Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limo by Kasku&Nosb:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po tym jak sprzedalem swoja ex byłem mocno zmotywowany a nawet pewny że już nigdy nie bede tak grubo rezał bo straciłem na niej wiecej jak zarobiłem w rok :)ale wieczorne rozmowy z królem kieleckich gąsek i jego przechwalanki na to jaki on nie jest cudny i bummm genialny plan sedanik w body rs początkowo tego nie widziałem ale że za madry nie jestem jakoś wiec sie zdecydowałem gdyby nie finanse pewnie bysmy mieli pierwszego na świecie a tam amerykańce nas wyprzedzili ale w sumie to i dobrze bo było jasne co trzeba zrobić,wiec kupiłem jakiegoś najtańszego w miare wyposażonego sedana.


-2008r


-navi


-klima 2 strefy


-i pare innych rzeczy jak na b8 bez szału



mody:


-body rs4


-bixy,led


-fotele sport full opcja


-lustra lift składane,pamiec,fotochrom


-felgi 20''


-heble przod 370mm,tył 330


-servotronic


-gwint AP chyba to tyle



planowane mody


-fotele,kiera podsufitka s4


-swap na 3.0T


-Quattro


wiecej nic nie planuje ale pewnie każdy tak mówi,pare zdjeć nie za dobrej jakości bo odebrałem jak było ciemno i odrazu pojechała do nosba na heble,gwint i kodowania wiec wiecej ja bedzie widział jak ja to może strzeli normalne foto.


Hp7R7-fHxhUK.JPG?v=3


Hp7R7-TetTJ4.JPG?v=3Hp7R7-EEuWnc.JPG?v=2


miszcz drugiegoplanu :)Hp7R7-6BPJxq.JPG?v=2


Opublikowano

o zesz w morde :decayed: Z tej stodoły od Nosba zawsze coś ciekawego wyjedzie

Opublikowano

cos pieknego.lampy ze swiatlowodami 2012 rok podchodza bez problemu do tych wczesniejszych ledowanych?

Opublikowano

mega furacz :D :D

Opublikowano

ladnie :)

Opublikowano
  • Autor

cos pieknego.lampy ze swiatlowodami 2012 rok podchodza bez problemu do tych wczesniejszych ledowanych?

podchodza,tylko trzeba kodowac

Opublikowano

Ładnie wyszło

Opublikowano

Fajna fajna :)

Opublikowano

Ty chyba po prostu kochasz ten kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kocham nie kocham niebieski mi najbardziej podchodzi miałem robic biala ale by była taka sama jak ich wiec odpuściłem.co do lifta to nawet uwagi na to nie zwracałem jak pisałem fundusze sie kończą a żyjemy w takim Kraju a nie innym a ja jakos kokosów nie zarabiam,ale bedzie i lift bo pani Mikołajową powiedziała ze kupi światła do mieszkania pewnie przez nosba haha

Opublikowano

To jest choroba :kox: Graty fury :decayed:

Opublikowano

żyjemy w takim Kraju a nie innym

Sekcja na zamowienie robiona, jeszcze marudzi :facepalm::grin:

A tak powaznie- Good Job :slina:

Opublikowano

Gratuluje auta! Piękne! Mi chodzi po głowie cos podobnego tylko kombi :)

Opublikowano

mega projekt! pieknie! :kox:

Opublikowano

kozak , fajnie ze tył rs a nie jak większość pospolita s :)

Opublikowano

RS a pod maską dwa litry klekota :grin:

Autko fajne kolorek w pytę :)

Owocnych modów

Opublikowano

auto mega , zrob jeszcze tyl i bedzie :kox: pozdrawiam!

Opublikowano

Fajnie wygląda graty. A mnie się podoba Żuk z trzeciego planu.

Opublikowano

:slina::thumbup1::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.