Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz rację ale po prawej musisz mieć wyjście na zawór DV i tu są schody ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jak wkoncu podlaczyc ten intercooler z b5 w ktory waz wpiac zawor dv ? W gorny co idzie z turbo do ic czy dolny czyli polaczenie ic i pas przedni ? 

Opublikowano

W dolny.
W oryginalną rurę, tylko ja ją przeciąłem i potem połączyłem kawałkiem rury nierdzewne.
Po prostu trzeba ją jakby obrócić, aby jeden koniec pasował do IC a drugi do pasa

Opublikowano

Zdjęcia nie mojego autorstwa, ale można podpatrzeć jak wygląda zestaw IC z B5 2,5TDI do 1.8T.

5ee17cb74df3c62366bb40a8834529c5.jpg

9d703ce0932ee7847265a7721415dbae.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czym przedłużyć rurkę od filtra powietrza do pompy sai . Wszystko juz mam lecz brakuje mi tylko rurki ktora idzie z filtra powietrza. 

Opublikowano

Panowie czy te dwa kolanka zaznaczone na fotce trzeba kupić nowe czy idzie to zaadoptować z ori węży od BFB?

 

9d703ce0932ee7847265a7721415dbae.jpg

Opublikowano

Panowie,szukam rzetelnej i uczciwej osoby która skompletuje mi drugi kompletny ic do zamontowania do Bfb . Ze wszystkim się dogadamy jeśli chodzi o $$ 

Proszę o PW. 

Edytowane przez Dominik93

Opublikowano

Wezyk od DV trzeba przedłużyć, czy zostaje ? Jesli tak jaka jest średnica wewnetrzna tego węzyka ? 

Opublikowano

Pytanie,

Drugi IC czy to z tdi czy z BEXa miesci sie bez problemu jesli są spryski od ksenonów?

Potwierdzenie czy to są wszystkie graty potrzebne do montażu 2giego IC.

  • LEWY IC od 2.5tdi B5 + czujnik do zaslepienia otworu +uchwyt tego IC
  • Kierownica powietrza prawa od B6?
  • 2x kolano 90 stopni, jaka srednica kolana?
  • rura między pasem przednim a IC 51mm (ta rura łączy 2 ic tak? jaka dlugosc tej rury?)
  • rura między IC a turbo (pasuje od BEXa? czy można dosztukować jakoś za pomoca kolanek?)
  • Przewód do DV? (jaka średnica tego przewodu i jaka długość?)
  • opaski mocujące

Pamiętacie jaka jest średnica przewodów od podciśnien? Od razu za jednym zamachem wymienie, żeby jakiejś nieszczelności nie było.

Edytowane przez volvo132

Opublikowano

Również interesuje mnie jakiej srednicy jest wezyk od dv .

Opublikowano

Fajnie było jakby ktoś z tym z b5 zrobił DIY. Mam graty i rok się do tego zabieram :facepalm:

Opublikowano

Również interesuje mnie jakiej srednicy jest wezyk od dv .

Opublikowano

Wąż na DV wewnętrzne wymiary to 24mm

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chodzi mi o wezyk podcisnienia który muszę wymienić przy montażu drugiego ic bo ten chyba będzie za krótki.

Opublikowano

kup metr 4-5mm i będzie ok :) w razie W 1 metr 6mm tam nie ma większej średnicy

polecam uważać na DV, króciec od dvki  pękł 2 razy jak zmieniałem wężyk ;/

Edytowane przez Klawisz-84

Opublikowano

Pany da ktoś nr tej zaślepki w bloku po usunięciu SAI. Kupi się w zwykłym sklepie?

Opublikowano
26 minut temu, grubcio1980 napisał:

Pany da ktoś nr tej zaślepki w bloku po usunięciu SAI. Kupi się w zwykłym sklepie?

Na allegro jest coś takiego:

http://allegro.pl/zaslepka-sai-combi-valve-1-8-t-vw-audi-skoda-seat-i5472882859.html#thumb/2

A fabrycznie w wersjach bez SAI to były wogóle montowane zaślepki i występuje taka jako część OE? Coś mi się kojarzy, że głowica w tym miejscu nie ma wyjścia, a w zasadzie wejścia na SAI i wtedy fabrycznie zaślepka nie występuje(np AJL).

 

 

Edytowane przez PawelEn

Opublikowano
5 godzin temu, grubcio1980 napisał:

Pany da ktoś nr tej zaślepki w bloku po usunięciu SAI. Kupi się w zwykłym sklepie?

nie ma czekgoś takiego jak zaślepka oem na sai :D bierzesz kawałek blachy nierdzewnej, jak kupiłem płaskownik 10x6 i wyciąłem szlifierką kształt zaślepki na wzór sai :) + 2 otwory i po sprawie.

Opublikowano
5 godzin temu, PawelEn napisał:

Na allegro jest coś takiego:

http://allegro.pl/zaslepka-sai-combi-valve-1-8-t-vw-audi-skoda-seat-i5472882859.html#thumb/2

A fabrycznie w wersjach bez SAI to były wogóle montowane zaślepki i występuje taka jako część OE? Coś mi się kojarzy, że głowica w tym miejscu nie ma wyjścia, a w zasadzie wejścia na SAI i wtedy fabrycznie zaślepka nie występuje(np AJL).

 

 

to coś jest do d*py. powinna być płaska powierzchnia i kupujesz ori uszczelkę metalową za 5zł mnie koszt wyniósł łącznie 10zł ;P

Opublikowano

Taka prośba:

chciałbym zostawić pompę SAI a nie mogę znaleźć w necie oryginalnego mocowania do BEXA - w jakiej pozycji jest ona zamocowana do bloku. Wydaje mi się na podstawie znalezionych zdjęć, że jest zamocowana tak, że wałek pompy jest równoległy do wału ale nie wiem w którym kierunku jest "grubszy" koniec i jak jest obrócona w osi. Najpewniej przerobię uchwyt od swojego BFB.

Proszę o namiar na foto lub opis

keczu

Edytowane przez keczu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.