Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

A że tak jeszcze zapytam te neony(przetwornik ten)przy kubkach podpiąłeś pod oświetlenie zapalniczki? nie wali żadnymi błędami?

A jakie mają być błędy skoro to jest podpięte pod +/- i niema żadnej linii diagnostycznej.

Podpięte musi być nie pod zasilanie zapalniczki (bo będzie świecić cały czas) tylko oświetlenie zapalniczki żeby była regulacja natężenia światła (pokrętełkiem przy włączniku świateł) dlatego się zastanawiam czy jakieś cuda nie wyjdą, i czy to będzie działało jak należy. Ogólnie efekt jest zaj....ty i mi się podobuje ale jak będzie coś nie tak działało to szkoda sobie d.... zawracać i rozbierać te wszystkie pierdoły.

Poczekam aż kolega sysek złoży u siebie to wtedy będzie coś więcej wiadomo, w sumie pośpiechu nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij na próbę pod oświetlenie nóg. Uwielbiam wszystkie możliwe ledy we wszystkich możliwych miejscach :decayed:

Co do tego paska w drzwiach... To samo jest w Q7 i wygląda kozacko. Tylko że kolor to biel chyba a nie czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się "pobawiłem" trochę z tunelem środkowym i zrobiłem coś takiego i mam dylemat bo ogólnie jest dobrze tylko neon miał świecić na biało a świeci bardziej na niebiesko i teraz nie wiem czy nie zmienić na czerwony kolor a kolejny problem to czy schowek obok tego na kubki też robić czy zostawić tylko podświetlanie w kubkach tak jak na zdjęciu :eusathink:

Tak ?:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/69/pfqi.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/855/z6gh.jpg

Czy tak?:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/545/vg4c.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/577/f8uw.jpg

Czy zmieniać na czerwony....:facepalm:

jak zawsze sysek :thumbup1:mega fajnie to wyszło :wink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem pakiet S-line wewnętrzny skończony doszły jeszcze dekory Piano, jedynie co to muszę to podświetlenie kubków zmienić na czerwone bo to co mam teraz jest za bardzo niebieskie względem reszty białych ledów:kwasny:

Żaden ze mnie fotograf, ale tak to mniej więcej wyszło:

vwe7.jpg

f1ff.jpg

yuw0.jpg

h0i6.jpg

j97p.jpg

64qj.jpg

y6dd.jpg

6ue5.jpg

u99y.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ten neon w kubkach chodzi. mocno mnie to ciekawi:wink: żadnych błędnych niespodzianek na VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się furmanka prezentuje . Ojciec ma taką konfigurację foteli w a6 za***iście to wygląda . Szacun za wkład pracy w Autko:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ten neon w kubkach chodzi. mocno mnie to ciekawi:wink: żadnych błędnych niespodzianek na VCDS?

Błedów żadnych nie ma bo i skąd by miały być jak to jest podłączone pod podświetlanie zapalniczki tylko tak jak pisałem ten co założyłem jak dla mnie odpada bo świeci zbyt niebiesko a niby w opisie aukcji jest wystawiony jako biały dlatego ja będę zmieniał na czerwony jasność też ok nie daje za mocno po oczach w noc tylko ten odcień białego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no, mucha nie siada. Bardzo ładna alkantarka :jerk:. Te siodełka na żywo bardzo fajnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ten neon w kubkach chodzi. mocno mnie to ciekawi:wink: żadnych błędnych niespodzianek na VCDS?

Błedów żadnych nie ma bo i skąd by miały być jak to jest podłączone pod podświetlanie zapalniczki tylko tak jak pisałem ten co założyłem jak dla mnie odpada bo świeci zbyt niebiesko a niby w opisie aukcji jest wystawiony jako biały dlatego ja będę zmieniał na czerwony jasność też ok nie daje za mocno po oczach w noc tylko ten odcień białego :whistling:

No i ekstra będę musiał u siebie też wyrezać te kubasy wygląda to o niebo lepiej niż diody:wink:

Autko prezentuje się:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek jakie dalsze plany ? :>

Podobno 2.7 biturbo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde koks! Te fotele sa piekne :facepalm: Czy Ty masz moze ten sam problem z blenda B&O, ze masz dziure tam gdzie przycisk? Czy moze nastepny mod to side assist? :wink: Ja nie moge znalezc tej blendy na aukcjach i chyba w koncu kupię w ASO :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek jakie dalsze plany ? :>

W sumie to z tych rzeczy co chciałem zrobić to już wszystko teraz to już może tylko jakieś widzimisie pozostało ewentualnie zmiana felg na wiosnę albo sprzedaż auta:decayed:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Naprawde koks! Te fotele sa piekne :facepalm: Czy Ty masz moze ten sam problem z blenda B&O, ze masz dziure tam gdzie przycisk? Czy moze nastepny mod to side assist? :wink: Ja nie moge znalezc tej blendy na aukcjach i chyba w koncu kupię w ASO :whistling:

No zgadłeś muszę kupić ten przycisk i tak go na "sztukę" tam wsadzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwalem prawy bez przycisku ;)

Adrian super wyglada teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...