Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pet3er powiedz proszę, jak agresywniej się przejedziesz to ile mniej więcej wynosi spalanie?

Opublikowano
  • Autor

w trasie agresywniej 18l, w mieście +10 ale to nie koniec możliwości :P

Opublikowano

To jakos mało tego agresora w Tobie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To jakos mało tego agresora w Tobie :decayed: :decayed: :decayed:

ale za to kolegów ma agresorów hyhyhy :cool1::przebiegly:
Opublikowano

30l :kox: omg :naughty: Fajne autko na dojazdy do pracy :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

To jakos mało tego agresora w Tobie :decayed: :decayed: :decayed:

dlatego jeżdżę S8, nie np. S3 czy S4 :P

Opublikowano

heh koła moje sa na forum:) a Piotrek nie napisał jaki to jest model hihihi

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest na forum ładnie wypisane :)

kapcie zmienione - 245/40. koło wygląda na mniejsze ale przerwy między oponami a nadkolami już tak nie rażą. komfort i tak został spory ale 19" wydaje się małe w tym aucie :disgust:

Opublikowano

wszystko jest na forum ładnie wypisane :)

kapcie zmienione - 245/40. koło wygląda na mniejsze ale przerwy między oponami a nadkolami już tak nie rażą. komfort i tak został spory ale 19" wydaje się małe w tym aucie :disgust:

poka poka :decayed:
Opublikowano
  • Autor

jak będę miał okazję to strzelę parę zdjęć :)

Opublikowano

jak będę miał okazję to strzelę parę zdjęć :)

Pietrek za***iste felgi ..na żywo :kox:

Opublikowano

Autko wyglada mniamniusnie jednym slowem, prezentuje sie wybornie :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie :)

Opublikowano

Slinicie sie... a inni nie widzieli fotek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

po weekendzie się pojawią, jak uda się furę wypucować :)

Opublikowano

A8 i S8 to swietne autka - ale bija po kieszeni niemilosiernie

swoja nakulalem od 10.2005 roku ponad 100tys km i ubila mnie mocno

ekploatacja jest strasznie droga - szczegolnie klocki lub tarcze hamulcowe, ktore przy tym samochodzie, jezdzac oczywiscie z predkosciami powyzej 140-160 na trasie trzeba wymieniac co 15 tysiecy, u mnie doszly czeste awarie (zerwania) paskow wieloklinowych, awaria pompy paliwa i inne pierdoly mniej czy bardziej kosztowne. do tego kosztow dochodzi olej ( 8litrow) rozrzad - (okolo 2500pln ) czy wymiana oleju w tipie(900pln) sumarycznie sporo. spalania w trasie rzedu 20litrow to normalka - nie wierze w bzdury typu 10-14 litrow - chyba ze ktos dmucha w pedal ,a nie jezdzi tym samochodem. 10 litrow to pokazuje FIS przy 120km/h na drodze gladziutkiej jak stol , ale wystarczy minimalne przyspieszenie i robi sie fest wir w baku. rekompensuje to tylko komfort jazdy , ktory jest fantastyczny.

moja a8 4.2q w tipie bez kaganca poszla ponad 270km/h - co mam uwiecznione na fotce, mysle ze eska pociagnie pare km/h wiecej.

i na koniec fotka mojej A8 - na 19calowych felgach ATS Sirius - z oponami 255/40R19

DSC_7286.JPG

DSC_7288.JPG

Opublikowano

ale sceneria ! jesteś fotografem czy co? :kox: fajna furka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja swoją zrobiłem 5000 km w pół roku, więc to żaden przebieg. co do kosztów eksploatacji to muszę się nie zgodzić - zawias taki sam jak w A4, sprzęgło 870 zł w InterCarsie (tarcza, docisk, łożysko), rozrząd niecały 1000 zł (IC), oleju w skrzyni nie muszę wymieniać... bardzo pozytywnie zaskakuje mnie to auto.

14 litrów to zupełnie normalne spalanie w trasie przy dynamicznej jeździe ale porównujemy tiptronik do manuala, co jest trochę bez sensu. 10 to już powolna jazda. wszystkie spalania podaję z FISa, w rzeczywistości wychodzi 1-1,5l więcej.

te 270 km/h to licznikowe czy z rzeczywiste? tak się składa, że licznikowe 270 to rzeczywiste 250...

a 19" wyglądają na małe w tym aucie (takie minimum, jak 17 w A4) a komfortu nie traci się prawię w ogóle. do tego auta musi być 20-21" żeby to sensownie wyglądało...[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 17:51_________________________________________________

ale sceneria ! jesteś fotografem czy co? :kox: fajna furka :naughty:

nie, nie jestem fotografem ale lubię pobawić się aparatem :)

Opublikowano

ja swoją zrobiłem 5000 km w pół roku, więc to żaden przebieg. co do kosztów eksploatacji to muszę się nie zgodzić - zawias taki sam jak w A4, sprzęgło 870 zł w InterCarsie (tarcza, docisk, łożysko), rozrząd niecały 1000 zł (IC), oleju w skrzyni nie muszę wymieniać... bardzo pozytywnie zaskakuje mnie to auto.

14 litrów to zupełnie normalne spalanie w trasie przy dynamicznej jeździe ale porównujemy tiptronik do manuala, co jest trochę bez sensu. 10 to już powolna jazda. wszystkie spalania podaję z FISa, w rzeczywistości wychodzi 1-1,5l więcej.

te 270 km/h to licznikowe czy z rzeczywiste? tak się składa, że licznikowe 270 to rzeczywiste 250...

a 19" wyglądają na małe w tym aucie (takie minimum, jak 17 w A4) a komfortu nie traci się prawię w ogóle. do tego auta musi być 20-21" żeby to sensownie wyglądało...[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 17:51_________________________________________________

ale sceneria ! jesteś fotografem czy co? :kox: fajna furka :naughty:

nie, nie jestem fotografem ale lubię pobawić się aparatem :)

skad wytrzasnales ze 270 to rzeczywiste 250?? tzn ze jesli masz kaganiec na 250 to w rzeczywistosci jedziesz 230??

tzn ze wszystkie auta z blokada na 250 jezdza 230?? w takim razie i BMW 750 i Mercedes S500 oszukuje tak samo......

z jednym i drugim mialem przyjemnosc potestowac moja A8

co wiecej - kamery w samochodach poscigowych policji tez zanizaja ......

ech.....

na temat kosztow pogadamy jak nakulasz 100tys . a w IC to chyba masz znizki 50% skoro za rozrzad w S8 policzyli Tobie 1000pln, albo nie policzyles wszystkich czesci, zawias taki sam?? sprawdziles dokladnie?? wiekszosc czesci owszem takie same - ale dwa drazki inne - przy czym ceny za te dwa drazki sa chore, przy czym mowimy o czesciach firm znanych a nie krzakow jakie czesto proponuje IC (typu 4max)

popytaj tez o tarcze hamulcowe albo klocki - (ferrodo, lub ebc)

jesli mowisz o 14 litrach +1-1,5l - tzn ze rzeczywoscie pali 15,5 litra x 3.85 = 58pln za 100km - nie wiem co dla ciebie oznacza dynamiczna jazda - ale zapewniam Cie ze spalania na poziomie 20-30 litrow mieszcza sie w zakresie dynamicznej jazdy i wykorzystawania w kazdym momencie pelnej mocy silnika - (przejedz trase 300-400km za jednym rzutem dynamicznie - wtedy pogadamy o spalaniu) trasy typu poznan warszawa lub poznan zakopane przy dynamicznej jezdzie nie schodzily ponizej 20-25litrow/100km .- jedno co moge powiedziec - jazda w miescie , w korkach to zabojstwo dla tego samochodu - meczy sie strasznie i pali ogromne ilosci paliwa.

chetnie z Toba porozmawiam szczerze o kwotach poniesionych na utrzymanie tego samochodu jak pojezdzisz troszke.

rowniez chetnie sluze pomoca jesli mialbys jakies pytania dotyczace tego samochodu

PS uwazaj na wisko, i wentyl elektryczny od klimy - i nie radze krecic baczkow przy skreconych kolach - servotronic skonczy sie BARDZO szybko przy takich zabawach.

zycze bezawaryjnej jazdy - obys jak najmniej musial na to auto wydac:-)

Opublikowano

19 malo w A8! :) Takie rozsadne są te koła nic wiecej ;)

Ja tam nie wiem :D Moja pali 14 :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.