Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Punkty karne - ile macie ?


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

od dnia zdania egzaminu na prawo jazdy do dzisiaj (7 lat) ani jednego punktu karnego!

żeby nie było niedomówień: jeżdże samochodem i to dużo (np. w przeciągu roku 5 razy trasa Polska-Hiszpania)

z twoją urodą wcale się nie dziwię że nie dostałaś ani jednego karniaka :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 :( wszystko za przekroczenie prędkosci :> bywa :kwasny: ale 10 idzie do kasajci za 6 dni :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pkt za foto bez uśmiechu

jechałem 57km/h, a można było 40 km/h (choć znak stał tylko po to, by zarabiać na państwo, zero szkół, przejść dla pieszych, skrzyżowań...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje a4 jest za szybkie jak na polskie drogi

Wszystko zależy od kierownika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ma egzamin z punkty za sobą.Przekroczyłem o jeden punkcik-25.Prawie wszystkie za niewielkie wykroczenia-raz było tylko 5 w 1:przejście;prędkość;podwójna;brak świateł i pasów-śpieszyłem się na egzamin,ale dogadałem się z gliniarzem:200 zł i 9 punktów.Wszystkie zdobyłem w ciągu 7 miesięcy-taki pechowy zbieg okoliczności.Koszt mandatów to ok 500 zł.Co najlepsze zawiadomienie o punktach przyszło 24 grudnia 2005- ładny prezent :wallbash:.Tydzień później przyszło ze starostwa. Załatwiłem formalności,wykupiłem sobie 3 lekcje na placu i heja na egzamin-zdałem jako jedyny z grupy 18 osób- mając cały czas prawko w kieszeni :naughty::kox:.

I tu pytanie do Adamoo

38 pkt.prawko wczoraj oddane :slina:

dlaczego oddane? wcale nie trzeba oddawać nawet jak cię gliniarze zatrzymają i w tym momencie przekroczysz punkty a oni to sprawdzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy policja nie sprawdzała mi punktów..a oddałem bo lepiej dmuchać na zimne :gwizdanie: decyzja została wysłana w czerwcu ale mój listonosz sobie robi w ciula i odebrałem dopiero pod koniec sierpnia..wydział komunikacji wysyła wtedy info na policje, która w niedługim czasie pojawia sie w mieszkaniu..i prawko trzeba oddać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...