Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Norway 20 Koron z disla , 19 za benzynę. ?  / Około 17 za disla było rok temu/

Ceny spadły.    A w PL ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polska to kraj mlekiem i miodem płynący więc nas stać.

A co. :decayed:

Opublikowano
14 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

W Norway 20 Koron z disla , 19 za benzynę. ?  / Około 17 za disla było rok temu/

Ceny spadły.    A w PL ?

Wczoraj było 18.50 benzyna a diesel 18.99..

Więc w przeliczeniu niewiele więcej niż w PL:facepalm:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał(a):

Wczoraj było 18.50 benzyna a diesel 18.99..

Więc w przeliczeniu niewiele więcej niż w PL:facepalm:

Dokładnie przejechałem z Krystiansandu do Larviku 280km i ceny już poniżej 20.

Opublikowano

Jedyne słuszne paliwo do mojego 1,8 T tzn. LPG w takiej cenie. Jeszcze minus 5 gr od tego miałem do dzisiaj. Także ja tam nie narzekam na ceny paliw :P

IMG_20221206_085803.thumb.jpg.7fd1b79083c73d95b74981fee0a7609c.jpg

 

Opublikowano
23 godziny temu, Jack0 napisał(a):

Cieszy mnie twoje szczęście.

 

Tymczasem Daniel Obajtek właśnie wpłacił 45 tys. zł na konto PiS. Partia liczy na więcej

i aktualna grafika

 

paliwo.jpg.73364e6fbef0d3643e87146051e6f2b9.jpg

 

Teraz będą się tłumaczyć tym, że marże dają wyżej, żebyśmy po nowym roku nie odczuli powrotu vatu23, ponieważ wtedy marże obniżą.

 

I jacy to oni są super, bo przygotowali Polaków do tego, że paliwo skoczy tylko o 50gr, a nie ponad 1zł... ?

Opublikowano
30 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

 

Teraz będą się tłumaczyć tym, że marże dają wyżej, żebyśmy po nowym roku nie odczuli powrotu vatu23, ponieważ wtedy marże obniżą.

 

I jacy to oni są super, bo przygotowali Polaków do tego, że paliwo skoczy tylko o 50gr, a nie ponad 1zł... ?

Podobnie było przed pseudo obniżeniem vatu. Podnosili ceny gdy powinny spadać lub co najmniej utrzymywać się na stałym poziomie i przyszło do obniżki to ceny porównując do tych sprzed 2tyg. nie spadły o pełen vat tylko o połowę.

Opublikowano

dziś na circle K między 14 a 17 obniżka o 1zł na litrze - korzystać kto ma po drodze :)

uwaga: tylko nie wszystkie stacje

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Ja już skorzystałem xD

 

319297213_2787340114735982_7736136025345169169_n.thumb.jpg.315dd4c437936ac4da93ceb0f00e1464.jpg

Opublikowano

O LPG zapomnieli.

Opublikowano

Jest tak tanie, że nikt nie obniży :P

 

ON jest celowo zawyżony, to można udawać promocje.

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano

W Norway też obniżyli o 2 korony. ON - 19 , 95 -18

Opublikowano

W hurcie paliwa od 2 dni podrożały 30 gr/ltr

Opublikowano

Od października staniały o 1zł, a na stacjach i tak spadek o 20 gr.

Opublikowano
W dniu 15.12.2022 o 18:11, dekiel 13 napisał(a):

W Norway też obniżyli o 2 korony. ON - 19 , 95 -18

Fajnie tam macie. Od nowego roku mają znieść podatek. My, póki co, jesteśmy dymani od tylca, bez mydła.

WWW.THELOCAL.NO

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat sieci Grosar -  płd/wsch Polska co do jakości paliwa - można śmiało bez obaw tankować? Są jakieś strony internetowe gdzie można sprawdzić stacje paliw pod względem przeprowadzonych kontroli jakości paliwa w danych stacjach?

Edytowane przez Berserker

Opublikowano

"Minister infrastruktury podwyższa stawki opłaty paliwowej na 2023 rok dla wszystkich rodzajów paliw o 13,3 proc. - podano w obwieszczeniu ministra opublikowanego w Monitorze Polskim."

 

Ktoś wyliczył że to jedynie parę groszy na litrze, ale i tak.

Pasy dociśnięte? Ja już zatankowałem prawie pod korek, wam radzę to samo. Do tego wraca pełny vat. Niech już to wszystko *ebnie.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Minister-infrastruktury-podwyzsza-stawki-oplaty-paliwowej-na-2023-r-dla-wszystkich-rodzajow-paliw-8463812.html

Opublikowano

Dzisiaj jeszcze w radiu Obajtek się wypowiedział, że mimo powrotu pełnego vatu ceny paliw zostaną praktycznie na nie zmienionym poziomie ?

Opublikowano
26 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

Dzisiaj jeszcze w radiu Obajtek się wypowiedział, że mimo powrotu pełnego vatu ceny paliw zostaną praktycznie na nie zmienionym poziomie ?

Bo teraz doją na potęgę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.