Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

ja bralem 20m, 6mm tez wejdzie ale ciezko szlo pod koniec przeciagania i moze sie urwac

Durex do środka i jazda

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 241,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 24.09.2023 o 18:09, Mukade93 napisał(a):

ja bralem 20m, 6mm tez wejdzie ale ciezko szlo pod koniec przeciagania i moze sie urwac

w jaki sposób się to montuje??

Opublikowano
39 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

w jaki sposób się to montuje??

ja uzylem pilota do kabli zeby to przeciagnac, duzo mydla i bawic sie bo wbrew pozorom idzie ciezko
image.thumb.png.022c6073721dc04125d1bb2ec3c1d7ad.png

Opublikowano
16 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

ja uzylem pilota do kabli zeby to przeciagnac, duzo mydla i bawic sie bo wbrew pozorom idzie ciezko
image.thumb.png.022c6073721dc04125d1bb2ec3c1d7ad.png

tzn. wkłada się to w już istniejącą uszczelkę?? Faktycznie to sporo pomaga w likwidacji szumów??

Opublikowano
Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

tzn. wkłada się to w już istniejącą uszczelkę?? Faktycznie to sporo pomaga w likwidacji szumów??

Tak do uszczelki, do tej części która styka się z uszczelką drzwi. 

No u kolegi w B7 jest ciszej, dodatkowo bardziej premium zamykają się drzwi. Jak w klasie A6 a nie A4 :)

Jak włożę to zdam osobiste odczucia z długotrwałego korzystania. 

Opublikowano

ja mam wlozone i od strony drzwi i od karoseri, dla mnie roznica przepasc

Opublikowano
5 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

ja mam wlozone i od strony drzwi i od karoseri, dla mnie roznica przepasc

To ile metrów kupiłeś? 4 czy 2 drzwi? Bo tak liczę że 20m to wystarczy na 4 uszczelki a nie 8

Opublikowano

Łącznie to brałem 40 bo Tera kupiłem 20 i rok temu 20, na drzwi około 4 schodziło na 1 uszczelke i reszta mi została na klapę bagaznika, 

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano

Nie ma później problemu z montażem uszczelek ? Bo też się przymierzam 

Opublikowano
55 minut temu, Mukade93 napisał(a):

Łącznie to brałem 40 bo Tera kupiłem 20 i rok temu 20, na drzwi około 4 schodziło na 1 uszczelke i reszta mi została na klapę bagaznika, 

Teraz to by się zgadzało. Ja mam 20m i myślę czy zrobić sam przód obie uszczelki czy wszystkie 4 w nadwoziu. W sumie ja z tyłu nie jeżdżę ?

Opublikowano
22 godziny temu, Ivanek napisał(a):

Tak do uszczelki, do tej części która styka się z uszczelką drzwi. 

No u kolegi w B7 jest ciszej, dodatkowo bardziej premium zamykają się drzwi. Jak w klasie A6 a nie A4 :)

Jak włożę to zdam osobiste odczucia z długotrwałego korzystania. 

to czekam z niecierpliwością na relację.?

Opublikowano
17 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

to czekam z niecierpliwością na relację.?

Dziś chociaż przód spróbuję 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jagoda w dniu wczorajszym dostała na parkingu buziaka od mercedesa S-klasy. Dobrze, że byłem akurat przy aucie, bo Pani nawet nie poczuła i zaczęła odjeżdzać  ?

Przerysowany zderzak więc szkoda nie wielka.

20231023_150904.jpg

Opublikowano
15 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Jagoda w dniu wczorajszym dostała na parkingu buziaka od mercedesa S-klasy. Dobrze, że byłem akurat przy aucie, bo Pani nawet nie poczuła i zaczęła odjeżdzać  ?

Przerysowany zderzak więc szkoda nie wielka.

20231023_150904.jpg

miałeś "szczęście" - ja niestety sprawcy nie znalazłam :facepalm:

Opublikowano

Też już 2 razy miałem takie zdarzenie. Wiem jak to jest.

Opublikowano
W dniu 25.10.2023 o 08:55, Muskel1 napisał(a):

Też już 2 razy miałem takie zdarzenie. Wiem jak to jest.

Kamera w aucie jest na wszelki wypadek. 

Warta zaproponowała 2500zl ale odrzuciłem.

Opublikowano

Jagodę można pochwalić cała w fabrycznym lakierze bez grama rdzy.

 

20231031_165052.thumb.jpg.90643d4f680e5ef27d9fa48f6a791684.jpg

 

Zaciski z s4 więc wleciały nowe felgi z a5 wraz z nowymi oponami. W tym roku set zimowy wyjątkowo szybko :)  

 

20231024_171229.thumb.jpg.8845cd8b8752cdaa413adc75c4e0fb9b.jpg

Opublikowano

Dawid jaką oponkę wrzuciłeś bo mam dylemat 215/50 czy 225/45 brać ,fele mam takie same

16989469048955117111876110052430.jpg

Opublikowano
W dniu 31.10.2023 o 16:56, kosik25 napisał(a):

Jagodę można pochwalić cała w fabrycznym lakierze bez grama rdzy.

 

20231031_165052.thumb.jpg.90643d4f680e5ef27d9fa48f6a791684.jpg

 

Zaciski z s4 więc wleciały nowe felgi z a5 wraz z nowymi oponami. W tym roku set zimowy wyjątkowo szybko :)  

 

20231024_171229.thumb.jpg.8845cd8b8752cdaa413adc75c4e0fb9b.jpg

Wygląda jak moja tylko koło nie te i relingi czarne?

Zawartość dodana 3 minuty później
16 minut temu, greg2505 napisał(a):

Dawid jaką oponkę wrzuciłeś bo mam dylemat 215/50 czy 225/45 brać ,fele mam takie same

16989469048955117111876110052430.jpg

To są 17-stki? Bo szukam coś na zime 17/18 ?

Opublikowano

Tak 7,5jx17 et28

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.