Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten avant:) Jednak zderzak sline daje radę :wink:

Możesz podeslac link albo nazwe sprzedajacego na priv do tych listw s4 bo całkiem nieźle to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w tamtym tygodniu zestaw naprawczy włącznika świateł. Wygląda dobrze.. wnętrze zaczyna wyglądać jak z salonu hehe:D

2iv0c5l.jpg30kdstw.jpg15d2o92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z salonu to będzie jak ci jeszcze parę linków wyślę heh czaki daj mu na zimnym on ci powie czy jesteś z naszego klubu hah

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc maj można uznać za dobrze wykorzystany. Wpadło parę gratów które jak zwykle nie były planowane, na koniec dopadła jeszcze gorączka zakupoholika i o to efekty :D

Za dobrą kasę wpadły:

- Fotele pół skóry S-line z tkaniną speed od B7 :banan: :banan:

- Czarny sufit z B7 :dance::dance2:

- wymiana plastików wnętrza na plastiki z B7 w lepszym stanie :dance2:

- boczki drzwi z tkanina speed pod 4 elektrykę reszta gratów się kompletuje :cool:

- a że nie mogłem się powstrzymać i brakowało mi do wnętrza S-line tylko progów to i wpadły progi S-liny z B6 :dance: :dance: :dance2::a4fan:

52dif5.jpg

e8kgti.jpg

125q1pd.jpgvg66tz.jpg

:decayed: Listewki :decayed:

2m366oh.jpg

fux2x2.jpg

4t3vx1.jpg

Sory za foty..jak dorwę dobry aparat to porobię lepsze :P

W przyszłym tygodniu wpadną nowe opony 225/40 i czarne relingi. .Taki mały projekt Shadow line :decayed:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo Panie :kox: Malyna :thumbup:

Wszystko to czego brakuje u mnie, powiedz lepiej gdzie parkujesz nocą :decayed: przygarną by trochę tych kropek :grin:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja..nowe opony już założone.. relingi kupione tylko teraz nie wiem czy zakładać czy zostawić chrom..

Parę fotek też ustrzeliłem :D

2zp85yr.jpg8zqmw5.jpg2a7ww29.jpg29fuo77.jpg24oq2gw.jpg14xl5hv.jpg2zr0sjs.jpgjjoc2u.jpg5zgr3m.jpg3163tb4.jpg10r7iwl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avancik w s-line to jest to, tak patrzę na tą furke i coraz bardziej zaczynam myśleć o zakupie kombiaczka - starzeje się chyba ;) he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ale na drugi raz bym ją sobie odpuścił i szukał gdzie indziej.. :P Więc nie wiem czy chcesz namiar:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że drugi raz bym nie zaryzykował ale póki co się trzyma.. :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj zgubiłem jedną z końcówek wydechu :/ Miałem już dawno je spawnąć bo te opaski to nie pewna sprawa no i masz jadę i gdzieś sie zerwała..pytanie do was co robić, czy do kupic drugą tego samego wzoru czy może w ogóle wrzucić nowy komplet o innym wzorze rozmiarze .

Obecnie miałem ulterki 100mm ,foty na pierwszej stronie. Dzięki za opinie i sugestie.

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że drugi raz bym nie zaryzykował ale póki co się trzyma.. :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj zgubiłem jedną z końcówek wydechu :/ Miałem już dawno je spawnąć bo te opaski to nie pewna sprawa no i masz jadę i gdzieś sie zerwała..pytanie do was co robić, czy do kupic drugą tego samego wzoru czy może w ogóle wrzucić nowy komplet o innym wzorze rozmiarze .

Obecnie miałem ulterki 100mm ,foty na pierwszej stronie. Dzięki za opinie i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawajcie jakieś propozycje bo auto nie wygląda teraz bez końcówek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawajcie jakieś propozycje bo auto nie wygląda teraz bez końcówek :/

Piękna sztuka , blizniaczka mojej jednak tylko kolorem i zewn. s linem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał ścięte Ultery na Twoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem szukałem i wybór padł na BuZzery ZZ91X 90mm ścięte wyglądające identycznie jak N1-90RS Ultera..cena trochę lepsza i zostało 40 zeta na coś..i myślę nad folia i zmianą koloru dekorów..coś a'la carbon 4D, 5D

http://allegro.pl/folia-carbon-5d-polysk-fiber-calr-okleina-nowosc-i5331896301.html

lub

http://allegro.pl/folia-moro-kamuflaz-okleina-152x50-super-efekt-i5060027970.html

do tego by taka kiera pasowała :D

20p204x.jpg

Dużo jest teraz wzorów chodź nie powiem że szczotkowane alu narazie najbardziej przypadło mi do gustu które mam.

Macie jakieś inne propozycje to pisać.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...