Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w ASO w Wolicy i oblookałem auto dokładnie. Na pierwszy rzut oka jest wielkie. Tzn. stara A6 jest niewiele większa. Siedziałem w środku i nie powala na kolana. A już największy minus dla mnie to brak ręcznego tylko przycisk. I to jest masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu już jedną widziałem na ulicy, całkiem całkiem... szczególnie diodowe obrysówki z A5 robią wrażenie, ale nie wiem czy podzielacie moje zdanie że z tyły trochę jest podobna do nowej bmw 3

To nie sa obrysowki, tylko swiatelka do jazdy dziennej. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w środku i nie powala na kolana. A już największy minus dla mnie to brak ręcznego tylko przycisk. I to jest masakra...

Bedzie rezane jeszcze na gwarancji :decayed: Bo pewnie nie mozna za doplata zamowic klacycznego lewara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu wątek dla mnie ..... :thumbup:

Zgadnijcie - dlaczego :naughty:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 15:33 _________________________________________________

piękna piękna piękna... ciekawe kiedy będą jakieś fotki drogowe.. ;) i kiedy będzie pierwsza B8 w Klubie ;)

Hmmm, nie żebym się chwalił, ale ....... koniec lutego może być ??? :dance:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 15:36 _________________________________________________

Wczoraj byłem w ASO w Wolicy i oblookałem auto dokładnie. Na pierwszy rzut oka jest wielkie. Tzn. stara A6 jest niewiele większa. Siedziałem w środku i nie powala na kolana. A już największy minus dla mnie to brak ręcznego tylko przycisk. I to jest masakra...

Poczucie humoru się kolegi trzyma, ale to dobrze, bo czasy niewesołe. To że A4 idzie wzdłuż i wszerz, to chyba super, co nie? A przycisk zamiast wajchy jak od przerzucania zwrotnicy tramwajowej to już sam miód. Nowoczesność, i tyle - XXI wiek przyszedł parę lat temu. Tak na moje przynajmniej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj przyjemność pojeździć trochę nowym A4 B8 2.0 TDI (143KM) dzięki uprzejmości jednego ze śląskich dealerów. Nie było czasu na większy test, jednak po tych paru chwilach można już coś powiedzieć o nowym B8.

Porównując do B6 TDI 131KM silnik nowego nie wydaje się dużo dynamiczniejszy, zato jest o niebo cichszy za sprawą zastosowanego CR.

Świetnie spisuje się zawieszenie, auto prowadzi się o bardzo pewnie. Ogólnie wiele plusów. Obsługa MMI bardzo intuicyjna.

B8 przynosi również kilka nowinek, których działanie nie przypadło mi do gustu - może wymagają przyzwyczajenia. Mowa o elektronicznym hamulcu ręczym i nowym typie kluczyka. Włącznie i wyłączenie silnika odbywa się przez wciśnięcie kluczyka (a raczej breloczka) podobnie jak w nowym Passat-cie.

Czekam na kolejne spotkanie z nowym A4. Na wiosnę ma być dostępny Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersjach sportowych powinni zrobic normalny klame, rekaw (czy jak kto to tam nazywa) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj przyjemność pojeździć trochę nowym A4 B8 2.0 TDI (143KM) dzięki uprzejmości jednego ze śląskich dealerów. Nie było czasu na większy test, jednak po tych paru chwilach można już coś powiedzieć o nowym B8.

Porównując do B6 TDI 131KM silnik nowego nie wydaje się dużo dynamiczniejszy, zato jest o niebo cichszy za sprawą zastosowanego CR.

Świetnie spisuje się zawieszenie, auto prowadzi się o bardzo pewnie. Ogólnie wiele plusów. Obsługa MMI bardzo intuicyjna.

B8 przynosi również kilka nowinek, których działanie nie przypadło mi do gustu - może wymagają przyzwyczajenia. Mowa o elektronicznym hamulcu ręczym i nowym typie kluczyka. Włącznie i wyłączenie silnika odbywa się przez wciśnięcie kluczyka (a raczej breloczka) podobnie jak w nowym Passat-cie.

Czekam na kolejne spotkanie z nowym A4. Na wiosnę ma być dostępny Avant.

Masz rację - te minusy, które wymieniłeś to sprawa tylko i wyłącznie dotychczasowych przyzwyczajeń. ja słyszałem też kilka gorzkich słów na temat obrotowego manualnego "nastawiacza" przy dźwigni zmiany biegów. Podobno jest mało praktyczne i mija sporo czasu, zanim kierowca się przyzwyczai do tej nowości.

niemniej jednak Twoja opinia odzwierciedla to co słyszałem - motor to podobno największy plus tego wózka.

I o to chodzi!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie poprzymierzałem do B8....... :kox: samochod rewelacja. kwestia przyzwyczajen. ten reczny coz. XXI wiek. dobrze ze kierownice zostawili :D.

jedyne zastrzezenia jakie mam to cena. no ale coz. ta marka jest warta swojej ceny. ciekawy jestem jakie okaza sie w eksploatacji elementy tapicerki...

jak zwykle kupujac egzemplarz wyposazony podstawowo bedzie pole do popisu w rezaniu :naughty:

silnik TDI rewelacja. ech... dlaczego nie odpuscili wczesniej PD...

az chce sie jezdzic i pisze o ciszy te dodatkowe 10 KM wielkiej roznicy do 130 KM nie robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:

zadnych takich. seria jest piekna. juz bym wola ciapki jak to smart ma w opcji :polew:

co do podobniestw wnetrz, to trzeba zauwazyc ze koncepcja A4 B6 i A6 C5 jest rowniez bardzo podobna.

w A4 B8 wzorowano sie na A5 i A6 a te wzorowano na wnetrzu A8, to zawsze danie posmaku luksusu wyzszego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to przesadzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyglada swietnie :)

Wg mnie tez. I wcale nie jest przesadzona.. :mysli: Fakt przedni zderzak jest troszke zmieniony, ale co to by byl za tuning optyczny gdyby wszystko bylo takie jak ori.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...