Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W DT (20 km od Tarnowa) jest zaklad gdzie zmieniaja szybko koleczka.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja moje alu, wrzucam do bagaznika.......i 10km przed Tarnowem zmienie.... :polew:

Haha dobre;] Nie no ja jeszcze mam letnie ale do 24 niebardzo wyrobie ;/ Musze kupic opony zimowe ale mam maly problem bo mam prawie nowe opony uniwersalne continental 205/65/15 rozmiar i sie zastanawiam czy kupic 2 zimowki 205 czy 195 bo 4 to troche duzy wydatek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zmienić oponki na zimówki, czytalem na wp ze zasypalo Niemcy i Austrie i leci do nas:)

A tak na marginesie, jakie to oponki uniwersalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zmienić oponki na zimówki, czytalem na wp ze zasypalo Niemcy i Austrie i leci do nas:)

A tak na marginesie, jakie to oponki uniwersalne?

Tzn. o co ci dokladnie chodzi ? o model ? nie pamietam ..

nie, nie o model, tylko o to czy w ogole sa opony tzw. uniwersalne? bo letnie i zimowe robione sa zupelnie inaczej i z innej gumy, dlatego zastanawiam sie czy mozna osiągnąć az taki kompromis zeby byly letnio-zimowe. Dla przykładu, letnie z wysokim indeksem predkości słabiej trzymają przyczepność juz od +10 w dół, a znowu zimówki szybciej sie zuzywaja w tem np. +15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zmienić oponki na zimówki, czytalem na wp ze zasypalo Niemcy i Austrie i leci do nas:)

A tak na marginesie, jakie to oponki uniwersalne?

Tzn. o co ci dokladnie chodzi ? o model ? nie pamietam ..

nie, nie o model, tylko o to czy w ogole sa opony tzw. uniwersalne? bo letnie i zimowe robione sa zupelnie inaczej i z innej gumy, dlatego zastanawiam sie czy mozna osiągnąć az taki kompromis zeby byly letnio-zimowe. Dla przykładu, letnie z wysokim indeksem predkości nie trzymają drogi juz od +10 w dół, a znowu zimówki szybciej sie zuzywaja w tem np. +15 stopni.

No wiem do d*py sie na nich w zimie jezdzi dlatego musze zmienc ;/ a opony mozna komus sprzedac na lato albo ja spalic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zmienić oponki na zimówki, czytalem na wp ze zasypalo Niemcy i Austrie i leci do nas:)

A tak na marginesie, jakie to oponki uniwersalne?

Tzn. o co ci dokladnie chodzi ? o model ? nie pamietam ..

nie, nie o model, tylko o to czy w ogole sa opony tzw. uniwersalne? bo letnie i zimowe robione sa zupelnie inaczej i z innej gumy, dlatego zastanawiam sie czy mozna osiągnąć az taki kompromis zeby byly letnio-zimowe. Dla przykładu, letnie z wysokim indeksem predkości nie trzymają drogi juz od +10 w dół, a znowu zimówki szybciej sie zuzywaja w tem np. +15 stopni.

No wiem do d*py sie na nich w zimie jezdzi dlatego musze zmienc ;/ a opony mozna komus sprzedac na lato albo ja spalic :D

ee no spalić szkoda, zawsze lepiej sprzedac i pare groszy zostanie w kieszeni, chocby na paliwko ;-)

Korzystales może z tego Hoteliku co Ci poleciłem czy moze znalazles cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mu pewno o opony WIELOSEZONOWE :D (jeździsz czy sypie śnieg czy świeci slonce :P)

A co do zimy to Ona już nadchodzi wczoraj obruciłem Tarnów i z powrotem (około 45km bo jeszcze sie po mieście pokręciłem) i auta nie poznałem przodu wogóle nie było widać, biała ściana... Za to dziś rano jak to wszystko puściło w garażu to sie chwyciłem za głowę bo cały zderzak i maska w piachu i błocie...

Nie wiecie czy czasami drogowcy już wyjechali z całym asortymentem wczorajszej nocy... hehe :P

A i takie pytanie poza tematem... nie wiecie kto ma do sprzedania takie ALU ??

alulr2.th.jpg alu2is5.th.jpg alu3bx7.th.jpg

Mogą być bez opon... A jak by były z oponami to tylko letnimi... :P

R15 niema innej opcji :|

I po prosze o opinie które z tych 3 najlepiej by sie prezentowało na Bordowej :a4fan: po lifcie... 96r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą felge na środkowym zdjęciu to ja teraz mam, na wiosne planuje zmienic na większe także byly by do sprzedania z oponami Michelin, ale to 16' a Ty chcesz 15' z tego co napisales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. w sumie takie R16 nie były by złe... :) a tak z ciekawości jak szerokie gumy tam masz ??

Bo wizualnie mi sie podobają...

Przy tych felgach mam 205/55/ czyli chyba standard jak na 16'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. w sumie takie R16 nie były by złe... :) a tak z ciekawości jak szerokie gumy tam masz ??

Bo wizualnie mi sie podobają...

Przy tych felgach mam 205/55/ czyli chyba standard jak na 16'.

Oooo.. no to było by elegancko...:) bo jakieś ekstremalnie szerokie 235 nie wchodzą w gre hehe :D Pogadamy na spociku jeszcze hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. w sumie takie R16 nie były by złe... :) a tak z ciekawości jak szerokie gumy tam masz ??

Bo wizualnie mi sie podobają...

Przy tych felgach mam 205/55/ czyli chyba standard jak na 16'.

Oooo.. no to było by elegancko...:) bo jakieś ekstremalnie szerokie 235 nie wchodzą w gre hehe :D Pogadamy na spociku jeszcze hehe :D

nie no 235 to za szerokie jak na 16', bardziej taka szerokosc to do 17' a na spociku to ja bede na stalowych 15, jak większośc chyba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq bylem w tym hotelu ale akurat byly tylko pokoje za 114zl . Wiec odpuscilem i pojechalem do domu hehe . Ale w ten weekend juz zostaje napewno ii najprawdopodobniej w hotelu " u Kroczka " - 80 albo 90zl ale za to bardzo przyjemnie czysto elegancko. A w tym na rogu tak jak mowles jesopcja za 74zl ze sniadaniem ale wydaje mi sie tam jakos tak ....niezbyt ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...