Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick, podobnie jak autora tematu, powstał na potrzeby gry. Grałem sobie kiedyś w Diablo na BattleNecie (przez internet) i potrzebowałem czegoś unikalnego, a przy okazji chciałem, żeby jednak brzmiało jak jakieś imię z fantasy. :wink4: I tak jakoś zostało. Choć prywatnie nikt do mnie tak nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim nickiem była taka historia: U mnie w pracy każdy ma trzy literowy skrót i jak się przyjmowałem nie wiedziałem jaki wybrać więc wziołem początek nr. rejestracyjnego z mojego auta TOS i potem każdy mówił na mnie Tosik i tak zostało i tak jest na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał na potrzeby gry Wolfenstein Enemy Territory w która po dziś dzień pykam. :kox:

A skąd go wynalazłem to proste GUMISIE super bajka.

Ponizej mała fotka.

grafilm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój powstał od nazwy samolotu...wychowałem się w mieście pilotów Deblin i miałem iść do Wyższej Oficerskiej Szkoły Sił powietrznych ale niestety nie zrobili naboru .... ale nick pozostał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe naprawde fajne nie które historie :)

Ja mam od imienia Paweł, tak to juz zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq jak większosc sie domysla od imienia Sławek:)

A moje przezwisko z reala którego nie chciałem tu uzywac to Bolo, Bolek i ma ciekawe pochodzenie i pamieta czasy podstawówki:> Jest taki stary film "Krwawy Sport" z Van Damme. W tym filmie grał też aktor Bolo Yeung, jako 13-15 letni dzieciak do znudzenia moglem ogladac w "akcji" Bolo Yeung'a, ktos mnie tak nazwał i zostało do dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie juz od 4 klasy podstawowej sie zaczeło...poprostu od nazwiska..najpierw było Nypciak...ale z czasem zmieniło sie w Nypal i tak do dzisiaj. Tam skąd pochodzę tylko tak mnie znają - czasem nawet ktos długo mnie znajacy nie wie jak mam na imię...

A na necie nie mam kompletnie problemu z rejstrowaniem kont i emaili - jeszcze...a szukam zawsze tych najprostszych- [email protected]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a u mnie od nazwiska Grzanka zaczęli wołać na mnie Grzanek a ja dorzuciłem tylko rok urodzenia :thumbup: i tak zostało ogólnie wszyscy wołają Grzanek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie zaczeło się wszystko od zdrobnienia mojego nazwiska w pierwszej klasie szkoły podstawowej,a później przez kolejne etapy mojego życia ciagło się za mną. Teraz przyjaciele mnie rozpoznają po ksywce z lat szkolnych. A że "skiba" jest dużo musiałem dołożyć wiek mój i oto jest pełny nick.Pozdrawiam klubowiczów :a4fan: Paweł Oława.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez przybliże nieco historie mojego nica

otóz wołają na mnie procent juz (zeby nie skłamać) od siódmej lub ósmej klasy najprawdopodobniej wzieło sie to z mojej chęci picia najmocniejszego dostępnego piwa w lokalnym sklepie tak jakos zostało :drunk:

STO_ dodałem dla wzmocnienia efektu :>

niema to nic wspólnego z stoprocent tour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja swoj nick uzywam wszedzie odkad zaistnialem w sieci... :) pomysl wzial sie od bogini zwyciestwa a 21 to oczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był film - był- Siara i jest Wąski :) tylko tyle mam też ksywkę Ptica a w domu mówia do mnie DIDI syn tak mówił zamiat tatuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...