Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podoba mi się ten avant:) Jednak zderzak sline daje radę :wink:

Możesz podeslac link albo nazwe sprzedajacego na priv do tych listw s4 bo całkiem nieźle to wyglada?

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem w tamtym tygodniu zestaw naprawczy włącznika świateł. Wygląda dobrze.. wnętrze zaczyna wyglądać jak z salonu hehe:D

2iv0c5l.jpg30kdstw.jpg15d2o92.jpg

Opublikowano

Z salonu to będzie jak ci jeszcze parę linków wyślę heh czaki daj mu na zimnym on ci powie czy jesteś z naszego klubu hah

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Miesiąc maj można uznać za dobrze wykorzystany. Wpadło parę gratów które jak zwykle nie były planowane, na koniec dopadła jeszcze gorączka zakupoholika i o to efekty :D

Za dobrą kasę wpadły:

- Fotele pół skóry S-line z tkaniną speed od B7 :banan: :banan:

- Czarny sufit z B7 :dance::dance2:

- wymiana plastików wnętrza na plastiki z B7 w lepszym stanie :dance2:

- boczki drzwi z tkanina speed pod 4 elektrykę reszta gratów się kompletuje :cool:

- a że nie mogłem się powstrzymać i brakowało mi do wnętrza S-line tylko progów to i wpadły progi S-liny z B6 :dance: :dance: :dance2::a4fan:

52dif5.jpg

e8kgti.jpg

125q1pd.jpgvg66tz.jpg

:decayed: Listewki :decayed:

2m366oh.jpg

fux2x2.jpg

4t3vx1.jpg

Sory za foty..jak dorwę dobry aparat to porobię lepsze :P

W przyszłym tygodniu wpadną nowe opony 225/40 i czarne relingi. .Taki mały projekt Shadow line :decayed:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Grubo :D
Ładna czarnula :)

Opublikowano

Łooooo Panie :kox: Malyna :thumbup:

Wszystko to czego brakuje u mnie, powiedz lepiej gdzie parkujesz nocą :decayed: przygarną by trochę tych kropek :grin:

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Świetne mody! :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja..nowe opony już założone.. relingi kupione tylko teraz nie wiem czy zakładać czy zostawić chrom..

Parę fotek też ustrzeliłem :D

2zp85yr.jpg8zqmw5.jpg2a7ww29.jpg29fuo77.jpg24oq2gw.jpg14xl5hv.jpg2zr0sjs.jpgjjoc2u.jpg5zgr3m.jpg3163tb4.jpg10r7iwl.jpg

Opublikowano

Avancik w s-line to jest to, tak patrzę na tą furke i coraz bardziej zaczynam myśleć o zakupie kombiaczka - starzeje się chyba ;) he he

Opublikowano

Lampy dymek i będzie miodek :)

Opublikowano

super autko :)

Opublikowano

super furka masz może gdzieś namiary na tą lotkę klapy ?

Opublikowano
  • Autor

Mam ale na drugi raz bym ją sobie odpuścił i szukał gdzie indziej.. :P Więc nie wiem czy chcesz namiar:P

Opublikowano

acha czyli jakość jednak nie taka fajna :)

Opublikowano
  • Autor

Myślę że drugi raz bym nie zaryzykował ale póki co się trzyma.. :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj zgubiłem jedną z końcówek wydechu :/ Miałem już dawno je spawnąć bo te opaski to nie pewna sprawa no i masz jadę i gdzieś sie zerwała..pytanie do was co robić, czy do kupic drugą tego samego wzoru czy może w ogóle wrzucić nowy komplet o innym wzorze rozmiarze .

Obecnie miałem ulterki 100mm ,foty na pierwszej stronie. Dzięki za opinie i sugestie.

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Myślę że drugi raz bym nie zaryzykował ale póki co się trzyma.. :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj zgubiłem jedną z końcówek wydechu :/ Miałem już dawno je spawnąć bo te opaski to nie pewna sprawa no i masz jadę i gdzieś sie zerwała..pytanie do was co robić, czy do kupic drugą tego samego wzoru czy może w ogóle wrzucić nowy komplet o innym wzorze rozmiarze .

Obecnie miałem ulterki 100mm ,foty na pierwszej stronie. Dzięki za opinie i sugestie.

Opublikowano
  • Autor

dawajcie jakieś propozycje bo auto nie wygląda teraz bez końcówek :/

Opublikowano

dawajcie jakieś propozycje bo auto nie wygląda teraz bez końcówek :/

Piękna sztuka , blizniaczka mojej jednak tylko kolorem i zewn. s linem

Opublikowano

Ja bym dał ścięte Ultery na Twoim miejscu

Opublikowano
  • Autor

Myślałem szukałem i wybór padł na BuZzery ZZ91X 90mm ścięte wyglądające identycznie jak N1-90RS Ultera..cena trochę lepsza i zostało 40 zeta na coś..i myślę nad folia i zmianą koloru dekorów..coś a'la carbon 4D, 5D

http://allegro.pl/folia-carbon-5d-polysk-fiber-calr-okleina-nowosc-i5331896301.html

lub

http://allegro.pl/folia-moro-kamuflaz-okleina-152x50-super-efekt-i5060027970.html

do tego by taka kiera pasowała :D

20p204x.jpg

Dużo jest teraz wzorów chodź nie powiem że szczotkowane alu narazie najbardziej przypadło mi do gustu które mam.

Macie jakieś inne propozycje to pisać.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.