Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

@HOLMATRO ale od samochodu pilot:kox:

Aha..... :decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

  Czytaj uważnie,gumka na pilota a nie pytonga:decayed:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Po jednym razie do wywalenia, norma ? 

 

Opublikowano

Jaka jest normalna cena za kpl przód sline ze spryski? 

Opublikowano
17 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Jaka jest normalna cena za kpl przód sline ze spryski? 

Ja aktualnie szukam sline spryski+pdc i z tego co widzę kompletny zderzak ze spryskami można spokojnie kupić 1500 zł. Jak poszukasz na części to jeszcze taniej (skorupa 400-500, spryski 350-400, grill 250-350, kratki z halogenami 200). Ostatnio miałem okazje kupić cały komplet ze spryskami za 1400, ale nie wziąłem bo  nie miał dziur pod pdc. Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

 

EDIT: tutaj masz za 550 i jest jeden halogen i sprysk więc już coś kaski odpada ;) Jak coś znajdę przy okazji to podeśle Ci na PW.

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-8e0-zderzak-przod-przedni-xenon-7783710842

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
Godzinę temu, Damianq napisał:

Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

dokładnie tak, często widzę oferty gdzie używana część/element jest ceniona drożej niż nówka w ASO! Normalnie jaja  ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, Damianq napisał:

Ja aktualnie szukam sline spryski+pdc i z tego co widzę kompletny zderzak ze spryskami można spokojnie kupić 1500 zł. Jak poszukasz na części to jeszcze taniej (skorupa 400-500, spryski 350-400, grill 250-350, kratki z halogenami 200). Ostatnio miałem okazje kupić cały komplet ze spryskami za 1400, ale nie wziąłem bo  nie miał dziur pod pdc. Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

 

EDIT: tutaj masz za 550 i jest jeden halogen i sprysk więc już coś kaski odpada ;) Jak coś znajdę przy okazji to podeśle Ci na PW.

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-8e0-zderzak-przod-przedni-xenon-7783710842

Idzie coś znaleźć tanio, ale trzeba się liczyć z tym, że do naprawy i lakierowania zderzak przeważnie. A znaleźć w kolor albo chociaż w dobrym stanie aby przemalować, to cena sporawa.

Jak komuś nie zależy na spryskiwaczach, to tylko zaślepki przykleić i też będzie ok. Ja wyłączyłem to, bo mi cały zderzak i maskę brudziło.

Opublikowano

Ja mam taki kolor, że bez lakierowania się nie obędzie także wsio mi rybka jaki kolor byle cena była "normalna" :)

Opublikowano
  • Autor

Kup 13 letni zderzak który nie wymaga lakierowania :oklasky::facepalm:

Opublikowano

Masakra z tymi cenami ja też szukam większość ma uwalone mocowania połamane A ceny z kosmosu 

Opublikowano

A co to za problem wywiercić dziury pod pdc? Od drugiej strony zderzaka jest naznaczone gdzie powinny być dziury 

Opublikowano

Niby się da, ale to będzie widać przy ori czujnikach, które nie mają kołnierza maskującego :P trzeba by dołożyć koszyczki, przeszlifować, lekko przyszpachlować czy cuś i dopiero całość malować... W innym przypadku bez malowania to będzie słabe...

Opublikowano

Ja mam tak zrobione i jest jak ori 

Opublikowano

Pytanie, w b7 3.0 tdi jest jedna sonda lamda? 

Opublikowano
36 minut temu, andrzej104513 napisał:

Pytanie, w b7 3.0 tdi jest jedna sonda lamda? 

Jo

Opublikowano

Witam. jedno pytanko i prośba ma ktoś nr gruszek z  wydechu aktywnego do s4 b6/7 te co widać. A foto potrzebuje pilnie dwie Gruszki prawa i lewa może być nr części lub sprawne używki ma ktoś? Biorę od reki

Pozdrawiam 

Screenshot_20190206-093933.jpg

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Zna ktoś login vcds do A4 b7 3.0 

Opublikowano
13 minut temu, andrzej104513 napisał:

Zna ktoś login vcds do A4 b7 3.0 

jaki login ? do czego ?

Opublikowano

Jeśli chce zmienić wartości w engine np obroty, to muszę podać login. Np w 1.9 to chyba 12233

Opublikowano

Panowie, można dokupić gdzieś uchwyt lampy bix a4b7? Jest to wymienialne?

Screenshot_2019-02-06-21-06-58-499_com.miui.gallery.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.