Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, pelonek1 napisał:

Marudzicie Panowie, trzeba podtlenek biedy montować i tankować po 2,74 zł/litr :wink:

W Grudziądzu LPG po 2,76 zł za litr. ON 8,06 zł, 95 7,09 zł. 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 14.10.2022 o 20:50, pelonek1 napisał:

Marudzicie Panowie, trzeba podtlenek biedy montować i tankować po 2,74 zł/litr :wink:

 

Kwestia czasu, kiedy gazownikom też do d*py się dobiorą i gaz będzie po ponad 4 zł ?

Opublikowano
10 minut temu, Gremlin0209 napisał:

 

Kwestia czasu, kiedy gazownikom też do d*py się dobiorą i gaz będzie po ponad 4 zł ?

A niech się dobierają i tak będzie tanio :wink:

Opublikowano
W dniu 14.10.2022 o 20:50, pelonek1 napisał:

Marudzicie Panowie, trzeba podtlenek biedy montować i tankować po 2,74 zł/litr :wink:

Ja mam disla więc mogę co najwyżej założyć  ...pokrowiec na auto.

Opublikowano
W dniu 14.10.2022 o 06:42, dekiel 13 napisał:
WWW.O2.PL

Ceny paliwa w całym kraju gwałtownie rosną. Kierowcy narzekają, że za cena diesla przekroczyła psychologiczną barierę 8 zł. Tymczasem pan Szymon podzielił się z redakcją o2.pl zdjęciem ze stacji benzynowej w...

10 zł będzie przekroczone i naród wyjdzie wreszcie na ulice i skończy się złodziejstwo i inflacja .

Syrynia. Miasteczko między Wodzisławiem, a Raciborzem. Blisko granicy, to i trzeba zawyżać trochę ceny na jednym z ostatnich Orlenów przed wyjazdem. Dobrze, że jest to LPG. One zawsze będzie tańsze. A ludzie d..., nie wyjdą na ulicę. Będzie, co najwyżej szczekanie w internecie. Rząd zaś rzuci jakiś dodate(dodatek dodatek i będzie git ?. Dalej będą robić, co im się podoba, zresztą na całym świecie. 

 

Opublikowano

sraty taty

WWW.MONEY.PL

Poniedziałek przyniósł kolejną wyraźną podwyżkę cen paliw na stacjach. Litr oleju napędowego (ON), potocznie nazywanego dieslem, kosztuje średnio powyżej 8,12 zł. Mimo że ropa naftowa jest dziś...

 

Opublikowano
W dniu 16.10.2022 o 23:16, mirek31071977 napisał:

Będzie, co najwyżej szczekanie w internecie.

Polacy w tych sprawach jednak są słabi żeby wyjść na ulicę i protestować, sądzę że musiało by dojść do 20zł za litr żeby może te 15% wyszło na ulice. 

 

W dniu 15.10.2022 o 15:27, george napisał:

W Grudziądzu LPG po 2,76 zł za litr.

albo jakiś najsłabszy ten gaz albo licznik cygani na tej stacji, coś za tanio, 2,99zł to taka minimalna cena za LPG

Opublikowano
6 godzin temu, Antek50 napisał:

2,99zł to taka minimalna cena za LPG

Też po 2,74 tankuję od dłuższego czasu na Circle K, także zdarza się taniej :thumbup1:

Opublikowano
10 godzin temu, Antek50 napisał:

albo jakiś najsłabszy ten gaz albo licznik cygani na tej stacji, coś za tanio, 2,99zł to taka minimalna cena za LPG

Po prostu w całym mieście są takie ceny. W Iławie było podobnie. W oddalonym o 40 km Kwidzynie poniżej 3 zł. W Trójmieście ponad 3 zł. 

Opublikowano

20221015_114512.jpg

Koszalin przedwczoraj 

Edytowane przez pila24

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

USD w dół, ceny hurtowe Orlenu w dół, a na stacjach ani drgnie... jakaś zmowa.

image.png.d614e9cdbab76f54036fbe1d0bc6a7df.png

Opublikowano

Eeee tam, dzisiaj spadło o 10gr...

 

A w radiu mówią, jakby spadło o 1zł: "można dzisiaj już tankować poniżej 8zł" ? Trzeba rządowi dziękować, bo to zapewne dzięki nim ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie zmowa tylko celowe działanie.

Już nie pracuję na prywatnej stacji ale powiem jedno.

Prywatne, wiejskie małe firmy 1-2 osobowe muszą zaopatrywać się w paliwa z hurtowni pod znakiem łorlenu.

Łone im sprzedają w cenie netto drożej, niż same mają brutto na swoich stacjach.

A gdzie podatki i kilkugroszowy zarobek ?

Pytam, gdzie ten ..uj od uczciwej konkurencji  ???

Najlepiej wy***ać drobnicę, to potem po 5 litry do kosiarki będzie się jeździć 60 km w obie strony.

"Polacy to uczuciwi ludzie" cytat z polskiego filmu.

Opublikowano

I dlatego p. Opajtek i rzad może się pochwalić rekordowymi zyskami Orlenu za ten rok, zarobonymi na obywatelach. 

Opublikowano
21 godzin temu, Rob@k napisał(a):

I dlatego p. Opajtek i rzad może się pochwalić rekordowymi zyskami Orlenu za ten rok, zarobonymi na obywatelach. 

tego nie wiesz bo od tygodnia mieli przedstawić wyniki finansowe za ostatni kwartał, ale chyba nie wiedzą jak je ukryć :D do tego cały czas piszą o tej modelowej marży rafineryjnej że po tym nie da się patrzeć jak nas walą w ciula, że ważna jest marża detaliczna (czyli ta na stacji->klient) :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dolar spadł z 5 zł do 4.55, ropa poniżej 90$, ceny spadły tylko o 15gr, może jutro się coś zmieni... Ale niech nie wciskają kitu, że cena zależy od kursu dolara oraz baryłki ropy... Już dawno cena powinna być troszkę ponad 7 zł !!! Jak by tak szybko zdrożało to reagują od razu, ale jak spadki to odwlekają w czasie... ?

Opublikowano

wczoraj widziałem na orlenie LPG potaniało o 1 grosz po ponad miesiącu :D

Opublikowano
W dniu 17.11.2022 o 20:32, Gremlin0209 napisał(a):

No dolar spadł z 5 zł do 4.55, ropa poniżej 90$, ceny spadły tylko o 15gr, może jutro się coś zmieni... Ale niech nie wciskają kitu, że cena zależy od kursu dolara oraz baryłki ropy... Już dawno cena powinna być troszkę ponad 7 zł !!! Jak by tak szybko zdrożało to reagują od razu, ale jak spadki to odwlekają w czasie... ?

Jeśli drożeje to zawsze marudzą że kurs dolara wysoki albo że baryłka podrożały... to działa tylko w jedną stronę jak drożeje a jak spada to u nas cisza albo po miesiącu na tydzień obniżka 10-15gr a później od nowa to samo heh. Przyzwyczaili już ludzi do tych cen paliwa więc wiedzą że mogą robić co chcą.

Opublikowano

Orlen zakupił obecnie ropę po takiej cenie, jaka była w połowie września i sierpnia, czyli nie całe 6600 zł za m3. W tym czasie ceny na stacjach były okolice 7,10-7,20 zł. A teraz? Jeszcze mówią dziady bezczelnie, że potanieje o 10gr tylko...  Robią Nas, jak chcą, ten caly  PiS z Obajtkiem Majtkiem na czele... 

Opublikowano

No tylko, że właśnie teraz to nas jebią stacje i to wszystkie w kraju, bo ON już dawno kupują od Orlenu znacznie taniej niż to było miesiąc temu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.