Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może na rynku USA było coś inaczej? Najlepiej zerknij w etke, ja niestety teraz nie mam od ręką.

Co do RNSE to montowałem u siebie Leda i mój instalacja antenowa z concerta2 działa jak należy.

Widziałem że szukasz kabli antenowych pod rnsa gdybyś chciał to mam swoje z concerta Ori (zmieniałem na takie z wtykami fakra żeby pozbyć się lipnych adapterów) jak miałeś concerta u siebie to masz pewnie diversity czyli tą żółta wtyczkę, możesz dołożyć drugi taki sam kabel, przy wzmacniaczy dołożysz bez problemu, a przy radiu albo kupisz Ori biały wtyk albo możesz kupić przejściówkę fakra/fakra pod rns i mieć dobrej jakości kable.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam instalacje antenową biedną z chorusa bez diversity,tylko fm1/am. Zbieram graty na zrobienie właściwej dla rns-e instalacji antenowej. Od tej z concert 2 różni się dołączeniem 3ciej anteny. Mam 2 ori wtyki fakra podwójne z b7,oba z wyłamanymi ząbkami niestety.

Screenshot_2020-08-22-18-17-12.png

Edytowane przez pila24

Opublikowano

:hi: 

Opublikowano

Widziałem ostatnio super naklejkę na przedniej szybie b7 crew wie ktoś gdzie można taka dopasc

Opublikowano

Panowie, czujnik G28 mam do wymiany
Numery katalogowe są dobre?  " 078-906-433-A" 
a4b7 1.8t bfb.

z tego co wiem najlepiej kupić w ASO, ale ze do ASO mam daleko, na jakiej stronie www najlepiej kupić zeby mieć pewność, ze część pochodzi z ASO? 
szukam i szukam i nic nie moge znaleźć :/
 

Opublikowano
4 godziny temu, michall51 napisał:

z tego co wiem najlepiej kupić w ASO, ale ze do ASO mam daleko, na jakiej stronie www najlepiej kupić zeby mieć pewność, ze część pochodzi z ASO? 
szukam i szukam i nic nie moge znaleźć :/

https://sklep.motorpolwroclaw.pl/

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Ostatnio wymieniałem u siebie. Ori w ASO po zniżkach 380 zl. Ori siedzi Bosch i taki kupiłem u @tomekhxc za mniej niż połowę tej kwoty. Polecam :)

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
16 godzin temu, Damianq napisał:

Ostatnio wymieniałem u siebie. Ori w ASO po zniżkach 380 zl. Ori siedzi Bosch i taki kupiłem u @tomekhxc za mniej niż połowę tej kwoty. Polecam :)

U mnie też ori Bosch siedział i jednak nie kupowałem w ASO, gdyż też według mnie przesadzili z ceną i kupiłem u znajomego w sklepie również Bosch'a za mniej niż połowę tej kwoty tak jak mówisz   :)
Nawet nie wiedziałem, ze kolega @tomekhxc ma takie rzeczy na sprzedaż :) będę pamiętał na przyszłość :) 
 

Opublikowano
6 godzin temu, michall51 napisał:

U mnie też ori Bosch siedział i jednak nie kupowałem w ASO, gdyż też według mnie przesadzili z ceną i kupiłem u znajomego w sklepie również Bosch'a za mniej niż połowę tej kwoty tak jak mówisz   :)
Nawet nie wiedziałem, ze kolega @tomekhxc ma takie rzeczy na sprzedaż :) będę pamiętał na przyszłość :) 
 

Tomek ma sklep wiec dostaniesz u niego wszystko ;) Zawsze profeska :) 

Opublikowano

Mam takie pytanie jaki powinien być procent otwarcia przepustnicy na wolnych obrotach w 2.0 tdi bpw? U mnie pokazuje cały czas 100% i podczas wciskania gazu nic się nie zmienia czy tak ma być? 

Opublikowano

Panowie prośba o pomoc w wyborze radia 2din. Żona obiecałam kupić na urodziny i mam sobie wybrać :D Wiec wpadły mi w oko dwa modele:

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000419208274.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.20116543JjZysl

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000419208274.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.20116543JjZysl

Czy te radia się czymś różnią poza tym że pierwsze nie ma czytnika płyt i ma 8"? Może ktoś ma radia od xtrons i może polecić?

Opublikowano

Macie jakiś link do nakładek na pedały ale rs z allie?? 

Opublikowano

Czy ktoś może jest chętny na kupno RNSE Led (ramka piano black i gałki w chromie) ??

Co do ceny na pewno się dogadamy ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie, gdzie dostanę naklejkę B7 Crew?

Opublikowano
W dniu 25.09.2020 o 14:39, Michael2391 napisał:

Pytanie, gdzie dostanę naklejkę B7 Crew?

Na pierwszej stronie masz wyjaśnione wszystko .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.09.2020 o 22:26, Przemek121 napisał:

Mam takie pytanie jaki powinien być procent otwarcia przepustnicy na wolnych obrotach w 2.0 tdi bpw? U mnie pokazuje cały czas 100% i podczas wciskania gazu nic się nie zmienia czy tak ma być? 

Tak, to motorynka z gaźnikiem. 

Opublikowano

Panowie może ktoś coś podpowie :) Rozebralem odme i takie cuda :)

 


 

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Panowie 

Potrzebuje numeru ori sprezarki klimatyzacji  ktora idzie do 1.8T AVJ.

Niestety moja padla i nie chce sie bawic w zamieniki i tez uzywki bo nie wiadomo ile to pociagnie.

Opublikowano
4 godziny temu, Mizur138 napisał:

Panowie 

Potrzebuje numeru ori sprezarki klimatyzacji  ktora idzie do 1.8T AVJ.

Niestety moja padla i nie chce sie bawic w zamieniki i tez uzywki bo nie wiadomo ile to pociagnie.

VIN ?

Opublikowano
W dniu 11.10.2020 o 16:59, Dev napisał:

VIN ?

Po VIN znajdzie do BFB bo tam siedzial BFB potem byl zmieniony na silnik AVJ a z tego co Mi wiadomo jest kilka roznych numerow sprezarek,jesli sie myle niech ktos mie poprawi.... 

Edytowane przez Mizur138

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.