Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

bynajmniej w słusznej sprawie, a nie z powodu zmiany na b6 :decayed:

+1 :polew:

A tak poważnie... Współczuje sytuacji. Oby wszystko poszło jak trzeba :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda że to tak wyszło... projekt nie dokończony... :kwasny:

A zapowiadało się tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt że trafia do człowieka który wie co robić dalej, a nie rozebrać wp***u na części albo useryjnić:facepalm:

kaju to co teraz kupisz jak juz sprawy problemowe sie rozwiążą:eusathink:

S4:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt że trafia do człowieka który wie co robić dalej, a nie rozebrać wp***u na części albo useryjnić:facepalm:

kaju to co teraz kupisz jak juz sprawy problemowe sie rozwiążą:eusathink:

S4:kox:

forumowicz przejal fure?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt że trafia do człowieka który wie co robić dalej, a nie rozebrać wp***u na części albo useryjnić:facepalm:

kaju to co teraz kupisz jak juz sprawy problemowe sie rozwiążą:eusathink:

S4:kox:

forumowicz przejal fure?

Mrogal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt że trafia do człowieka który wie co robić dalej, a nie rozebrać wp***u na części albo useryjnić:facepalm:

kaju to co teraz kupisz jak juz sprawy problemowe sie rozwiążą:eusathink:

S4:kox:

forumowicz przejal fure?

Mrogal :decayed:

powaga? rs sprzedal sie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mrogal przejmuje moje B5, jest już w drodze, więc zostaje w rodzinie. O 4 odbieram go z Wrocławia. Co dalej jeśli chodzi o wozidło - na pewno zostanę przy audi, na razie o tym nie myślę, tylko chcę jak najszybciej brata z kłopotów wytargać, sporo kasy już wpompowałem, ale o tym już nie myślę, teraz to, co mrogal daje za moją, to akurat wystarczy, żeby zakończyć jego sprawy. A ja się w miarę szybko podniosę, do wakacji coś już powinno w garażu stanąć, nie wykluczam B6 (tak, wiem... :facepalm:), ale nie ukrywam, że chciałbym wrócić do B5, szkoda, że nie mojej, ale cóż, takie życie... Z góry dziękuję wszystkim, którzy "byli ze mną" w trakcie modzenia auta, dziękuję też tym, którzy telefonicznie zaproponowali pomoc, panowie pokłony dla Was :hi::hi::hi::hi::hi: jako przedostatni mod to wlepa jakże zacnej ekipy B5 Battalion nad lewą lampą, ostatni mod będzie po podpisaniu umowy z mrogalem, czyli słodziutki buziak w maskę i uścisk dłoni z życzeniami bezawaryjności i dalszych modów..... :cry::cry::cry:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

grunt że trafia do człowieka który wie co robić dalej, a nie rozebrać wp***u na części albo useryjnić:facepalm:

kaju to co teraz kupisz jak juz sprawy problemowe sie rozwiążą:eusathink:

S4:kox:

forumowicz przejal fure?

Mrogal :decayed:

powaga? rs sprzedal sie?:decayed:

Ta, wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** ja bym pastowal przed sprzedaza chyba cala noc jak bym tyle pracy wlozyl co Ty....:jerk:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

ale to jak z kobietami kazdea nastepna jest lepsza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a co z lampami robimy? Kierunki damy morgalowi? Czy już odpuszczamy temat?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a co z lampami robimy? Kierunki damy morgalowi? Czy już odpuszczamy temat?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Jak Arleta jest w domu cały dzień, to podlecimy po te kierunki, jeśli mrogal będzie chciał, ja już nie ogarnąłem czasowo dzisiaj, dlatego nawet nie dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Spoko. Bo do 3 to on u ciebie nie będzie chciał siedzieć żeby zobaczyć do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...