Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio za przerysowany zderzak dostałem 1230zł, wycena przez telefon była ,powiedziałem ze mam podejrzenia ze belka tez dostała i wykartkowali.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest do 15ego:facepalm: dzisiaj kupie te blache za 119zł, jeśłi jest jak pisze na aukcji to powinno pójsc w miare szybko, bo tylko dolną część musze maznąć, lakieru mi zostało ze zderzaków jeszcze.

A baba jak piszesz, nawet auta z drogi nie zabrała i z tekstem "zobaczymy, zaraz policja przyjedzie i będziesz wiedział że tu sie nie parkuje, w ogóle nie mozesz tu parkować bo tu nie mieszkasz" no myślałem że jej jebne, droga dwukierunkowa parking prostopadły a babsztyl cieniasem sie nie wymanewrował i do policji z tekstem że jaki on ma kolor nie widac go!, a ja to spałaś w tym samochodzie że po drodze nie widziałaś:facepalm:

nie ma tragedii, jeśli pójdzie notka do pzu to sporo się odbijesz :wink:

Uwierz mi, że kokosów nie będzie :kwasny: ale na zrobienie starczy spokojnie :wink: Notka policyjna niestety nie ma nic do wysokości odszkodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nas obstukują, kowi zobacz sobie mojego boka, zasługa sąsiadki hehe, ale kasa wpłynęła konkret, zostanie na moda hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda uszkodzeń na takim autku, na szczęście nic strasznego się nie stało ale można się wkurzyć zwłaszcza jak ktoś jeszcze debila z poszkodowanego próbuje zrobić :kwasny:

Ale widzę że w te święta jakaś zła passa :decayed: Mnie też "sąsiad" z osiedla jebnął w bok jak po choinkę jechałem (na szczęście nie jechałem Audi) :facepalm: Ale jeszcze z auta nie zdążyłem wysiąść a ten już do mnie leci z oświadczeniem pisać że to jego wina :wink:

Chociaż kiedyś inny "sąsiad" wjechał mi w d*pę Poloneza to potem miał wielki problem odkupić mi zderzak na złomie za 50zł i po ubezpieczalniach musiałem ganiać więc nigdy nie wiadomo na jakiego pacana trafisz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa można powiedzieć że szczęście w nieszczęściu :decayed:

Ja to już od roku szukam kogoś aby mi wjechał lekko w tył albo przedni zderzak zarysował bo chciałbym wymienić na nowy :decayed:

Na całe twoje szczęście dobrze że twoj lakiernik na miejscu to się malnie i śladu nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cos wrzucić po zlocie:naughty:

tak wiec zanim dojechałem na zlot miałem przez własną głupote rowowanie:facepalm: szczęscie w nieszczęściu ze w sumie to nic nie rozwlaiłem, straty to pęknieta dokładka, wypiety zderzak noi nieszczelna klima

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130731_161431_zpsb7de6841.jpg

Naprawiłem dolot

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130731_161417_zps600288ea.jpg

Noi pojechalismy z ryjem wujem chełmem na wycieczke w polske..

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130804_133444_zps51d0f0dc.jpghttps://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534236_509177769152065_891474399_n.jpg

Dojechalismy do celu

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130802_143223_zps6d347a8f.jpghttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1094848_560923913972263_2013174485_n.jpg

Powrót miło mnie zaskoczył...

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130805_102850_zps7746c76a.jpg

dystans jak widac na pełnym baku, spalanie 5,7, jazda w sumie PSJ bo 2000-2500obr, czyli bardzo spokojnie 80-140km/h raz mnie tylko poniosło juz w swoich terenach do 200 dobiłem:naughty:

ogólnie jazda na jakieś tam glebie nie straszna, jak jest źle to srodkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

dwa cleany:grin:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601349_509922702410905_2111571763_n.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC08637_zps276b709b.jpg

Piotrek pamiętasz może jakie są kąty w łącznikach silikonowych bo chciałbym wymienić u siebie rurę bo ta ori to gów...warta jest????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi kupione, jadą do mnie

P1000292_zps39c01c0c.jpg

P1000293_zpsb8942b3f.jpg

dół będzie malowany do środkowej listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, samo poszycie biore:wink: bo za kompletne to zapałce z wysyłka ponad 300zł spokojnie:whistling: tak wiec blacha za 180zł:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem :grin:

no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie

uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie było wyceny, ani likwidatora, ale zaznacze mu to dobitnie że to nie jest zwykłe A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem :grin:

no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie

uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?

Nie mają prawa nie uznać progów z eski.

Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już przez telefon zgłosiłem że tam mam inne progi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem :grin:

no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie

uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?

Nie mają prawa nie uznać progów z eski.

Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty:

Auto nie wyjechalo z fabryki wyposazone w te progi . Kowi tez ich raczej nie zglosil swemu ubezpieczycielowi, tak wiem ze z oc sprawcy idzie, ale takie progi znikad i do niczego ni przypiete ni przylatane nie beda brane pod uwage.

Wysłano z iPhone 5c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem :grin:

no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie

uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?

Nie mają prawa nie uznać progów z eski.

Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty:

Auto nie wyjechalo z fabryki wyposazone w te progi . Kowi tez ich raczej nie zglosil swemu ubezpieczycielowi, tak wiem ze z oc sprawcy idzie, ale takie progi znikad i do niczego ni przypiete ni przylatane nie beda brane pod uwage.

Wysłano z iPhone 5c

Naprawdę nie mam weny by tłumaczyć.

Naprawa z AC to naprawa z AC (naprawiasz na warunkach podpisanych w OWU). Naprawę z OC reguluje Kodeks Cywilny.

To przywrócenie do stanu sprzed zdarzenia. Jeśli takie progi były, jeśli zostały uszkodzone to należy się za nie odszkodowanie. Jeśli nie będą chcieli ich uznać bo nie, to wtedy rzeczoznawca i odwołanie.

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 23:51 ----------

Na tej samej zasadzie odwołuje się od amortyzacji części a taka na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak Adam pisze, oni to muszą wziąć pod uwagę, oni muszą to tak wyliczyć, wziąć wszystkie dołożone i uszkodzone części pod uwagę żeby auto po zrobieniu wyglądało tak jak przed:wink: Gdybyś wziął opcję naprawy to musieliby Ci go doprowadzić do takiego stanu, jak przed kolizją także niczym się nie martw tylko opisuj postępy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...