Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Flyer skrzynia 5 normalna. Ta 6 po przemysleniach jakos mnie nie jara poki co dodatkowo wynika problem ze znalezieniem skrzyni 6 pod przelozenie mojego dyfra... I po co mi to 6 ? Na tej vmax mam teoretycznie okolo 260 a ja w zyciu jechalem moja 240 moze z dwa razy :) Srednio mnie kreci predkosc :) Lubie za to jak wgniata w fotel :)

Ja wcale nie mowie o vmaksie... chodzi o wzgledy czysto praktyczne. Lecisz w trasie, zapinasz 6-tke i masz nizsze obroty niz na 5-tce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jak dobrze pojdzie moze sie ud w tym tygodniu tfu tfu odpalic. Potem to juz kosmetyke : FMIC , wszystki kable , wezyki porzadnie ... W tej chwili problemem jest wac od magla : nie pasuje i trzeba go dorobic :) To chyba najwieksza przeszkoda przed wyspawanem wydechu :) A wydeszek dzisiaj , jutro :)

Flyer moze i racja :) Ale na razie wleciala ta i musi byc ;) Mi styknie a kiedys sie ja zmieni na 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: jesteś KOZAK powodzenia Panie Danielu tylko można :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ps dobrze że się już wcześniej na jazdę próbną wkręciłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do Twojego wątku a tu takie zmiany.

Nosb, rządzisz :buhaha:

Mogłbyś mi powiedzieć jakie konkretnie lampy tylne masz zamontowane (link z allegro czy coś w tym stylu). Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do Twojego wątku a tu takie zmiany.

Nosb, rządzisz :buhaha:

Mogłbyś mi powiedzieć jakie konkretnie lampy tylne masz zamontowane (link z allegro czy coś w tym stylu). Byłbym wdzięczny.

To sa te lampy ktore ja kupilem... wysylalem Ci link do aukcji Nosb'a (felgi 19stki) na ktorych widac te lampki na ciemnym aucie. Ja juz przyzwyczajam oko, w nocy sa koks :) Naprawde robia wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pytalem o fele ale wszystko mu zeszlo :(

Lampy diodowe z alegro musialbym spojrzec, wiem ze inpro tez takie robi.

raga wydeszek hmm... Zostaly ori rury z allroada z prekatami , potem elastyczny lacznik , rurka 2" jakies 25 cm i schodza sie w jedna rure 2,5". Reszta zostala stara tjs dwa przeloty na 2,5 ;) Na zime jak znalazle musi przejezdzic :) o porzadnym wydechu pomysli sie jak kupie wieksze pompki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEjta spokoj :wallbash: Elektryka w toku ... Kostki sa schematy jakies sa ... Tasma , cyna , lutownica itp :P jak odpali suczka to potem z tydzien i bedzie w pelni sprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...