Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już zatankowany :wink:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrocław

comment_1672348221b15JBlZbZHn0nkskSC3nOJ

comment_1672404325MjcvevKd9yvTQXXuLCyDOI

 

 

Edytowane przez Jack0

Opublikowano

No to mamy cudowny spadek cen, pomimo, że przez ostatnie tygodnie cena baryłki w górę :grin:

 

Benzyna bezołowiowa Eurosuper 95:

5 936 PLN 30 grudnia

5 245 PLN 31 grudnia

 

Olej napędowy Ekodiesel:

6 895 PLN 30 grudnia

6 057 PLN 31 grudnia

 

Ceny za m3. 

 

Czyli potwierdzili, że dymali nas na kasę i teraz mogą podnosić VAT, a ludzie będą zachwyceni, że nie podnieśli cen :wink:

Opublikowano

A u mnie żadnych spadków nie widać :mysli:

A kolejka na najtańszej ze stacji to była że ohoho, chyba z 1,5 godziny trzeba by było stać by zatankować.

Opublikowano

Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj od rana popodnosili ceny na stacjach o średnio 5gr, a kolejki były jak podczas wybuchu wojny na ukrainie. 

Opublikowano

U mnie w ciągu tygodnia brak zmian cen, przynajmniej na Shellu na którym tankuje się.

Opublikowano

Ja tu zmian nie widzę :whistling: Jak tam u Was? :naughty:

 

PXL_20230101_105806606.jpg

Opublikowano
32 minuty temu, Hugo napisał(a):

Jak tam u Was?

Też bez zmian, za to w hurcie znowu obniżka i w ciągu ostatnich kilku dni spadło niecałe 1 zł netto na litrze. Nieźle nas doili ostatnio.

"Tłuste koty" muszą z czegoś żyć :kwasny:

Opublikowano
6 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Nieźle nas doili ostatnio.

To samo powiedziałem, jak przed świętami wyskoczył obajtek i powiedział, że utrzymają ceny, pomimo wzrostu VAT.  Zresztą co by nie zrobili, to i tak wyszłoby dymanie ludzi. 

Opublikowano

Czyli potwierdziło się że okradali nas przez kilka miesięcy aby propaganda się zgadzała po 1 stycznia.

 

Opublikowano

Dokładnie tak, dymają nas cały czas. Jednak są tacy, którzy tego nie przyznają.

STREAMABLE.COM

Watch "Cena paliwa przed i po północy" on Streamable.

 

Opublikowano

Zależy gdzie, dziś jedna stacja w Częstochowie trzyma 7.79, a tankowałem 30km dalej za 7.49 :wallbash:

Opublikowano

To wszystko jest chore. Teraz będą pieprzyć jacy to Oni dobrzy.

Opublikowano

Tacy dobrzy, że LPG podrożało o 17 gr dzisiaj na Circle K, na Orlenie jeszcze nie podnieśli. Tylko tutaj akurat nie było takich szopek, że w ostatnich dniach w hurcie mocno obniżyli ceny żeby po zmianie VAT ceny nie wzrosły.

Opublikowano
Godzinę temu, pelonek1 napisał(a):

Tacy dobrzy, że LPG podrożało o 17 gr dzisiaj na Circle K, na Orlenie jeszcze nie podnieśli. Tylko tutaj akurat nie było takich szopek, że w ostatnich dniach w hurcie mocno obniżyli ceny żeby po zmianie VAT ceny nie wzrosły.

 

Bo i tak jest tanie, jak barszcz porównując do pb i on...

Opublikowano
5 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

Bo i tak jest tanie, jak barszcz porównując do pb i on...

A to akurat prawda :banan:

Opublikowano

To kiedy wysadzimy Sejm ???

Opublikowano
35 minut temu, Fido napisał(a):

To kiedy wysadzimy Sejm ???

Oby jak najszybciej :facepalm:

Opublikowano

Do pospolitego ruszenia coś mi się ta Twoja emota nie zgadza

Opublikowano
W dniu 1.01.2023 o 12:02, Hugo napisał(a):

Ja tu zmian nie widzę :whistling: Jak tam u Was? :naughty:

 

PXL_20230101_105806606.jpg

u  mnie też bez zmian cenowych , jedyne co to mam 95 trochę taniej ( 6.52) na orlenie ale co orlen to inna cena :facepalm::lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.