Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam-jestem ciekaw jak sie sprawuje ten silniczek i jak z osiągami?:hi:
Brać nie pytać.
Opublikowano

Szmelc jakich mało. Po 2.0 w B6 chyba najgorszy silnik jaki audi wypuściło na rynek. Cieknie z każdego możliwego miejsca. Turbiny piją olej jak wode. Podsterowny, nadsterowny, śródsterowny ogolnie masy ujowo rozłożone. Nie chamuje, nie przyśpiesza. układ podciśnień to labirynt który ciągle się dziurawi. TRAGEDIA ODRADZAM !!! KUP 1.6

Opublikowano
Zapomniałem napisać że spalanie ogromne, lepiej mieć własną stacje benzynową

Norbiak ma właśnie ten silnik ale ciągle stoi w sportmile bo sie psuje. Pewnie oficjalnie tego nie napisze ale taka jest prawda.

Ale o co chodzi, bo wracam z Piaseczna :decayed:
Opublikowano

nic nic. wracaj spokojnie:decayed:

Opublikowano

No to zescie na szybko świeżego uświadomili o plusach 2,7 Bita:decayed:

Opublikowano
No to zescie na szybko świeżego uświadomili o plusach 2,7 Bita:decayed:

Ten silnik to zwykły szrot. Dziwne, że Audi nie zbankrutowało przez ten silnik:facepalm:

  • 2 lata później...
Opublikowano

czyli zakładam że odradzacie zakup tego modelu :)

sam się zastanawiałem nad kupnem ostatnio ale niestety nie mam żadmego znajomego który by mi coś na jego temat powiedział :/

czy ktoś może polecić dobre i w miarę mocne Audi do 20tyś zł ?

Opublikowano

No co ty przeciez wszyscy go polecają

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam s4 i smiga juz ponad rok bez problemu chyba zalezy jak sie trafi

Opublikowano

Super silnik... Dlaczego coraz więcej ludzi do b6 władzami 2,7 biturbo? Bo są bardzo dobre....

Opublikowano

Mam s4 i smiga juz ponad rok bez problemu chyba zalezy jak sie trafi

Jak rok bez problemu, to ściągnij dekory z silnika i sprawdź czy to nie jest 2.8 przypadkiem

Opublikowano

czyli zakładam że odradzacie zakup tego modelu :)

sam się zastanawiałem nad kupnem ostatnio ale niestety nie mam żadmego znajomego który by mi coś na jego temat powiedział :/

czy ktoś może polecić dobre i w miarę mocne Audi do 20tyś zł ?

Ja Ci polecam zadbane 2.7BiTurbo. świetny silnik , to jest konstrukcja 1.8T tylko w układzie V6. Głowica 5V potrafi przepuścić spore przepływy. Sam silnik wytrzymuje ponad 500koni lekko.

A6 C5 2.7BiTurbo po sofcie można zrobić na 300-310KM jak turbiny zdrowe (bolącza tego silnika) , nieszczelności w dolocie usunąć, zamontować LPG i mozna osiągnąć sporo mocy.

Przykład poniżej - seria 2.7Biturbo AJK 230km + soft =310KM 412NM

246362385135724.jpg

Edytowane przez gregor10

Opublikowano

wynik bardzo ładny, a juz ładnie sie odpycha

Opublikowano

Większość osób które mówią jakie to awaryjne silniki, nigdy nie miała z nimi doczynienia. A spalanie? Czego oczekujecie od 2.7TT? 8 litrów w mieście? Jak stać na krowę to musisz mieć na łańcuch. Jeśli ktoś dbał o ten silnik to nie będzie żadnego problemu z eksploatacją, tak jak z każdym innym silnikiem.

Opublikowano

Szmelc jakich mało. Po 2.0 w B6 chyba najgorszy silnik jaki audi wypuściło na rynek. Cieknie z każdego możliwego miejsca. Turbiny piją olej jak wode. Podsterowny, nadsterowny, śródsterowny ogolnie masy ujowo rozłożone. Nie chamuje, nie przyśpiesza. układ podciśnień to labirynt który ciągle się dziurawi. TRAGEDIA ODRADZAM !!! KUP 1.6

Gość normalnie pyta to mu ciśniesz debilizmem... ogarnij się jako użytkownik 2.7 który może się wypowiedzieć na temat

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Złota łopata Ci sie należy.

Na datę nie spojrzałeś ?

Opublikowano

Tapatalk:facepalm:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Złota łopata Ci sie należy.

Na datę nie spojrzałeś ?

:D :D :D

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.