jak zobaczyłem srodek to :facepalm: fotele mega wygodne ale kierownica i cała reszta ohydna i padło na A6 C6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochote na Alfe 159 albo Lancie Thesis ale musiałbym sobie z Italii coś przywieźć. Ale z drugiej strony szkoda mi tej mojej B6 pomimo, że już stara to te włoskie wynalazki nawet nowe jakością wnętrza do pięt jej nie dorastają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem Audi A4 b5 Avant 1.9TDI AHU po I lifcie na BMW E46 320d 136Km z 1999r ale wracam za jakieś 2 lata do Audi i kupuje jakaś A6 C5 lub A4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szkoda zmieniać i kombinować a co alfy to już DUŻY błąd iść. Słyszałem że wielu właścicieli po dwóch audi zmienia markę to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ja gdy wsiadam do innego auta niż audi czuje sie dziwnie źle mi a jak wsiadam do jakiegokolwiek audi czuje sie jak w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochote na Alfe 159 albo Lancie Thesis ale musiałbym sobie z Italii coś przywieźć. Ale z drugiej strony szkoda mi tej mojej B6 pomimo, że już stara to te włoskie wynalazki nawet nowe jakością wnętrza do pięt jej nie dorastają.

Sam myślałem o Lancii Thesis. Za 30-40 tyś można kupić fajną sztukę, a silnik to tylko 2.4 JTD :thumbup1:.

Jeżeli chodzi o Alfe Romeo 159 to jakość w porównaniu do Alfy Romeo 156 poszła bardzo w górę :wink:.

ja jezdzilem oplami a pozniej chcialem passata no ale nie trafilem w niemczech nic i kupilem a4 b5 i poczulem roznice :wink: no i teraz jest a4 b6 a nast bedzie a6 z Q ale mysle ze kiedys sprobuje bmw 5 f10 bo e60 to zygac sie chce na ten srodek

To już Ci przeszło BMW E60 530d w M-Pakiecie? :decayed:.

Po głowie mi chodzi Volvo S80 II, BMW E60/E90 i Saab 9-3 po liftingu od 2008 r.

Jak się trafi jakieś fajne Audi to pewnie będzie kolejne Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E60 i E90 to jednak nowsza konstrukcja i dizajn niż b6 i b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem B5 na E46 i to była bardzo dobra decyzja po każdym kątem. Q na dłuższą mętę nie próbowałem, więc nie mogę się odnieść, natomiast jeśli ktoś zastanawia się FWD vs. RWD - zdecydowanie RWD, nawet zimą (wystarczą dobre opony).

Do Audi nadal mam sentyment, natomiast nie jestem w nim zakochany, tak jak nie jestem zakochany w BMW. Jakieś Audi Q napewno się u mnie jeszcze pojawi, tak jak i BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...