Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Norway  obecnie  na południe od Oslo 20-21 koron juz jakiś czas. Było max 30 .

Natomiast ceny pądu dla odmiany kosmos /elektrownie wodne/.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

U mnie

Pb 6.62

ON 7.62

Lpg 3.42

Gdańsk PB podobnie   ale ON i LPG drożej.

 

95 wszędzie kosztuje około 6,60.

Opublikowano

Jeśli ktoś korzysta z promocji -30gr (swoją drogą, mogą sobie ją gdzieś wsadzić), to kończy się w środę. Ceny znowu w górę.

Edytowane przez Jack0

Opublikowano

U mnie co dzień drożej, już sie rzygać chce , orlen kończy z -30 gr , ale od circle dostałem na maila kupony na -30 ważne do końca października , zawsze coś :mellow:

Opublikowano

Mnie to mega wpienia, że nikt, żadne z tych sprzedajnych mediów nie podnosi tego tematu, że nagle ON rośnie z niewiadomych powodów, a cała reszta stoi, jak baryłka praktycznie w tej samej cenie.

Opublikowano

Cisną nieźle Diesla :facepalm:

 

IMG20220831131924.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Coś tam spada :whistling:

 

PXL_20220923_061639659.jpg

Opublikowano

Ropa na giełdzie tańsza niż przed wojną, a dolar prawie 5 zł... ??

 

A ceny jakie były, takie są nadal... Masakra jakaś.

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

Tanio już było....

Teraz czas na wyzysk "szarego luda" za pomocą cen energii.

Opublikowano

Wczoraj widziałem pod Gdańskiem LPG po 2.98 ?

Opublikowano
13 minut temu, pila24 napisał:

Wczoraj widziałem pod Gdańskiem LPG po 2.98 ?

Drogo :P

Po 2,74 tankuję jak jestem w Iławie a że jestem tam często to praktycznie drożej nie tankuje obecnie :thumbup1:

Opublikowano
54 minuty temu, pelonek1 napisał:

Drogo :P

Po 2,74 tankuję jak jestem w Iławie a że jestem tam często to praktycznie drożej nie tankuje obecnie :thumbup1:

Koszalin coś około 3,5zl za litr lpg ?‍♂️

Opublikowano
21 minut temu, pila24 napisał:

Koszalin coś około 3,5zl za litr lpg ?‍♂️

Nie żebym narzekał, że w Iławie tanio ale gdzie tu k***a jakaś sprawiedliwość, prawie 30% drożej u Ciebie.

Opublikowano

Wczoraj w Grudziądzu Lotos 2,79 LPG 7,03 98, Shell 2,92 V-Power Racing 7 06.

 

PS. @pelonek1 bywasz regularnie w Iławie? Będę prawdopodobnie za tydzień na wyłączenie fazatora. 

Opublikowano
42 minuty temu, george napisał:

PS. @pelonek1 bywasz regularnie w Iławie? Będę prawdopodobnie za tydzień na wyłączenie fazatora. 

W tym tygodniu jadę tam 4 razy ale w przyszłym ani razu. Wszystkie moje wyjazdy czysto służbowe. Do kogo jedziesz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No to wracamy do normalności ??

7.88 ON 

 

Dziękuję dobranoc ?

Opublikowano

Benzyna się jeszcze jakoś trzyma.. dzisiaj tankowane po 6.45 zł.

Opublikowano

Diesel w Częstochowie 7,95, przy A1 7,99 a tydzień temu tankowałem po 7,24 :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.