Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś tam tanieje.

IMG_20230511_092346.thumb.jpg.abea03b9b005fff7abd77bb7c05228d7.jpg

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze daleko do cen sprzed wojny

 

 

Opublikowano
33 minuty temu, Rabbi napisał(a):

Jeszcze daleko do cen sprzed wojny

 

 

Podobne ceny a nawet w dniu wybuchu wojny ON był droższy, PB w podobnej cenie.

Opublikowano
12 godzin temu, Rabbi napisał(a):

Jeszcze daleko do cen sprzed wojny

 

 

 

I tak jest dużo lepiej niż było jeszcze jakiś czas temu , gdzie ceny sięgały 8zł za ON+.

Nie ma co narzekać ;)

Opublikowano
21 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Podobne ceny a nawet w dniu wybuchu wojny ON był droższy, PB w podobnej cenie.

 

W dniu wybuchu wojny ceny wariowały więc nie ma co porównywać do tamtej paniki,

ale tankowałem na stacji Shell  01.02.2022 r. i zrobiłem foto pylonu.

Na nim   PB 95  5.24

                ON     5.28

               LPG     2.75

Tylko cena LPG jest dziś taka sama .

 

Kurs baryłki ropy dziś niższy o 14 dol (wtedy  89dol a dziś 75dol)

Kurs dolara dziś 4.15 pln (wtedy 4zł)

 

Reasumując- dziś baryłka jest tańsza o ok 15% ,dolar droższy o ok 5%  a cena PB i ON  i tak dziś na tej samej stacji wyższa około 1zł/litr  niż 01.02.2022r.

Cały czas jest jakaś zmowa cenowa.

Nie ma wątpliwości że im bliżej wyborów tym będzie taniej ale nijak się to ma w naszym kraju do relacji baryłki do dolara.

 

 

 

 

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Dzisiaj w Kielcach widziałem ON na orlenie za 5.99 zł.

Opublikowano
13 godzin temu, Gremlin0209 napisał(a):

Dzisiaj w Kielcach widziałem ON na orlenie za 5.99 zł.

W Gdyni od 3-4 dni jest taka cena na Moya,  a pozostałe stacje lekko 6 zł.

LPG około 3 zł. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

10-07-2023

 

Niemcy 2.12E RON95

Holandia 2.35E RON95

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Muskel1 po ile teraz w DE w Twoich stronach ON przy autostradzie oraz w mieście?

Opublikowano

W moich okolicach 1,55 -1,60 € na zwykłych stacjach. Cena zmienia się kilkukrotnie w ciągu dnia.

Aktualnie na stacji przy autostradzie A7 ON kosztuje 2,02€.

 

Tutaj możesz wpisać nazwę miejscowości i sprawdzić jak kształtują się ceny w danych regionach.

https://www.clever-tanken.de/

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Tutaj możesz wpisać nazwę miejscowości i sprawdzić jak kształtują się ceny w danych regionach.

https://www.clever-tanken.de/

Dzięki, skorzystam w przyszłym tygodniu jadąc na urlop do Danii, chociaż i tak w okolicach granicy DE/DK zawsze tankuję.

Opublikowano
2 minuty temu, pelonek1 napisał(a):

Dzięki, skorzystam w przyszłym tygodniu jadąc na urlop do Danii, chociaż i tak w okolicach granicy DE/DK zawsze tankuję.

:hi::thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaja z tymi cenami ?

PXL_20230919_082939264.MP.jpg

Opublikowano

Wybory niebawem to i ceny spadają.

"Ciemny lud to kupi".

Opublikowano

No niestety.

Zawsze tankuje na stacji gdzie cena była niższa przeważnie o 20gr względem orlenu, od jakiegoś czasu jest droższa o ok 15gr.

Wczoraj 95 na orlenie tankowałem po 6.04zł.

Opublikowano

Obajtek boi się że robotę straci :polew:

Opublikowano
3 godziny temu, Hugo napisał(a):

Jaja z tymi cenami ?

Zgadnij, po ile jest hurtowa cena w zakupie dla stacji innych niż orlen.

Skur...... sprzedają po 7 złotych.

Specjalna robota, by wykosić konkurencje.

 

Opublikowano
8 minut temu, Fido napisał(a):

Zgadnij, po ile jest hurtowa cena w zakupie dla stacji innych niż orlen.

Skur...... sprzedają po 7 złotych.

Specjalna robota, by wykosić konkurencje.

 

Ceny netto z dzisiaj, nie wierzę że aż tak prywatne stacje oszukują bo ceny w mojej okolicy mają podobne, no może ciut wyższe niż na Orlenie.

Screenshot_20230919-182905-edit-20230919182925.thumb.jpg.8d6144432c1c4df93ad40bbcd062b104.jpg

Opublikowano

No to zadzwoń sobie do hurtowni i spróbuj zamówić kilka tysięcy litrów.

Napisz, po ile za litr ci zaproponują.

Opublikowano
1 minutę temu, Fido napisał(a):

No to zadzwoń sobie do hurtowni i spróbuj zamówić kilka tysięcy litrów.

Napisz, po ile za litr ci zaproponują.

Nie muszę dzwonić bo po co? Nie chce mi się tylko wierzyć, że prywaciarz kupuje po 7 a sprzedaje po 6 bo po tyle teraz jest na pylonach :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.