Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 2010 (spekulacje)


Rekomendowane odpowiedzi

na zywo napewno szczena opadnie tym ktorzy teraz mowia "brzydal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo napewno szczena opadnie tym ktorzy teraz mowia "brzydal"

Szczęka to na pewno opadnie ale w momencie czytania oficjalnego cennika nowego A8...:)

2011 Audi A8 Touchpad

All new 2011 Audi A8 Interior Design video presentation

All new 2011 Audi A8 Exterior Design video presentation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka to na pewno opadnie ale w momencie czytania oficjalnego cennika nowego A8...:)

bedzie drozsza niz dotychczas ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni zgadzam sie z kolega Tas2die4. Stylistycznie nowa A8 jest dla mnie olbrzymim zawodem. Zatracila cala lekkosc i agresje D3, a zrobila sie optycznie ciezka jak W221.

No i te upiorny ledy... Nie wiem kto w Audi wpald na koncepcje, ze cos co dobrze wyglada w dwoch modelach musi sie koniecznie znalezc w kazdym z pozostalych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez raczej rozczarowanie... jakis taki brak lekkości i zadziorności! a prototyp A7 byl swietny.... szkoda ze chyba w Ingo troche brak odwagi przy wprowadzaniu nowych modeli...

za to ładne wnętrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostane przy swoim, te durne ledy nie pasuja do a8, z przodu wyglada jak b8, tyle ze troche napompowana.. z reszta jedyne ledy jakie mi sie podobaly w Audi znajdowaly sie w s6 w dolnej partii przedniego zderzaka, wszystkie pozniej juz mi sie nie widza,bo ich po prostu za duzo wszedzie.

wnetrze ladne,choc nie moj stajl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobaja mi sie światła :)

ledy ma cała nowa gama Audi i nie tylko bo i zaczyna pojawiac sie w MB, 911, Skoda itp itd, po prostu kolejny krok naprzod, jak kiedys zenony

cena nie wiem dlaczego ma zaszokowac :mysli: wiadomo jaki to segment i jakie sa w nim ceny wiec...przeciez nie będzie kosztowało X 2 więcej lub mniej co obecny model :decayed:

czekam na wrażenia na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek mi sie podoba ...tylko te zegary jak w B8... katastrofa.... mialem "przyjemnosc" jezdzic B8 przez tydzien zrobilem 3000 km i nie moglem sie przyzwyczaic do licznika jak w scigaczu.... .. poczekam z ocena jak zobacze na zywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla potencjalnych kupców nowej A8 wygląd ma mniejsze znaczenie i za przeproszeniem mają w d*p...ledy i inne pierdoły, dla kogoś kto wydaje 500tys zl na auto liczy się prestiż i klasa, które dane auto z sobą niesie i to jest tak naprawdę ważne w klasie aut premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale najlepsze jest to ze Audi modelem a8 chce zaatakowac mercedesa S AMG jakims nowym silnikiem :>

S AMG to bedzie atakować S8 4.2 TFSI, pewnie blisko 600 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale najlepsze jest to ze Audi modelem a8 chce zaatakowac mercedesa S AMG jakims nowym silnikiem :>

S AMG to bedzie atakować S8 4.2 TFSI, pewnie blisko 600 KM

Ja gdzieś czytałem, że ma to być 4.0 TFSI i RS6 też ma stracić 2 cylindry na rzecz V8 BiTurbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...