Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety wcale to nie ejst takie smeiszne...

nie wiem skąd.. ale mnie uczyli że jak się ma za dużo nudy to się curfa wymyśla niedorzeczne pomysły....

a druga sprawa nawet jak vw w kazdym aucie nie spełnia norm to i tak my za to płacimy.. :(

Opublikowano

No i VW spieprzył to, o co tyle lat walczył, czyli renomę.

Po świetnych modelach jak B3/B4 i C3/C4, rewelacyjnych silnikach 2.5 TDI (R5) i 1.9TDI, jakoś upiekło się VAGowi z 2.0 TDI i żłopaniem oleju w 2.0 benzyna. Teraz im się nie upiecze i znowu VW będzie musiał walczyć jakością.

Opublikowano

No i VW spieprzył to, o co tyle lat walczył, czyli renomę.

Po świetnych modelach jak B3/B4 i C3/C4, rewelacyjnych silnikach 2.5 TDI (R5) i 1.9TDI, jakoś upiekło się VAGowi z 2.0 TDI i żłopaniem oleju w 2.0 benzyna. Teraz im się nie upiecze i znowu VW będzie musiał walczyć jakością.

Nic nie bedzie musial. Za pol roku nawet wzmianki w gazetach nie bedzie.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

W USA dali właściciolom wszystkich zainfekowanych jednostek po $1000 i 3 lata assistance free. Całkiem, całkiem.

Opublikowano

A w polsce dasz im 1000zl za poprawki ,apozniej bedziesz uzeral sie z usterkami 3 miesiace bo ktos spartoli robote ,tak dla kontrastu ,zeby zylo sie lepiej ,

Edytowane przez szakal222

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

do konca to nie rozumiem was...

VW oszukiwal urzedy zebysmy mieli wiecej mocy za mniej podatku, i caly swiat czuje sie pokrzywdzony....

Opublikowano

do konca to nie rozumiem was...

VW oszukiwal urzedy zebysmy mieli wiecej mocy za mniej podatku, i caly swiat czuje sie pokrzywdzony....

A o tlenkach azotu, clue programu słyszałeś? Przecież urzędasy tych norm nie wymyślają VW na złość.

Opublikowano

Juz widac ze wszystko rozchodzi sie po kosciach, krzywdy im nie zrobia, odpala komu trzeba dzialke, zasponsoruja pare pingwinow na Antarktydzie i bedzie luz.

Opublikowano

No to bylo wiadome ,

Opublikowano

do konca to nie rozumiem was...

VW oszukiwal urzedy zebysmy mieli wiecej mocy za mniej podatku, i caly swiat czuje sie pokrzywdzony....

Taaa jasne dla naszego dobra oszukiwal...

be ze dura bez obrazy :):hi:

Juz widac ze wszystko rozchodzi sie po kosciach, krzywdy im nie zrobia, odpala komu trzeba dzialke, zasponsoruja pare pingwinow na Antarktydzie i bedzie luz.

no przecież że to całkiem inna rozgrywka jest :wink:

Opublikowano

Prawdopodobnie zmienia przepływ powietrza co skutkuje mniejszym odczytem z przeplywki i mniejsza dawką.

Opublikowano

dołożą rurkę (którą chińczyk zrobi za 0,05 dolara :decayed: ) a właściciel wyjmie ją po opuszczeniu ASO :grin:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

moim zdaniem bedzie juz cisza.zadnych akcji serwisowych ,zadnych bonusow. byla burza-> nie ma burzy.i tak juz zostanie:) z reszta to normalne w naszym kraju

Opublikowano

Prawdopodobnie zmienia przepływ powietrza co skutkuje mniejszym odczytem z przeplywki i mniejsza dawką.

Musi to jednak robić coś więcej, bo zmniejszenie odczytu i mniejsza dawkę można zrealizować programem który też jest wgrywany razem z montażem krateczki

Opublikowano

Przed chwilą w TVN Turbo o tym mówili - podobno 1.6 i 2.0 mają tak poprawiać :) - ta dodatkowa kratka powoduje bardziej dokładnie mierzenie masy przepływu powietrza + zmiana softu i ma być ekologiczny :)

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

szwaby wymyślili :grin:

Opublikowano

A mówią że Polak to cwaniak :D .

Opublikowano

Trzeba jechać na hamownię przed i po wizycie w aso. Smierdzi mi tu spadkiem mocy silnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.