Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy fancik :naughty:

ramkaradiowa.jpg[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:46_________________________________________________Tarcze wleciały na auto :naughty: po małych przygodach wszystko jest opanowane, chce ktoś alu 15ki idealne na zime :przebiegly:

49226483.jpg

jak sie heble sprawują???? bo ja jestem zadowolony w chooooj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hak też mam ori westfalia czy jak mu tam ale nie da rady odkręcić trzeba by zamek rozwiercić :wallbash:

Ive myślałem o tych felgach, z tym że one mają et28 wiec pojadą mi po błotnikach jak nic :gwizdanie:

cena jest ok, tylko niewiem czy nie lepsze by były jakieś grafitowe te felgi, bo czarn to zginą :gwizdanie:

ramka chyba w czerń pójdzie :gwizdanie:

kowi z tylu mam Et28 i powiem ci ze jeszcze jest miejsce, wiec przy Twojej kozusze czym Ty sie martwisz? :polew: :polew:

a z przodu :mysli:

patrzyłem sobie za ta felga po alegro , to są pojedyńcze sztuki ale et30

z przodu mam et 38

U mnie przy ET35 i -35/-35 to już z przodu miewam problemy przy skrętach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hak też mam ori westfalia czy jak mu tam ale nie da rady odkręcić trzeba by zamek rozwiercić :wallbash:

Ive myślałem o tych felgach, z tym że one mają et28 wiec pojadą mi po błotnikach jak nic :gwizdanie:

cena jest ok, tylko niewiem czy nie lepsze by były jakieś grafitowe te felgi, bo czarn to zginą :gwizdanie:

ramka chyba w czerń pójdzie :gwizdanie:

kowi z tylu mam Et28 i powiem ci ze jeszcze jest miejsce, wiec przy Twojej kozusze czym Ty sie martwisz? :polew: :polew:

a z przodu :mysli:

patrzyłem sobie za ta felga po alegro , to są pojedyńcze sztuki ale et30

z przodu mam et 38

U mnie przy ET35 i -35/-35 to już z przodu miewam problemy przy skrętach :kwasny:

:blink: -30/-30mm 225/45R17 ET35 8' i żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 1BV i ET37 tez jest gicio

choc na tyle przydalo by sie ET27

Kowi, jakie hamulce masz na tyle ?

Standart ? Mozna zapodac zaciski od np S4 albo jakiegos golfa lub seata

tarcza jest wowczas wentylowana 256/22mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 1BV i ET37 tez jest gicio

choc na tyle przydalo by sie ET27

Kowi, jakie hamulce masz na tyle ?

Standart ? Mozna zapodac zaciski od np S4 albo jakiegos golfa lub seata

tarcza jest wowczas wentylowana 256/22mm

wiem, ale juz mam załozone tarcze TRW i klocki TRW pod 245mm, nie chciało mi sie szukać tarcz zacisków od esy :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:55_________________________________________________

Nowy fancik :naughty:

ramkaradiowa.jpg[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:46_________________________________________________Tarcze wleciały na auto :naughty: po małych przygodach wszystko jest opanowane, chce ktoś alu 15ki idealne na zime :przebiegly:

49226483.jpg

jak sie heble sprawują???? bo ja jestem zadowolony w chooooj :kox:

w sumie źle nie jest, robiłem sobie chamowanko z 200km/h do 100u to nawet dosć dobrze :naughty:

Puerto ET35 jest idealne a tu jest et28 jestem na bank pewny że bedzie przycierało :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony VR5 siedzą

osony.jpg

Kowi robiłeś coś z wygłuszeniem maski :?: nie dociska ci wygłuszenie osłony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jakie masz wygłuszenie? Bo były takie płaskie i takie z wygłębieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jakie masz wygłuszenie? Bo były takie płaskie i takie z wygłębieniami.

no ja mam właśnie te z wygłębieniem które akurat jest w miejscu tej osłony i nie da rady u mnie maski zamknąć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony VR5 siedzą

osony.jpg

Kowi robiłeś coś z wygłuszeniem maski :?: nie dociska ci wygłuszenie osłony :?:

sprawdze dzisiaj bo moze nawet nie wiem że cos tam sie docisneło, ale nie miałem żadnych problemów z zamknięciem maski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jakie masz wygłuszenie? Bo były takie płaskie i takie z wygłębieniami.

no ja mam właśnie te z wygłębieniem które akurat jest w miejscu tej osłony i nie da rady u mnie maski zamknąć :wallbash:

Albo je wywalisz albo zmienisz na takie płaskie - mam takie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem w końcu końcówki wydechu

Spy foto :naughty:

wydech.jpg

Napęd Quattro daje w kość, nie mogłem ustawic zbierzności tylnych kół po wymianie drązka regulacyjnego, dzisiaj znaleźliśmy winowajce, jest to tuleja dolnego wachacza, całe szczęscie koszt tego dziadostwa to 50zł :gwizdanie:

zawiecha.jpg

Ale to nic ;( mam problem z czujnikiem zużycia klocków, myślałem że problem leży w samym czujniku i wystarczy zrobic zwarcie, ale niestety jak zwykle pięknie nie jest, problem jest w tym przewodzie zaznaczonym strzałką

absw.jpg

Jak mam kierownice prosto kontrolka nie wyskakuje, ale jak tylko skręce to odrazu, sprawdzilismy wszystko i jak sie dotknie tego przewodu pokazuje sie kontrolka, macie na to rade :mysli: ABS działa raczej poprawnie, hamulec bez zastrzeżeń :gwizdanie:

A tu taki mały VT :naughty:

virtuall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kierownice prosto kontrolka nie wyskakuje, ale jak tylko skręce to odrazu, sprawdzilismy wszystko i jak sie dotknie tego przewodu pokazuje sie kontrolka, macie na to rade :mysli: ABS działa raczej poprawnie, hamulec bez zastrzeżeń :gwizdanie:

Czyli problem ewidentnie na odcinku miedzy zwrotnicą, a tym uchwytem przewodu przy budzie.

Ja bym to zrobił tak:

-pojechał na szrot i upierdzielił taki kabel z jakiegoś audi/vw

-upierdzielił ten Twoj kabel powyżej uchwytu (najlepiej na jakimś prostym odcinku)

-polutował i dobrze zaizolował, choćby rurką termokurczliwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kierownice prosto kontrolka nie wyskakuje, ale jak tylko skręce to odrazu, sprawdzilismy wszystko i jak sie dotknie tego przewodu pokazuje sie kontrolka, macie na to rade :mysli: ABS działa raczej poprawnie, hamulec bez zastrzeżeń :gwizdanie:

Czyli problem ewidentnie na odcinku miedzy zwrotnicą, a tym uchwytem przewodu przy budzie.

Ja bym to zrobił tak:

-pojechał na szrot i upierdzielił taki kabel z jakiegoś audi/vw

-upierdzielił ten Twoj kabel powyżej uchwytu (najlepiej na jakimś prostym odcinku)

-polutował i dobrze zaizolował, choćby rurką termokurczliwą

mechanior mówił ze to moze uszkodzić ABS, takie rozwiązanie, że niby ten przewód odpowiedzialny jest za jedno i drugie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanior mówił ze to moze uszkodzić ABS, takie rozwiązanie, że niby ten przewód odpowiedzialny jest za jedno i drugie :mysli:

aaaaaa bo tamte kabelki się łączą w jeden :wallbash: zapomniałem...

no to chyba tylko wymiana wiązki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty pomysłu z dachem :good: będziesz go robił ???? kozacko bedzie wygladac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanior mówił ze to moze uszkodzić ABS, takie rozwiązanie, że niby ten przewód odpowiedzialny jest za jedno i drugie :mysli:

aaaaaa bo tamte kabelki się łączą w jeden :wallbash: zapomniałem...

no to chyba tylko wymiana wiązki?

;(

Będe musiał chyba z tym jeżdzić...

graty pomysłu z dachem :good: będziesz go robił ???? kozacko bedzie wygladac :naughty:

narazie to musze tego złoma doprowadzic do stanu odpowiedniego, zawsze kurfa coś :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów o audi złom :chytry: zasługujesz na :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów o audi złom :chytry: zasługujesz na :bicz:

bo już mnie denerwuje ;( własnie patrze po etce za tym przewodem :gwizdanie:

tak pozatym przyszedł spray strukturalny do plastików, bedzie niebawem małe malowanko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: resztę wypytam na gadulcu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...