Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6,11 ?

Pękasz ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Fido napisał(a):

6,11 ?

Pękasz ?

Po taniej jak trochę poniżej 7 nie kupisz przecież to po co takie grosze proponujesz?

Opublikowano

Spodziewałem się takiej reakcji po tobie.

Nie nadajesz się na handlarza.

 

Opublikowano

Fajnie się to czyta ale nie powinno tak być, o to chodzi tym k**wom , żeby skłócić ze sobą ludzi a później jeszcze bardziej manipulować ?

Opublikowano

Poza Orlenem około 6 zł za litr ON/95 np. Shell,,Amic czy Moya (Gdynia) 

Opublikowano
5 godzin temu, k232 napisał(a):

Fajnie się to czyta ale nie powinno tak być, o to chodzi tym k**wom , żeby skłócić ze sobą ludzi a później jeszcze bardziej manipulować

Dokładnie tak jak piszesz.

Jeszcze tak nie było, że cena hurtowa Orlenu dla odbiorców,którzy to dalej odsprzedają była o wiele wyższa niż sami mają na stacjach w detalu.

To po prostu jest chore.

Teraz paliwa w europie drożeją a orlen obniża.

Po wyborach przywalą po 9 zł a durny naród nawet zaprotestować nie wyjdzie.

Opublikowano

Już 5.94 ?

Opublikowano

Wybory tuż, tuż ?

FB_IMG_1695966422347.jpg

Opublikowano

Spokojnie, po 15tym będzie po 8

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał(a):

Spokojnie, po 15tym będzie po 8

Dokładnie ,tak samo było w moim rejonie z obniżką na okres wakacyjny(jeszcze dobrze się wakacje nie skończyły pyk cena w górę).

Opublikowano

Nawet Verva w cenie zwykłej :grin:

image.thumb.png.d6e5f7b8c60417e0f176592c14ca8dbb.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A Ci dalej obniżają ?

image.thumb.png.b0a48d998ac6df5440cd3f1faab94e2b.png

Opublikowano

u mnie na BP diesel zwykly 6.24zł ale był czas że brakło i wyswietało się 0.00 :grin: no a benzynka 95 po 6.04zł he he 

Opublikowano

U mnie wczoraj na Orlenie brak jakiegokolwiek ON ....tzn "awaria dystrybutora"?

Oni naprawdę mają ludzi za kretynów

Opublikowano
7 minut temu, Rabbi napisał(a):

awaria dystrybutora"?

Oni naprawdę mają ludzi za kretynów

I słusznie, bo naprawdę bardzo dużo ludzi w to wierzy. U mnie co 2-3 dni brak ON na wszystkich stacjach i to od 2 tygodni tak się ciągnie.

Opublikowano
Teraz, przem8 napisał(a):

 naprawdę bardzo dużo ludzi w to wierzy.

Niestety,naród ciemny to im piorą mózgi ?

Opublikowano
20 minut temu, Rabbi napisał(a):

U mnie wczoraj na Orlenie brak jakiegokolwiek ON ....tzn "awaria dystrybutora"?

Oni naprawdę mają ludzi za kretynów

Raczej instrybutora ?

Opublikowano

Orlen kończy przedwyborczą promocję? Ceny paliw ruszyły w górę (businessinsider.com.pl)

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano

Za duże straty były jak na paliwo za 6 zł to trzeba dać limit, gdy paliwo było po 8 zł to można było tankować bez limitu xD

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą obajtka, podwyżek nie było po wyborach?

PXL_20231021_084948820.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.