Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czerwony febi + destylowana.

Opublikowano

G12 płyn gotowy kupisz np:firmy Hart lub Organiki w dobrej kasie,bez rozrabiania i całego pieprzenia :wink:

Opublikowano
G12 płyn gotowy kupisz np:firmy Hart lub Organiki w dobrej kasie,bez rozrabiania i całego pieprzenia :wink:

Ja tez mam gotowym HARTem zalane i jest :thumbup1:

Opublikowano

Ja wychodzę z założenia że jeśli auto ma stać na mrozie to leje sam koncentrat a jeżeli w garażu to ponad 3L g12 lub odpowiednik febi albo svag resztę zalewam wodą destylowaną .

Jeżeli zaleję samym koncentratem to tak już zostaje do sprzedaży auta albo najbliższej naprawy wymagającej spuszczenia płynu i się nie obawiam że spadnie temp. zamarzania albo zacznie się osiadać kamień. A i mam taki pseudo miernik który pokazuje w jakiej temp zamarznie płyn.

Najważniejsze żeby to był płyn taki jak g12 czyli zostawiający różowe ślady takiego pyłku przy wyciekaniu :) dużo to pomaga przy lokalizacji nieszczelności :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ogólnie kuler k2 czerwony smiało chyba mozna zalać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wymienić trzeba napewno ale to już wszyscy wyżej napisali... ja mam płyn ale zalewałem też i koncentrat... wtedy kolega sprawdzał mi jakiś ustrojstwem i pokazywało po dolaniu koncentratu odporność na większą temp.

Opublikowano

Ja zalewam zawsze rozowym borygo (tak tradycyjnie:decayed:)

Opublikowano

różowe borygo nadaje się do poloneza,G12 jest bezkrzemianowy

Opublikowano

Ja również zalewam koncentratem g12 i nie miałem nigdy problemów.

Opublikowano

również mam zalany g12 concentrat, kupiony u Dzika wszystko ok

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Ja też mam koncentrat rozrobiony z wodą destylowaną i wszystko ok.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam koncentrat FEBI+ WODA DESTYLOWANA i jest ok:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

a czy można dolać do zwykłego płynu chłodzącego taki rozrobiony z koncentratu? Bo skończył mi sie normalny płyn a w garażu znalazłem koncentrat dynagela. Można dolać?

Opublikowano

Ja mam płyn z Organiki G12+, za 5l ok 50-60zł, płyn wymieniam zazwyczaj przy rozrządzie, bo i tak trzeba wyjmować pompę wody

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
a czy można dolać do zwykłego płynu chłodzącego taki rozrobiony z koncentratu? Bo skończył mi sie normalny płyn a w garażu znalazłem koncentrat dynagela. Można dolać?

Można. Byle by się kolor zgadzał

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja też mam g12 koncentrat bo jest bezkrzemianowy.
Borygo to można do dużego fiata lać.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie zalewa się samego koncentratu - Koncentrat zawsze musi być rozrobiony bo sam w sobie nie spełnia żadnej roli :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie. chce zmienić w swoim aucie płyn chłodniczy i teraz pytanie zalać go Febi G12+ , Febi G12++ , czy Może tym nowym Febi G13? Co myslicie który wybrac?

Opublikowano

Nie zalewa się samego koncentratu - Koncentrat zawsze musi być rozrobiony bo sam w sobie nie spełnia żadnej roli :)

To ciekawe rzeczy opowiadasz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.