Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warszawa, Orlen 95 5.15 zł, i do tego dupnej jakość samochód w ogóle na tym nie przyspiesza :thumbdown: Gaz po 2.57 zł :disgust:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

shell v power 5.75:)

Opublikowano

shell v power 5.75:)

o kur.... :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:47_________________________________________________ja wczoraj tankowalem w Luksemburgu po 1.19 euro :decayed: taniej jak w polsce :naughty:

Opublikowano

dzisiaj BP Rzeszów zwykły ON 4,95

Opublikowano

neste jagiellonska

pb95 5.06

on 5.02

pb98 5.26 (chyba)

Opublikowano

Twardogóra Orlen

PB 95 - 5.15

ON - 5.05

:wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Gorlice

Bliska

Pb 95 5.11

On 5.05

szał :shocked:

Opublikowano

Zatankowałem dziś 30 litrów i zapłaciłem ponad 150 zł :shocked:

Dobrze, że zszedł z zimowego spalania (9,3/100) na spalanie letnie (7,7) zawsze jakaś oszczędność :polew: ale jak sobie dziś policzyłem. "Super tani" diesel kosztuje mnie 38 zł za 100 km :kwasny:

Opublikowano

Zatankowałem dziś 30 litrów i zapłaciłem ponad 150 zł :shocked:

Dobrze, że zszedł z zimowego spalania (9,3/100) na spalanie letnie (7,7) zawsze jakaś oszczędność :polew: ale jak sobie dziś policzyłem. "Super tani" diesel kosztuje mnie 38 zł za 100 km :kwasny:

strasznie dużo pali ci ten afn... chyba, że masz aż taką ciężką nogę.. normalnie oscyluje w 5-6l, przynajmniej u nas tak było.

Opublikowano

Irlandia - Cork - ON = 1,44 Euro

Opublikowano

Lotos Pruszcz Gdański: :ON: 5,05

Opublikowano

Poznań Shell ON 5,04

Poznań Shell V-power 5,72 :blink:

Poznań BP ON 5,12

Zatankowałem dziś 30 litrów i zapłaciłem ponad 150 zł :shocked:

Dobrze, że zszedł z zimowego spalania (9,3/100) na spalanie letnie (7,7) zawsze jakaś oszczędność :polew: ale jak sobie dziś policzyłem. "Super tani" diesel kosztuje mnie 38 zł za 100 km :kwasny:

strasznie dużo pali ci ten afn... chyba, że masz aż taką ciężką nogę.. normalnie oscyluje w 5-6l, przynajmniej u nas tak było.

Też mi się tak wydaje :kwasny:

Ale w sumie jak się nagrzeje, to do 3 biegu ciągnę niemal do czerwonego pola :decayed: przeważnie przerzucam biegi na 4000RPM i pewnie to ma wpływ na spalanie... Chociaż diabli wie bo raz zrobiłem misje i jeździłem jak emeryt zawali droga 300 km i spalanie wyszło ledwo ćwiartkę litra mniej :chytry:

Jak masz jakieś propozycje/tematy na temat dużego spalania do poczytania chętnie przyjmę każdą widzę :)

Opublikowano

Odolanów Bliska

PB 95 - 4.97

ON - 5.03

Opublikowano

Lubartów BP - PB - 5,15 zł

Garwolin BP - ON - 5,09 :evil:

Opublikowano

Odolanów Bliska

PB 95 - 4.97

ON - 5.03

a dziś:

PB 95 - 5.07

ON - 4.99

Opublikowano

koledzy a to prawda ze shell v-power jest to jedyne paliwo niebrane z orlenu?

Opublikowano

łódź

ON - 4,89 na bliskiej

Ja słyszałem że są jakieś opcje strajku przez kierowców może jako klub a4 zastrajkujemy sobie :D

Opublikowano

ja dzisiaj tankowałem 98 za 5.48 na statoil :shocked:

Opublikowano

Białogard .123-Statoil

95 - 5.01

dobre paliwko bo auto po tym sie zrobiło jakby zwawrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.