Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7


lewy_jelcz

Rekomendowane odpowiedzi

motor jest piękny smiley. Koleś ma 1.8T ale 150 koni i w porównaniu z naszym to jego ledwo jeździ wink

widocznie ma coś zesrane :naughty:

Nie no przesadziłem z tym że ledwo jedzie ale jest ogromna różnica. Tyle tez ze jego jest 96 rok i może kilka koników jeszcze jemu wyparowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest porywająca ta moc ale w sumie moim zdaniem mieć ten silnik niż np 2.8 gdzie pali o dużo więcej a zbiera się delikatnie szybciej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie szybciej?

2.8 dla mnie wogóle nie jedzie :naughty: za to pali ile się wleje :kox:

Piękny silnik, też na takie patrzyłem, niestety nie było godnej uwagi w kombiaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzaj, 2.8 zbiera się dość dobrze tyle, że jest cięższe przez co jest mała różnica między AJL-em czy BEX-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś, czujnik jest na przedłużeniach podłużnic, a sensor jest schowany za climatronikiem

robi, zmianę jaką chcę zrobić to B5 na B6 także nie chce inwestować w swoją, jedyne co wymieniam to 2 elementy ze środka bo mają ryski :) a kolorek takie spodobał się mej kobiecie i w sumie po jakimś czasie przypadłi mi on do gustu, szczególnie widząc, że nie ma takich wiele na ulicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde AJL potrafi spalac 7.4 litra w trasie?? :mysli: Ile masz lat?? :cool1: Joke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafi i już nie raz doszedłem do takich wyników. Oczywiście mówię tu o normalnej jeździe i czasem agresywnym wyprzedzaniem. Bo tak z kilku tys km. średnie spalanie mam teraz na poziomie 11 litrów ale to w większości jazda: 40 % trasa, 60 % miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne Audi. Kiedyś zmienię mojego ADR na jakieś równie ładne (i zrywne) audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak audiunia wygląda zimą ;).

dsc1141w.jpg

na konkurs do kalendarza forumowego przesyłaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko, AJL jest mi znany i również jestem pozytywnie zaskoczony jego spalaniem. :)

No i ściągnięta z Szwecji czyli tak jak moja :wink4:

Jedynie czego ci zazdroszczę to 2din no i masz kilka jaśków więcej :wink4:

Skoro auto masz ze Szwecji to automatyczne światła po uruchomieniu zapłonu pewnie też masz?Bo moim zdaniem to super bajer bo nigdy nie zapominam włączyć świateł po prostu wsiadam i jadę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...