Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

nie palę już 2 lata i 2 miesiące,

w wakacje po kilku browarach dałem się namówić na fajkę wodną ( że niby z Maroka czy z innych koorva Tunezji :evil: )

miałem taki cug, że tę wodę niemal wypiłem jak przez rurkę :cygaro:

nie powiem, było przyjemnie... :embarrassed:

to nie byl tyton :cool1::polew: :polew: :polew:

a moze palic tylko sama nikotyne :mysli: moze to ulatwic rzucenie palenia i nie jest pak szkodliwe...

dozwolone nawet w miejscach publicznych :good: i rzad brytyjski refunduje wiec jest gratis !!!

jak na razie to moj jedyny papieros :polew: :polew: :polew:

tzw. super mini silver :polew:

dsc00509op.jpg

dsc00512ko.jpg

dsc00511ov.jpg

dsc00510k.jpg

dsc00514vd.jpg

Taki wynalazek ale jest dobrze wykonany i co najwazniejsze dziala :good: nawet wypuszczasz normalnie dym podczas palenia, zarnik robi sie pomaranczowy

i co najlepsze " papieros " laduje sie przez usb :polew: :polew: :polew: ach ta dzisiejsza technologia :kox:

Nie wiem jak w innych panstwach ale w UK jest gratis tak jak plastry nicorette itp. wiec czemu nie... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 16:12_________________________________________________mozna palic doslownie wszedzie !!!

bo w UK prawo zabrania palenia w miejscach publicznych - puby, dyskoteki :disgust:

nawet na przystanku nie zapalisz !!! bo mandaty mega srogie :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

23 sierpnia rano zaparzyłem sobie kawy, wypaliłem 3 fajeczki i po kawie powiedziałem sobie "Może to jest ten dzień na próbę rzucenia?".

Wiecie co nie palę do dziś i mam nadzieję że tak zostanie, nie powiem nie było łatwo, ale zawsze trzeba się wcześniej troszeczkę nastawić.

DO palących "ZAWSZE WARTO SPRÓBOWAĆ". O szkodliwości nie truję bo każdy palacz wie jak to szkodzi.

Życzę powodzenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale juz 6miesięcy,z dnia na dzień rzuciłem po ostrym melanżu,zaczolem chodzić na siłownie,pic dużo wody i odstawiłem piwo na pierwsze 4 miesiące bylo ciężko ale dalej rade,kondycja sie poprawiła a piwko smakuje dużo lepiej bez szluga tak wiec rzucajcie fajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj trzeci dzień bez szluga :gwizdanie: Na razie jest dobrze i mnie aż tak nie ciągnie, da się wytrzymać tylko trzeba o tym nie myśleć. Ostatnia próba rzucania to 3 miesiące bez papierosa, wcześniejsza próba 3 tygodnie. Może teraz będzie przynajmniej 3 lata? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie paliłem 3 tygodnie ... a potem pojechałem na urlop do Egiptu ... cena fajek zrobiła swoje i zacząłem znowu kopcic tym razem po 2 paczki dziennie. Teraz oraniczyłem do paczki . Jak mój prezes zacznie mi znowu fundować terapie antynikotynowe to moze uda mi się rzucić ... na kolejne 3 tygodnie :decayed: tym czasem po piwie wypada zapalić :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 01:25_________________________________________________najgorsze jest to że jak zaczynałem palić to cena za L&M była 3.50 ... Gdyby ktoś mi wtedy powiedział że będę przepalał 1.5 zbiornika miesięcznie to bym nie zaczynał . :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 14 grudnia zamierzam nie palic..oczywiście kontynuacja terapii Tabexem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 14 grudnia zamierzam nie palic..oczywiście kontynuacja terapii Tabexem :decayed:

Można to rzucić bez takich gówien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 14 grudnia zamierzam nie palic..oczywiście kontynuacja terapii Tabexem :decayed:

Można to rzucić bez takich gówien :decayed:

dokladnie!

zachecam z korzystania z wlasnej slabej-silnej woli :)

A po co mam się wk***iac niepotrzebnie :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś 6 dzień, to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia próba :wallbash: już raz nie paliłem 2 lata, raz 1,5 raz rok i raz 3 msc, zobaczymy jak będzie teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie palę i wyznaczyłem sobie prezent za niepalenie.. mam większą motywację :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...