Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Tył źle Ci nie stal, gorzej z przodem :)

Dzięki również.

Nie on wszędzie juz tak stoi :kox: czy pod górke czy z górki czy na płaskim :decayed:

tak stał w 2007

audi01os6.jpg

a tak w 2009 :kox:

dscn7356.jpg

tych chromów to juz nie ma :embarrassed:

no ja poluje na gwint, żeby sukę wyrównać :kox: jest na allegro, tyle że z paska, przód pasuje tylko ten tył :wallbash:

Grr co to za zdjęcia, wstydzę się za moją padakę :bag:

też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem :cool1:

Tył źle Ci nie stal, gorzej z przodem :)

Dzięki również.

Nie on wszędzie juz tak stoi :kox: czy pod górke czy z górki czy na płaskim :decayed:

tak stał w 2007

audi01os6.jpg

a tak w 2009 :kox:

dscn7356.jpg

tych chromów to juz nie ma :embarrassed:

no ja poluje na gwint, żeby sukę wyrównać :kox: jest na allegro, tyle że z paska, przód pasuje tylko ten tył :wallbash:

też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem :cool1:

Mogłeś wybrać inne zdjęcie (2), to powoduje, że się wstydzę za moją padakę :bag: W porównaniu z siedzącym tyłem szaraka mój wygląda jeszcze gorzej niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mogłeś wybrać inne zdjęcie (2), to powoduje, że się wstydzę za moją padakę :bag: W porównaniu z siedzącym tyłem szaraka mój wygląda jeszcze gorzej niż normalnie.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi co tak mało? :decayed:

heheh ja raczkuje dopiero w temacie gleby, moze jak mnie złapie to zaszaleje, narazie sprawdzimy ten setup z 1,8t :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi co tak mało? :decayed:

heheh ja raczkuje dopiero w temacie gleby, moze jak mnie złapie to zaszaleje, narazie sprawdzimy ten setup z 1,8t :wink4:

to nie jest dobre rozwiązanie.. będzie bujać budą :wink4:

wiem Piotruś bo przerabiałem temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi co tak mało? :decayed:

heheh ja raczkuje dopiero w temacie gleby, moze jak mnie złapie to zaszaleje, narazie sprawdzimy ten setup z 1,8t :wink4:

to nie jest dobre rozwiązanie.. będzie bujać budą :wink4:

wiem Piotruś bo przerabiałem temat...

nie kazdy ma lęk wysokości :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to sie bedzie sprawować :mysli: róznica wagowa miedzy tymi wersjami według katogu audi to 50kg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: jeeebłem

Kowi powiem tak na chwilę wystarczy, ale za następną chwilę będziesz chciał niżej, niżej, niżej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: jeeebłem

Kowi powiem tak na chwilę wystarczy, ale za następną chwilę będziesz chciał niżej, niżej, niżej :evil:

nie ma co szalec na dzień dzisijeszy nie mam felgi optymalnej w dobrej cenie do mojego padła, wiec i gleba nie potrzebna aż na tyle

A z felgami to juz niewiem jaki wzór bedzie najfajniejszy

1 ASA

http://www.allegro.pl/item937336583_asa_bbs_18_5x112_audi_mercedes.html te bym zakupił z chęcią

2. MAM7

http://www.allegro.pl/item928659521_felga_aluminiowa_18_mam7_5x112_8j_nowa.html

3. AVUS

4. takie toporowe ale w 18tce

3jfpg.jpg

dscn7478v.jpg

75479506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bier te od Topora :kox:, MAM7, za***iste ale nie do budy B5, w budzie B6 robią robotę patrz na furkę Jerza :kox:, te Asy kozackie, ale najlepiej w 19 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bier te od Topora :kox:, MAM7, za***iste ale nie do budy B5, w budzie B6 robią robotę patrz na furkę Jerza :kox:, te Asy kozackie, ale najlepiej w 19 :evil:

Nie no 19 tek nie chce, najbardziej podchodzą mi te ASA własnie

audi954.jpg

Tylko skoda że bez opon te ceny są ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robi robotę piękną, ceny bez opon :shocked:, no i laczek do tego to już :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robi robotę piękną, ceny bez opon :shocked:, no i laczek do tego to już :shocked: :shocked:

no chcąc nie chcąc moze przekroczyc 3tys :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robi robotę piękną, ceny bez opon :shocked:, no i laczek do tego to już :shocked: :shocked:

no chcąc nie chcąc moze przekroczyc 3tys :disgust:

Kowi no niestety, chociaż z doświadczenia Ci powiem że teraz szukał bym tylko w takich pieniądzach, 2500-3500zł, za komplet z gumami, ja się pochciwiłem na te MAM8 za 1600, i teraz muszę kupować komplet gum, i chcąc nie chcąc 3000zł pękną, a można było to ciachnąć za jednym zamachem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy ma lęk wysokości :polew::naughty:

pierdolłem :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym padle coś sie reza? :mysli:

W sumie padło prawie zdrowe :naughty:

Jeszcze mam jakieś przeładowanie, ale nie wyrzuca błędów, notlaufów, i odpcha sie całkiem zdrowo :kox:

clipboard01dc.jpg

Trzeba go parokrotnie jeszcze przegonic zdrowo na 5 biegu i bedzie dobrze, bo poprawił sie od momentu pierwszych problemów :evil:

Na 24 marca jestem umówiony na wymiane zawieszki, prawdopodobnie przednie będą przełożone spręzynki od Frogera na moje amory ale to sie jeszcze zobaczy :gwizdanie: a narazie rozgladam sie za felgą :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:29_________________________________________________ślepy pisał ze MAM7 kiepsko pasuja do B5, zrobiłem sobie VT i wcale nie jest tak źle w tym kolorku

75479506.jpg

Tylko jest jeden problem prawie nie osiągalne w uzywce a za nowe trzeba dać 3tys a gdzie tu jeszcze do nich opony :wallbash:

Te czarne Avusy odpusciłem bo wszyscy krytykowali :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM7 też nie bardzo :thumbdown:

mi się MAMy nie podobają... :wink4:

Dobra jeden z drugim :disgust: nie bedzie też MAMów

Poluje na ASA w dobrej cenie albo AVUS ale juz nie czarne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...