Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapaszki do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w tesco sa tylko 2 rdzaje, jaki masz zapach

Opublikowano

wunder_wanilia_jpg.jpg

Ten najlepszy ;)

Opublikowano

taki dokladnie, wanilia tylko w formie tej opaski z postów wyzej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja nie wiem co w tych puszkach widzicie. Po otwarciu pachnie trochę max 2dni po czy przestaje i jest lipa :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

moj wunder baum na lusterko w formie opaski jeszcze pachnie :P to juz 10 dni :P

Opublikowano

Czy stosuje ktoś z was coś takiego:

ZAWIESZKA ZAPACHOWA INTENSO CAR PERFUME ELEGANCKA (3796023707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiłem ostatnio w Tesco ten czarny (Black Jack) i jak na razie dość przyjemny zapach, żonie też się podoba. Może ktoś używał innego zapach z tej serii? jak wrażenia?

Opublikowano

nie używam nigdy czegoś takiego w butelce zawieszanego na nawiew. Wujas miał i mu butelka pękła,sama od siebie. Z plastików pozłaziła czarna farba, wylało się na navi, kratki, przełączniki. Ma Sa Kra :whistling:

Opublikowano

Koledzy polecam Ten Ambi Pur u mnie ponad miesiac czasu i dalej pachnie! to nie Fikcja to fakty:D

1_max.jpg

Opublikowano
nie używam nigdy czegoś takiego w butelce zawieszanego na nawiew. Wujas miał i mu butelka pękła,sama od siebie. Z plastików pozłaziła czarna farba, wylało się na navi, kratki, przełączniki. Ma Sa Kra :whistling:

Ale to nie jest żadna butelka z jakąś cieczą. To ma tylko kształt butelki od strony zewnętrznej, a wewnątrz jest taki żel zapachowy.

Opublikowano

To na chwilę obecną jaki najlepszy zapaszek ? A forum ma jakieś zamówienia grupowe na np. CS ?

Opublikowano

Cs coronado cherry najlepszy na ten moment. U mnie trzeci miesiac.

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

Ja od zawsze stosuje Wunderbaum New Car. Pachnie jak za dawnych lat :grin:

Opublikowano

Choinka new car i black classic. Lepszych nie ma :)

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

Sprawdziłem parę zapachów California Scents i jak na razie wygrywa:

-- California Scents Coronado Cherry > po prostu mi ten zapach podszedł aromatycznie

Dwa gumowe, które są ok:

-- California Scents Balboa Bubblegum

-- California Scents Golden State Delight

Nie polecam winogronu, po wejściu do auta na dzień dobry dość nie miły zapach, który potem robi się znośny:

-- California Scents Napa Grape

Opublikowano

U mnie choinka Wunderbaum Vanilla, i w nawiem zapach Ambipur rowniez Vanilla :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja ostatnio kupilem california New Car i daje rade.Ciekawe ile sie utrzyma w aucie.CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT-mowicie ze ten taki fajny?

Opublikowano
  • Autor

Najpierw kup tester jak coś bo nie każdemu podchodzi :wink:

Opublikowano

one były dobre 15 lat temu , niestety teraz posmierdza dzień i po zabawie ;./

Opublikowano

CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT to fajny zapach, ale niestety z jego trwałością bywa różnie. Przeczytaj kilka stron wcześniej to dowiesz się więcej czy warto:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.