Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale 1,9 tdi AFN i oznakowanie RS? :decayed: Do szczęścia wystarczy mi duży grill i w przyszłości znaczek a4-klubu, zamiast znaczka quattro:) Muszę jeszcze wykminić, co zrobić z miejscami na halogeny - najlepsza byłaby siatka "plaster miodu" pełna, tylko gdzie w ogóle dostać coś takiego? Narazie noszę się z zamiarem dopasowania do tej przerwy jakiejś blaski i zaszpachlowania na gładko, chyba, że wpadnę na lepszy pomysł... Od radu uprzedzam - diod tam nie będzie - będą w reflektorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już prawie przygotowane do malowania. Jutro, albo w poniedziałek przed południem muszę koniecznie wybrać kolor i zamówić lakier (ten z Kalisza). Poszukałem w sieci palety barw b7 i na AKP znalazłem coś takiego:

niebieski mauritius-ef.perłow Z5C 2Y

niebieski liquid-metalik Y5J Q1

błękit brylantowy Y5K E8

niebieski moro-efekt perłowy Z5J P7

błękit sprint-efekt perłowy Z5F 5N

czerwień granat-efekt perłowy Z3F 9C

błękit bzu-efekt perłowy Z4U 7L kolor specj./na zycz

błękit morski głęboki-perłowy Z5A 8A

błękit sferyczny-metaliz. X5X 9F

To są kolory w odcieniach niebieskiego. Dzisiaj byłem w mieszalni i oglądałem wzorniki z kilkoma powyższymi numerami. Pytanie brzmi - czy ktoś ma jakąś stronkę, etc, na której mógłbym zobaczyć te wszystkie kolory? W ogóle co radzicie? Oryginalnie mam ciemny granat LY5Y, a teraz ma być albo jeszcze ciemniejszy kolor i do tego perła, albo bardziej w stronę ciemnego niebieskiego - narazie podoba mi się Z5J (B). Warunek - kolor nie może aż tak bardzo odbiegać, bo felce nie będą malowane. Bardzo proszę o konkretne porady, stronki, obrazy, jak wygląda A4 b7 w tych odcieniach niebieskiego.[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 22:24_________________________________________________Korzystając ze świetnej pogody, wyprowadziłem autko z garażu, celem zerknięcia, jak wygląda "niebieski moro perła" w słońcu:) Nie piszcie mi tylko, że coś tam nie pasuje - przyłożyłem na szybciutko zderzak i lampy oraz relingi, zeby zobaczyć, jak ten traktorek wygląda;) Oto obecny wygląd "b7" :>

img3246ep1.jpg

w2048.png

img3245cu2.jpg

w2048.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: no no no super się prezentuje[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 13:15_________________________________________________jaki masz kod lakieru to jest perła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:01_________________________________________________mi też tak przerobisz?? :kox::notworthy:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:12_________________________________________________żarcik oczywiście, pełen szacunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no świetnie wyszło. Dopracujesz szczegóły i będzie liga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz kod lakieru to jest perła

Pisałem wcześniej - Z5J Niebieski moro efekt perłowy. Teraz zostały takie "szczegóły", jak polerka wszystkiego, szyba, chromy wokół szyb, sprawdzenie, czy wszystko bangla jak nalezy w silniku i skrzyni, ksenony i diody do lamp, papiery, rejestracja i masę innych pierdół, które wyjdą w trakcie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...jesli zostawisz tak jak jest ..to bedzie kupa po całości :thumbdown:

Fela , gleba ..i inne wodotryski ..może pomogą przy efekcie końcowym :gwizdanie:[br]Dopisany: Listopad 09, 2008, 03:31:10 _________________________________________________

Zaloz jeszcze lusterka od B7 :)

lepiej niech tego nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były takie foto podglądowe, tak, jak mówiłem - do roboty jest jeszcze sporo. Co do boku, to chyba wiem, o co chodzi, ale uwierz mi, ze za jakiś tydzień będzie inaczej wyglądało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...jesli zostawisz tak jak jest ..to bedzie kupa po całości :thumbdown:

Fela , gleba ..i inne wodotryski ..może pomogą przy efekcie końcowym :gwizdanie:[br]Dopisany: Listopad 09, 2008, 03:31:10 _________________________________________________

Zaloz jeszcze lusterka od B7 :)

lepiej niech tego nie robi :decayed:

A dlaczego..?

Lepiej zeby zostawil jedno male, a drugie duze z B5..? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ..lepiej zeby były dwa duże od B5 ... lusterka od B6 sa za masywne do małej budy B5 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ale przod B7 tez jest bardziej masywny od B5 :decayed:

Ryjek B7 bedzie dziwnie wygladac z uszami od B5 :naughty:

Jak urban za drzewem.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak skończysz robotę, jak autko wygląda. A co do lusterek to załóż te od B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ale przod B7 tez jest bardziej masywny od B5 :decayed:

Ryjek B7 bedzie dziwnie wygladac z uszami od B5 :naughty:

Jak urban za drzewem.. :polew:

Tak...drogi kolego :decayed:

..ale nie zapomianajmy , że to tylko kawałem przodu.. cała treszta jes B5 .. mniej masywana..i właśnie wtedy bedzie wyglądać jak urban .. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...