Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
45 minut temu, przem8 napisał:

Gdzie tak tanio? 

Ostrołęka, a widzieć to widziałem już 3,09

Edytowane przez tass

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety niedługo może być tak, że LPG nie opłaci się tankować. Mam dwa Audi jedno B7 1.8t w gazie, drugie C6 3.0TDI. Jeszcze B7 w gazie jest taniej, jednak różnica w cenie kosmetyczna.

Opublikowano

ON I PB jedna cena u mnie po 5,69zł

Opublikowano

Dziś rano ON 5,79 a PB95 5,82

Opublikowano

Screenshot-20211009-183833-Gallery.jpg

Opublikowano

doili doją i będą nas doić z każdej strony nie tylko w postaci paliwa a na wszystkim  jak ludzie nie obudzą się nie zjednoczą  (obecnie mocno podzieleni).Musi przejsc do radykalnych czynów i tyle 

Opublikowano
FINANSE.WP.PL

Ceny paliw osiągają rekordowe poziomy. Jest najdrożej od ponad 9 lat

 

Opublikowano

Poranne tankowanie ... .

IMG_20211012_062531.jpg

Opublikowano

30 km dalej przy S7 LPG 3.24. Brawo.

Opublikowano

Traktujecie już ten temat trochę jak obsesję, wypisując każdy grosz podwyżki ? czy ktoś z Was tutaj panikując, policzył chociaż ile to różnicy na baku da? Nawet 10 groszy więcej na litrze da 6zł więcej, tankując 60l paliwa, czy zaboli jak na instrybutorze zamiast 360 zł będzie 366 zł do zapłaty? Wiem, LPG poszło mega w górę ale trzeba być mega naiwnym jak się wierzyło, że zawsze będzie po 2 zł..

Opublikowano

Nie wiem ile jeździsz, ale jak ktoś jeździ 40-50 k km rocznie to już nie są grosze, gdzie LPG od wakacji podrożał 50%.

Tak czy inaczej tankować trzeba, nie ma wyjścia, jak będzie za drogo to trzeba będzie się przesiąść na diesla.

Opublikowano

Robię rocznie ok. 30k km i gdybym miał liczyć, ile wydaje na paliwo to od razu założył bym gaz lub kupił diesla ? tak jak inni w miesiącu wydają wartość baku na piwo/ fajki, tak ja nie palę/piję to  zwyczajnie tankuje bez patrzenia na cenę.

Opublikowano
W dniu 12.10.2021 o 08:02, Langista napisał:

Traktujecie już ten temat trochę jak obsesję, wypisując każdy grosz podwyżki ? czy ktoś z Was tutaj panikując, policzył chociaż ile to różnicy na baku da? Nawet 10 groszy więcej na litrze da 6zł więcej, tankując 60l paliwa, czy zaboli jak na instrybutorze zamiast 360 zł będzie 366 zł do zapłaty? Wiem, LPG poszło mega w górę ale trzeba być mega naiwnym jak się wierzyło, że zawsze będzie po 2 zł..

z perspektywy posiadania floty w firmie - 34 aut, które każde robi minimum 25 tys rocznie, a niektóre nawet dochodzą do 100 tys rocznie, każde 5-10gr to duża podwyżka ;)

Opublikowano

Z perspektywy floty, nie płacisz VAT, który zwykły zjadacz chleba już płaci, do tego pewnie rabaty na paliwo, o których nie wspominasz ? myślałem, że  ten wątek dotyczy pojedynczych jednostek ?

Opublikowano
W dniu 12.10.2021 o 08:38, Langista napisał:

Robię rocznie ok. 30k km i gdybym miał liczyć, ile wydaje na paliwo to od razu założył bym gaz lub kupił diesla ? tak jak inni w miesiącu wydają wartość baku na piwo/ fajki, tak ja nie palę/piję to  zwyczajnie tankuje bez patrzenia na cenę.

O ile podejście podzielam, że niektórzy przepijają/przepalają ta różnicę, to mimo wszystko w skali roku te wzrosty po kilka groszy prowadzą do różnicy na poziomie 1-1.5 tyś zł względem roku poprzedniego. Mając aktualnie właśnie diesla palącego  mniej niż 5.5l i robiąc 25k km rocznie jest to odczuwalna różnica i wolał bym tą kasę przeznaczyć na budowę domu albo inne przyjemności. 30zł za 100km to dla niektórych 1,5h roboty u Janusza :doh:

Opublikowano

W jaki sposób? Ja tankując dopłacam na 62l baku 6 zł, bak na 450 km mi starcza, przy dieslu powinien na minimum 700. Oznacza to, że przy Twoim rocznym przebiegu dopłacisz w kosztach paliwa całe 240 zł względem poprzedniego roku.

Opublikowano
3 godziny temu, Langista napisał:

Z perspektywy floty, nie płacisz VAT, który zwykły zjadacz chleba już płaci, do tego pewnie rabaty na paliwo, o których nie wspominasz ? myślałem, że  ten wątek dotyczy pojedynczych jednostek ?

odliczam 50% VAT z tytułu użytkowania samochodów do celów prywatnych.. nie ma żadnych rabatów na flotę ;) jedynie dla firm transportowych są rabaty ;)

więc to nie jest tak kolorowo i pięknie jak Ci się wydaje ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

odliczam 50% VAT z tytułu użytkowania samochodów do celów prywatnych.. nie ma żadnych rabatów na flotę ;)

Żeby mieć 100% odliczenia trzeba prowadzić księgę wyjazdów. Z jednej strony dobre i 11,5%. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.