Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

W niepamiętnych czasach szkolnych grałem ostro z kumplami w StarCrafta. W sumie to na poziomie powyżej miejskim :twisted: . Miałem różne nicki, ale pewnego dnia wkręciłem jakoś YelonkY. Ale, że się niewygodnie krzyczało, szybciutko końcówka zaniknęła i zostało Yelo. Przez pewien czas swoje imię słyszałem tylko w domu, ale po zaprzestaniu giercowania używalność nicka jakoś ograniczyła się do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moim bylo troszke inaczej ,robilem nicka na wp jak gralem w snooka i wszystkie te co chcialem byly juz zajete i wpisalem wkurzony cos od niechcenia i tak juz zostalo :lol: :twisted: jeszcze sie nie spotkalem z kopia :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem gdzies moze z 10 lat kiedys kumpel nazwal mnie federico od nazwiska troche przekrecil i tak zostalo , az do teraz wszyscy do mnie zaczeli mowic thomas w pracy ,nawet kumple tak mowia tutaj , wiec na tym forum jako pierwszy raz ujawnilem sie jako thomas, pewnie jak wroce do polski znowu bede federico , ale na forum zostane juz jako thomas albo zmienie nick na thomas -federico hehe to bedzie znak ze jestem juz w kraju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałbym wszystkich powitać. To mój pierwszy post na tym forum.

:biggrin:

A mój nick ? Bo zawsze byłem najmłodszy i zresztą teraz też jestem młodziak i wogóle wyglądam jak dzieciak :D

Pozdrówki

[ Komentarz dodany przez: Szewczenko7: 09-04-2007, 12:32 ]

No i zle zaczales , zmykaj zapoznac sie z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wywodzi się jeszcze z podstawówki. Zakładałem kiedyś konto na interii i nawiązałem luźny temacik z koleżanką :wink: Wszystkie nicki związane z moim imieniem (Jaro) były zajęte a tu ona wyjeżdża z tekstem że ją demoralizuję. Podpasowało na interii i tak zostało jak i z adresem meilowym do dziś :biggrin: Czasami tylko skracam do demor bo bywa za długie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawówka, gdzies klasa 5 przed lekcja biologii, a ze byłem najwyzszy w klasie (teraz 191) i na czasie była bajka Denver, wiec wymyslił mi kumpel ze bedzie dino i tak zostało, :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan2000 w dziecinstwie ogladalem bajke tukany na tropie i tak zostalo a 2000 to jak wybieralem maila i Tukan bylo juz zajete wiec dalem Tukan2000 i tyle..Ale muwia do mnie Tukan(bez 2000 :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinero - ze wzgledu na zawod jaki wykonuje - tak jakos sie ulozylo zeby zarobic musze sie niezle nabujac na morzach :biggrin: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczyca wzięło się z młodzieńczej fascynacji smokami, która z resztą trwa nadal. Nick używany od zawsze - wszędzie (irc, Counter-Strike, fora, grono). CSowi znajomi bardzo chcieli zdrabniać, więc mówili Smoczek, co poniektórzy mówią nawet Smoniu ....

Z dość zawiłych powodów w Counter-Strike oficjalnie używam AerynSun , ale i tak wszyscy wołają "Smoczek" : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik- bo mialem kiedys okulary ze szklami jak denka z butelek po mleku. a samo el - ktorys z kumpli na imprezie w akademiku tak mowil do mnie. Ale elkrecik uzywam tylko na necie, wszyscy znajomi mowia do mnie Krecik (jak sie okazalo, wiekszosc po paru latach zapomniala jak mam naprawde na imie) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkolek to mój początek emaila a także skrót imienia arkadiusz a reszta z ksywki "kołek" (od nazwiska kołkiewicz, nie to żebym był sztywny a ł wymieniłem na L :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo666 - funkcjonuje pod tym nickiem od jakichś 12 lat, kiedy internet w Polsce dopiero zaczynał dynamiczne raczkowanie przesiedziałem dziesiątki nocy na mIRC-u pod tym nickiem i tak już zostało, przyzwycziłem sie do niego i jest tak jakby częścią mojego internetowego JA.

pablo - od Paweł; a "666" - od zamiłowania muzycznego (od najmłodszych lat Death, Black & Heavy METAL)

Pozdro. :a4fan: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...