Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładnie :) jaki masz kod silnika? zastanawiam sie nad moja czy jej nie zapodac programu... ale na blacie 250 tysiecy...

BPW

Jak zdrowa seria i będziesz dbał to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpukać w niemalowane do tej pory chodzi bez zarzutu. Przy okazji wywalić DPF? Co polecacie? Zaślepić wyciąć?

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Ciekawe czy byś emblematy pościągał? :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wywalić DPF? Co polecacie? Zaślepić wyciąć?

zaslepić:polew::polew::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To program przy wywalonym DPFie

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

A jak zaślepiać to kartoflem :decayed: słyszałem że najlepiej.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek to co teraz na tył wpadnie?? sa jakies nowe trendy ??:shock3::eusathink:

Coś nowego :decayed:

Side pipes :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeheh, dobrze to wymyslilem :)

a tak powaznie, co macie na mysli wywalic? kazdy to pisze ale jak? sami to robiliscie? jakis schemat? wycinacie calosc i wstawiacie rure w to miejsce? czy wykruszacie jak kata, a z tym to trzeba uwazac bo na poczatku dpf jest wlasnie kawalek katalizatora z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiasz zamiennik, usuwasz z softu i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a ta twoja dokładka S-line to podejdzie pod zwykły zderzak ?

Oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Tomka pewnie,że tak :decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Wyprzedził mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeheh, dobrze to wymyslilem :)

a tak powaznie, co macie na mysli wywalic? kazdy to pisze ale jak? sami to robiliscie? jakis schemat? wycinacie calosc i wstawiacie rure w to miejsce? czy wykruszacie jak kata, a z tym to trzeba uwazac bo na poczatku dpf jest wlasnie kawalek katalizatora z tego co wiem.

jaki masz silnik? 140 Km czy 170km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na pw co nowego, s4?? :slina:

Zobaczysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeheh, dobrze to wymyslilem :)

a tak powaznie, co macie na mysli wywalic? kazdy to pisze ale jak? sami to robiliscie? jakis schemat? wycinacie calosc i wstawiacie rure w to miejsce? czy wykruszacie jak kata, a z tym to trzeba uwazac bo na poczatku dpf jest wlasnie kawalek katalizatora z tego co wiem.

jaki masz silnik? 140 Km czy 170km ?

140 km.

a jaki zamiennik? jak juz wywale to zrobie program, tak przy okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Mam pytanko dotyczące dekorów. Jak jest "przymocowany napis Q na dekorze deski? Czy po oderwaniu znaczka zostanie jakiś ślad czy to tylko taśma dwustronna i po oderwaniu, zmyciu nie powinno być śladu? Czy jednak jakoś inaczej jest to przymocowane?

a nie będziesz rezał Q ? :naughty:

dscn0058o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też mi to wystarczało. :naughty: Ogólnie ładnie wyszło. Ja miałem podobnie po pierwszym sofcie. :wink4::good:
ładnie :) jaki masz kod silnika? zastanawiam sie nad moja czy jej nie zapodac programu... ale na blacie 250 tysiecy...
I co w związku z tym? :wink4: Niech tuner sprawdzi stan motorowni przed softem i jak wszystko zdrowe to działaj.
:good:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Mam pytanko dotyczące dekorów. Jak jest "przymocowany napis Q na dekorze deski? Czy po oderwaniu znaczka zostanie jakiś ślad czy to tylko taśma dwustronna i po oderwaniu, zmyciu nie powinno być śladu? Czy jednak jakoś inaczej jest to przymocowane?

a nie będziesz rezał Q ? :naughty:

http://img203.imageshack.us/img203/1762/dscn0058o.jpg

No właśnie sam nie wiem. :naughty: Może masz racje kupię dekory z Q i będzie motywacja do działania. :decayed: A te dekorki co wrzuciłeś to ORI? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory chyba nie ori bo na popielniczce nie widać tych dwóch plastików co odstają, pewnie zaklejone folią :decayed: przynajmniej tak mi się wydaję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...