Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ze sie tak wetne w temacik opon, a co z spotem ? Wiadomo juz wszytsko ? Przynaje sie nie chce mi sie czytać kilku stron w tył wiec moze ktoś stresci co i jak ? Wrzuci do Nas czyli do Spocików Krakowskich by wszyscy wiedzieli co i jak

pozdrowionka :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie 15 jak na pierwszej fotce do sprzedania, to nikt nie chciał :tongue4:

teraz zagosciły zimówki na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk, TTom3k.......

no wlasnie...co z ta miejascowka.......?

Trzeba konkretne miejsce w koncu wybrac.......

Spot juz tuz...tuz....a miejsca nie ma...

Oj slabo sie staracie.......

Bo jak narazie to wiadomo tylko, ze 24 Listopad godz 15......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i moj przyjazd do was stanol pod znakiem zapytania....Bo to sa andrzejki o ile sie nie myle a moja kobita krzyczy ze spoty wazniejsze itp...jak to kobiety :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i moj przyjazd do was stanol pod znakiem zapytania....Bo to sa andrzejki o ile sie nie myle a moja kobita krzyczy ze spoty wazniejsze itp...jak to kobiety :kox:

Bierz kobiete na spot a pozniej wieczorkiem wyskoczycie sobie na jakies balety i obnie strony bedą zadowolone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i moj przyjazd do was stanol pod znakiem zapytania....Bo to sa andrzejki o ile sie nie myle a moja kobita krzyczy ze spoty wazniejsze itp...jak to kobiety :kox:

Tukan 2000 Andzejki...ta sa tydzien pozniej czyli 30 a nie 24.... ;)

Ale Slaweq ma racje...zabierz kobiete ze soba.....i przyjezdzajcie na spota.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscowki to zostaje Pod Debem. Moge ewentualnie podjechac tam i spytac czy nie ma w tym czasie tam jakiejs imprezy(zeby nie byl zajety parking i zebysmy tam mogli ewentualnie wpasc)

Nie pytaj, bo pogonią. A tak, zawsze możecie powiedzieć, ze jesteście kolumna przejazdem i zaraz sie zbieracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscowki to zostaje Pod Debem. Moge ewentualnie podjechac tam i spytac czy nie ma w tym czasie tam jakiejs imprezy(zeby nie byl zajety parking i zebysmy tam mogli ewentualnie wpasc)

Nie pytaj, bo pogonią. A tak, zawsze możecie powiedzieć, ze jesteście kolumna przejazdem i zaraz sie zbieracie.

Wsumie tak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscowki to zostaje Pod Debem. Moge ewentualnie podjechac tam i spytac czy nie ma w tym czasie tam jakiejs imprezy(zeby nie byl zajety parking i zebysmy tam mogli ewentualnie wpasc)

Nie pytaj, bo pogonią. A tak, zawsze możecie powiedzieć, ze jesteście kolumna przejazdem i zaraz sie zbieracie.

Wsumie tak ..

W sumie to mozna i zapytac, chwile postoimy na zewnatrz a pewnie wejdziemy do srodka pogadac... kazdy by cos zamowil, nawet kawe czy herbate a moze cos na ząb... jak tyle osob by mu cos kupiło to raczej fochów nie powinien pokazywac, damy mu zarobić wkoncu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

W sumie to mozna i zapytac, chwile postoimy na zewnatrz a pewnie wejdziemy do srodka pogadac... kazdy by cos zamowil, nawet kawe czy herbate a moze cos na ząb... jak tyle osob by mu cos kupiło to raczej fochów nie powinien pokazywac, damy mu zarobić wkoncu :)

Noooo... każdy restaurator będzie zachwycony, jak mu 20-sto osobowa banda wpadnie do wycyckanego lokalu, zrobi zamieszanie, bo przecież stoliki trzeba będzie poprzestawiać, papier w WC założyć itp.

A potem ta zarąbista grupa zamówi po herbacie :polew:

Troche ironizuję, ale myślę, ze zapytanie nie jest do niczego potrzebne (wrecz może spowodować u nich focha). Podjedziecie, postoicie, wejdziecie albo nie, trzaśniecie po herbacie, albo mineralnej na 3 osoby i ... tyle - nie zdążą sie przygotować.

A jak Was od razu pogonią, to pojedziecie pod Taurusa, a tam od nowa itd itd - jest w Tarnowie parę miejsc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec zostaje pod Debem.... :th:

Tylko wieksza czesc bedzie przyjezdnych.....

Dajcie jakies namiary...jak tam dojechac......

A jakby ktos jakos mapke zapodal........to juz wogole by bylo...... :thumbup:

Bo nie wszyscy wiedza ale ja to czasem zabladzic lubie..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktos jakos mapke zapodal........to juz wogole by bylo...... :thumbup:

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/dojazd.php?sID=0f916e909968a7abf7bd7e798f342696

Jadąc od Kielc - kierujecie się na Rzeszów

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec zostaje pod Debem.... :th:

Tylko wieksza czesc bedzie przyjezdnych.....

Dajcie jakies namiary...jak tam dojechac......

A jakby ktos jakos mapke zapodal........to juz wogole by bylo...... :thumbup:

Bo nie wszyscy wiedza ale ja to czasem zabladzic lubie..... :D

Angel w razie gdybyś zabładziła to wyjade po Ciebie... :> My z Rzeszowa trafimy tam raczej bez problemu, bo ktoś pisał ze "Pod Debem" jest w okolicy obwodnicy Tarnowskiej, wiec to "po drodze" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel w razie gdybyś zabładziła to wyjade po Ciebie... cheesy My z Rzeszowa trafimy tam raczej bez problemu, bo ktoś pisał ze "Pod Debem" jest w okolicy obwodnicy Tarnowskiej, wiec to "po drodze" grin

No prosze..jaki dobry kolega......

Slaweq jak cos to bede pamietac..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego. Pinczowa... :naughty:

Ale z tym bladzeniem to taki maly zarcik byl......

Ja lece z Wawy...zachaczam po drodze o Kielce...zbieram chlopakow i lecimy do was cala grupa...

Takze mam nadzieje, ze cala grupa sie nie zgubimy...... :D

Ale jak cos to mozemy sie gdzies umowic, to dolaczycie do nas..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...